Jump to content

Летен трансферен прозорец 2022/23

baivan
 Share

Recommended Posts

Аз не знам кой е агента му, не го познавам, но не харесвам Кейн като характер. Мнението ми е базирано на интервютата, които дава преди или след мач с нас. Но няма как да се отрече, че ако го привлечем ще надградим. Не искам обаче това да е за сметка на Мане. А и като цяло не вярвам, че ще стане. 

30 minutes ago, J.N.K. said:

Аз не знам кой е агента му, не го познавам...

Брат му. Който е и човекът, повярвал на устната договорка с Леви 😄, че би продал Кейн при оферта след третата година ли беше? от 6 годишния договор, който подписаха.

Ако купим Кейн Халанди маланди не играят. Той е Световна Класа отвсякъде. Какво говорил кой му е агента не ми пука . Дойде ли при нас няма кой да ни спре.

Идването на играч като Кейн би променило тотално схемата ни на игра. Той си е таран, а не не тип фалшива 9ка както Фирмино. Някак ви не ми се връзва 3ка в нападение: Мане/Диаз - Кейн - Салах. Ако го вземем бихме играли нещо от типа на 4-2-3-1 или близка до тази схема. Не ми се вярва Кейн (или подобен тип играч) да дойде и да заеме централната позиция в атакуващата ни формация. 

Това го пиша с условието, че имаме реален интерес към него. И аз съм повече "за" такъв трансфер, но не ми се иска да е за сметка на Мане или Салах.

31 minutes ago, Stivi_G said:

. Той си е таран, а не не тип фалшива 9ка както Фирмино.

Ммм тук не съм съгласен, това беше Кейн преди 2-3години. Сега се връща назад, разпределя топката, отваря пространства за крилата им, но и също така носи и стабилен брой  голове. 

20 hours ago, kibo1992 said:

Ммм тук не съм съгласен, това беше Кейн преди 2-3години. Сега се връща назад, разпределя топката, отваря пространства за крилата им, но и също така носи и стабилен брой  голове. 

Ако изкара дълголетие като Бензема примерно,аз съм за този трансфер...ама кой ли ме пита?

След финала днес е важно какво ще случи на трансферния прозорец и кой ще напуска. Мане ще си ходи ли,Салах ще си ходи ли.. ако си тръгнат и двамата увисваме доста. За мен на 100% ни трябва типичен централен нападател, тоя пич от бенфика който ни развинти ще е добър вариант и креативен халф. Това са задължителните трансфери ,ако искаме да вдигнем нивото. А който не е щастлив да се маха с 200..

Фирмино и Салах остават, а ако Мане си тръгне, аз даже не мисля, че ще вземем някой на неговото място. Все пак вече 7 мил дадоха и един халф като се вземе и парите "ще свършат" 

Даам по всичко изглежда,че дойде време разделно за Мане.. явно човекът се е наиграл и си иска на спокойствие във фермерската лига,където титлата му е подсигурена. Никой не може да го държи насила.

И на мен ми е сантиментален, но на този етап отбора може да се справи по-лесно с липсата му, отколкото на тази със Салах. На позицията на Мане могат да бъдат и Жота, и Диаз, може би за това и бе взет втория. Докато на Салах алтернатива нямаме. Както казах и в други теми дано вземем Дарвин или такъв с неговия профил, за да имаме опции в затворените мачове, а не да гледаме N на брой  безцелни изсипвания в наказателното поле.

Не мисля, че е жалко, имахме го 6 години, които съвпаднаха с най-силните му години -  точно така трябва да прави един клуб. Другото, което трябва да направи е да го замести. Ние взехме негов заместник, тоест трябва да посдсилим другите зони. Че и се пише за 25 млн паунда, което е добра сума.

Интересното за Мане е, че този сезон му беше осезаемо по-силен от миналия. Ако го бяхме продали след миналия, щях да мисля, че сме закъснели даже. Та, може и да има  още 3 сезона, останали в него, ама въобще нямам проблем с такъв трансфер.

5 minutes ago, paton said:

Ориги, Мане, евентуално Таки, Окса и Кейта, ако някой извади пари за тях. Определено си трябва свежа кръв във всяка линия.

Последните 3ма и да останат, все едно че ги нямаме. Така или иначе ни трябва поне един читав халф, централен нападател / дясно крило и десен бек. Това са ни задължителните на този етап. 

Ако тези слухове за Кейн се окажат достоверни и търсим такъв профил нападател, може би Юрген и екипа ще искат да променят структурата и стила на нападение. 

Мисля, че всички забелязахме, че куца точността на удара. Не говоря само за мача от снощи, а като цяло.

Нито един от тройката в момента в центъра няма удара на Джерард/Коутиньо. Личи си, че се мъчим да я докараме до пред гол линията, обаче там ако вече са се окупирали и следва или блокиране или изчистване. Ако Робо и Трент мислят да продължават с тези балонни центрирания то поне ни е необходим някой таран , който да ги мачка в наказателното и да има ефективност от тези центрирания.

• Simply Red changed the title to Летен трансферен прозорец 2022/23