Jump to content

10.04.2022 Ман Сити - Ливърпул (ПЛ - 31 кръг)


Препоръчан пост

15 minutes ago, baivan said:

Щом като вие тримката се оказахте на късмет за отбора, най-учтиво и сърдечно ви моля -

заминавайте скоро за Манчестър, да сте там в неделя, пък ако ще и извън стадиона.  За да победим !  

 

Ако не сте там и паднем, вие ще сте виновни, да знаете.  🙂  

 

А ние да се съберем на редовното заподоззряно място да изпратим колективно позитивна енергия, а?

Писах на Дон Фишечи, но не е върнал.

Друг в Пловдив, ако има желание за неделя да каже сега или да замълчи завинаги.

Link to comment
Сподели другаде

9 hours ago, Shinobi said:

А ние да се съберем на редовното заподоззряно място да изпратим колективно позитивна енергия, а?

Писах на Дон Фишечи, но не е върнал.

Друг в Пловдив, ако има желание за неделя да каже сега или да замълчи завинаги.

Събираме шайката. Решено е. 
Ако някой има желание да се отзове да пише тука и ще оформим схемата.

Link to comment
Сподели другаде

15 hours ago, tryssardi said:

За тоя мач не съм оптимист(обикновен човек съм си).

1:1 ми се чини.

Труден мач, ще е. Няма съмнение в това! В никакъв случай, не трябва да паднем. Загуба в този мач, ще направи титлата, невъзможна за печелене от нас! С един евентуален хикс, шансовете ни също доста ще намалеят. Но, все пак, ще има някаква надежда, че ситите ще се издънят някъде. Обаче, ние ще можем ли да устискаме и да сме безгрешни до края!? Естествено, идеалният вариант е победа с 2-0 за нас! Изпреварваме ги с две точки и вземаме огромно психологическо предимство! Вярвам, че нашите момчета имат сили да го направят! И дано, най-после Салах да излезе от дупката! Срещу Бенфика, беше трагичен и по-скоро пречеше. Срещу Уотфорд също! Да се смири малко и да се стяга, защото Клоп няма да го чака вечно! Общо взето, мисля че трябва да започнем с твърдите титуляри и да сме много концентрирани! Отбора, трябва да изиграе този мач ол ин! Затова, никакви лигавения и несериозно отношение! Успех!

Link to comment
Сподели другаде

21 minutes ago, fishek said:

Събираме шайката. Решено е. 
Ако някой има желание да се отзове да пише тука и ще оформим схемата.

Аз съм За да съберем софийската бригада,да кажат другите има ли желаещи?

Link to comment
Сподели другаде

Верно си е мача на истината. Поне за мен това са двата най-силни отбора в момента в Европа и света.

На мен много ми се иска Клоп да вкара някаква тактика да играем за корнери. Вкарахме доста голове през сезона от статични положения, защо да не използваме едно евентално предимство от това? Пускаме се по фланга, пробваме остри центрирания и така. Иначе с игра много трудно ще ги надиграем, както и те нас.

Напрежението ще играе огромно роля. Направо не ми се мисли. Никой от двата отбора не може да си позволи загуба. 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, blunt said:

Равен резултат как трябва да го приемаме - доволни, недоволни?

Много зависи как се развие мачът. Ако ги надиграем и ги изпуснем, ще го приема като разочарование. Но ако те са били по-добри или мачът е бил равностоен - е ок. 

Като цяло равен при гостуване на Сити трудно може да се приеме за лош резултат. А и има още 7 мача докрая, не е 37 кръг. 

Link to comment
Сподели другаде

26 minutes ago, Dacheff said:

Много зависи как се развие мачът. Ако ги надиграем и ги изпуснем, ще го приема като разочарование. Но ако те са били по-добри или мачът е бил равностоен - е ок. 

Като цяло равен при гостуване на Сити трудно може да се приеме за лош резултат. А и има още 7 мача докрая, не е 37 кръг. 

Предния мач спокойно можехме да го вземем. Пропуска на Фабиньо няколко минути преди края си беше много тежък за преглъщане. Може да сме били равностойни като цяло и даже в големи периоди, особено първото да са ни надигравали, заради предимството им по левия фланг (участието на Мили там), но въпреки всичко този пропуск на Фабара си беше грандиозен.

Link to comment
Сподели другаде

Ако ги бием ще можем след това и един Х да направим и пак да сме шампиони. Мега решаващ мач, дано ги бием както преди време Коутиньо им вкара за 3-2, но без да се прецакваме накрая.

Link to comment
Сподели другаде

Аз малко да си призная и на равен ще съм добре психически след мача. Разликата е една точка не е 5 примерно за да не ни устройва равния. Като вземем предвид че не е последен кръг и че имаме цели 5 гола по-добра голова разлика, за Сити също няма да е добре. Но си искам в неделя победата. Това със сигурност.

Link to comment
Сподели другаде

Моите притеснения за мача са, че в последно време винаги пускаме поне 2 чисти положения за противника, независимо кой е той и в последните няколко мача Алисон ни покрива. Така беше и с Бенфика, така беше и с Арсенал, така беше и с Уотфорд, ако щете. Не допускаме много голове, както в началото, когато ни сгъваха разни Брентфорди и Брайтъни, но това не ме успокоява.

Важно е да не загубим, но ако не бием, си мисля, че ще се повтори 2019.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

И дано имаме късмет, че една дузпа, един червен картон решават сезона. Ако ще падаме - да ни бият както трябва да не ни е яд, ако не - да си ги бием и да вземаме титлата. Крайно време е и Гуардиола да се махне от Англия да не ни пречи.

Link to comment
Сподели другаде

Еми каквото и да си говорим , това си е мача на сезона. Съперничеството между Клоп и Пеп ще остане в историята , последните 4,5 години просто бяха лудница. Мача си е троен от където и да го погледнеш , надявам се съдбата да се усмихне на нас тази година , 2019 беше за Сити , дано тази година ние празнуваме на края. 

За мен ключово ще бъде дали Диаз ще започне. Отборите се познават отлично и като играчи и като тактики , тъй като Сити нямат какво ново да предложат , аз ичакван Диаз да изнесе този мач и да направи разликата. Дано , дано излезем победители в края и да завършим сезона подобаващо , като шампиони. Мача на мачовете за нас!!!

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, Bellamy said:

Ако бием, може и да не вземем титлата в  крайна сметка, но ако не бием със сигурност няма станем шампиони. 

Мен това не ме кефи, защото това товари играчите със зверско напрежение. А и не съм съгласен - след тоя мач има още 7 кръга, а при Х разликата ще си остане 1 точка. Така че 1 точка при 7 оставащи мача не знам защо да не е възможно.

Link to comment
Сподели другаде

Мен това не ме кефи, защото това товари играчите със зверско напрежение. А и не съм съгласен - след тоя мач има още 7 кръга, а при Х разликата ще си остане 1 точка. Така че 1 точка при 7 оставащи мача не знам защо да не е възможно.
И аз съм на същото мнение. Теоретически както и да завърши мача пак можем да сме шампион и дори при победа да не сме взели титлата. За това и избягвам хиперболизирането на мача. Да важен е, но ако бием и се издъним в някой от следващите 7 мача, а Сити си ги вземе, то победата в неделя ще се обезмисли.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk


Link to comment
Сподели другаде

Каквото и да стане в Неделя, за мен това съперничество се превърна в най-голямото в историята на ВЛ. Да не се връщам и по-назад в историята. 

Не е просто да имаш битка между два отбора за титлата, самото ниво на което се издигна съревнованието, за да можеш да спечелиш титлата е чудовищно. Едно е да имаш съперничество за титлата , което се води в рамките на около 85 точки, друго е над 90. Друга основна разлика сравнена с всички други години, е че тези два отбора доминират и в Европа, нищо че Сити не печелят ШЛ до момента, но стигането им до полуфинал изглежда вече като нещо резонно и за двата отбора.  Докато Арсенал и Юнайтед когато спореха, това изобщо, ама изобщо не важеше. Да не говорим, че Пеп и Клоп имат съвсем реален шанс да оставят следа в съперничество си и на европейската сцена. 

Jurgen Klopp vs Pep Guardiola 

Infinity war

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...