Jump to content

Как трябва да процедира клубът с договора на Салах?


Как трябва да процедира клубът с договора на Салах?  

36 потребители са гласували

  1. 1. Как трябва да процедира клубът с договора на Салах?

    • Да бъде продаден лятото за максимално висока сума
    • Да подпише нов договор, като бъдат удовлетворени всички негови финансови претенции
    • Да бъде използван до лятото на 2023г., след което да напусне със свободен трансфер


Препоръчан пост

Зависи колко точно е тая "максимално висока сума". Ако някой предложи едни 80 милиона, съм навит да го разкараме. Ако са някакви мижави 40, нека да си изкара сегашния договор.

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, cyberfan said:

Зависи колко точно е тая "максимално висока сума". Ако някой предложи едни 80 милиона, съм навит да го разкараме. Ако са някакви мижави 40, нека да си изкара сегашния договор.

Как 40 за най-добрия играч в света, в момента...? 🤔 Че той Хари Магари струва повече от 40...😳 За Мо или 100 или нищо!!! 👍

Link to comment
Сподели другаде

Предпочитам съвсем скоро да не му приемаме желанията, нито да го продаваме "на пожар",  

а да  остане до юни 2023, когато не е изключено пак да се поговори за нов договор при други условия.

 

А дали ще е ЗДРАВ  и дали  още ще е от най-добрите през лятото, предстои да разберем. 

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Ако няма да преподписва да остане докато му изтече договора  и тогава ако иска да си ходи.По-добре така отколкото да го продаваме за някакви смешни пари.Ясно е че няма кой да плати 80-100 милиона за играч с изтичащ договор.

Link to comment
Сподели другаде

Да остане още един сезон. Хем ще има повече стимул да дава 110% от себе си, за да може да получи нов добър договор било то от нас, или от друг клуб.  Догодина Юни месец ще направи 31. Никой според мен не би дал 400к+ заплата за него, дори и лудите ПСЖ. 

Много вероятен сценарии е да мине тази календарна година и да "клекне" преподписвайки с нас нов договор на близка до моментната му заплата. 

В каквато и форма да е си е фактор за нашият отбор и не мисля, че продавайки го лятото ще успеем да вземем някой със сходни качества. Пък и това, че му изтича договора и ще е на 30 ще свали доста от цената му. Много вероятно е да получим 40-50млн които не са зле, но не и достатъчни за директен заместник и много вероятно янките да си ги приберат тези пари като печалба и толкоз. 

Link to comment
Сподели другаде

На световното в Катар  ще изгреят още нови звезди, плюс сегашните известни и през януари/юли 2023 ще има апетит към тях.

Салах няма да може да се прояви там, остават му само мачовете с нас основно до края на този сезон и малко наесен. 

 

Link to comment
Сподели другаде

Да остава до края на кариерата си и да е легенда в клуба и нашия форум. Все пак не е на 23 та да ходи по-други клубове и да е резерва. А и в момента не виждам къде може да се впише. В Псж не мисля че иска да отиде. Там футболистите си провалят статута на звезди. 

Да си остават всичките😃. Клуба може да им дава пенсионни надбавки.:sarcastic: 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...