Jump to content

10.04.2022 Ман Сити - Ливърпул (ПЛ - 31 кръг)


Препоръчан пост

С оглед развитието на мача доволна точка. Можехме спокойно да паднем, а с повечко късмет да бием. 

Хубавото е, че запазваме шансовете, лошото е, че кошмарите от 2019 се връщат. 

Велик мач обаче. 

Link to comment
Сподели другаде

Кой каза че Салах бил егоист и не подавал, е днес го опроверга. Имахме шансове да  спечелим, изиграхме добро втоео полувреме. За мен трябва да купим един халф от световна класа че тоз Тиаго не оправдава доверието,купихме го за не малко пари а има вкарани два три гола и пет шест асистенции

Link to comment
Сподели другаде

Не съм оптимист. Лигата за нас приключи. Честито на Сити наистина са по-добрият отбор. От тук нататък имаме два трофея за печелене всички сили да се хвърлят там. Салах днес игра ли?

Link to comment
Сподели другаде

Чесно казано, предочитах мача да беше завършил с побеител. Ако беше Сити, това щеше да, значи че сме аут за борбата за титлата. Ако бяхме ние щяхме да сме в печаливша позиция 7 кръга преди края. Сега хем имаме шаносве, хем е много трудно Сити да сгрешат 1 път повече от нас и да не я спечелят. Много вероятно да се повтори сценария от 2019. Все пак пставам оптимист и се надявам на най-доброто за нас. 

Link to comment
Сподели другаде

Емоционирах се като парижка бабичка-реститут на снимка на Ален Делон в ранните си 40-те.

Сигучен съм, че не съм прав, но ми се струва, че много често 3-4 от играчите ни винаги отстъстват в мачовете със Сити. Днес Фабиньо и Мане, въпреки гола, бяха с 2 предавки по-ниско от нужното. Жота след 30-тата минута се качи на Дачия Сандеро. Робо и той беше на Спарк-а. 


Имам нужда от бърбън и приятна музика след тоя мач. 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Аз лично не съм доволен от хикса. Ок, на фона на играта и шансовете е добре, че оставаме в борбата, но ни трябваше победа. Ако ще и незаслужена, има да чакаме сега тия да загубят точки некъде.

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, lassana said:

Не съм оптимист. Лигата за нас приключи. Честито на Сити наистина са по-добрият отбор. От тук нататък имаме два трофея за печелене всички сили да се хвърлят там. Салах днес игра ли?

Колкото приключи лигата преди 2 години, когато лично ти връчваше титлата още януари, толкова е приключила сега. 
 

Сити преспокойно могат да изгубят точки от Уулвс, както неяеднъж е ставало, както и от Уест Хям особено ако втоеите отпаднат от Европа.

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, Plovdiv_1926 said:

Колкото приключи лигата преди 2 години, когато лично ти връчваше титлата още януари, толкова е приключила сега. 
 

Сити преспокойно могат да изгубят точки от Уулвс, както неяеднъж е ставало, както и от Уест Хям особено ако втоеите отпаднат от Европа.

А като толкова си разбиращ може ли да споделиш как ще завърщи мача ни с Тотнъм.

Link to comment
Сподели другаде

Нагласата ни за мача беше да вземем хикс и ако може, чаршафите да ни подарят победата.

Тези излязоха с повече хъз, а ние през второто полувреме изпълнявахме бавно аутовете и смените. Мане излизаше 1 минута от терена. Отношението на отбора към мача не беше същото като отношението на феновете. Жалко. Ще чакаме да се подхлъзнат, но надали.

Link to comment
Сподели другаде

Ако трябва да гледаме обективно , ни надиграха в голяма част от мача, така че този Х би трябвало да е приемлив резултат за нас. 

От друга страна спомените от сезон 2018-2019 все повече и повече започват да се появяват, в който пак разчитахме на някой друг да ни свърши работата..историята помни,че това никога не е завършвало добре за нас и като нищо арабите ще си вземат всички мачове докрая.

Link to comment
Сподели другаде

Извинявам се, ако засегна някой с това, което ще напиша. Ако приемем, че двата отбора са относително равностойни, то ние сме една идея по-слаби. Вижда се как ние играем на абсолютния си предел на сили и възможности, т.е. от тук нататъка няма накъде повече,  докато те играят нормално. Честно казано от тук до края вече не ми се гледат мачове във ВЛ. Помня онези, колко бяха, май 11 милиметра...

Link to comment
Сподели другаде

8 minutes ago, LiverpoolYNWA said:
 
Поне сме свидетели на едно съперничеството с уважение и атакуващ футбол, а не като Моуриньо и Венгер, например.

Ако си от губещата страна е*ал съм ти и съперничеството.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен колкото повече мачове имаме на високо ниво, толкова повече отбора ще се държи във върхова форма

А отпадането в който и да е турнир ще доведе до спад във формата

Остават едни 10- на мача и трябва да ги изиграем на макс

Link to comment
Сподели другаде

Аз лично изпитвам противоречиви чувства след мача. Недоволство от това ,че не победихме с оглед цялостната картинка в първенството. От друга страна обаче справедливоста сочи , че не направихме достатъчо за да победим. И в коментарите писах, че Сити бяха по мотивирания отбор играеха по нахъсано, сякаш те са догонващите. След хубавото начало на второто, не можахме да ударим по масата. Нищо не се знае до края обаче, ще се надяваме!

Link to comment
Сподели другаде

Ако не можеш да биеш най-слабите Юнайтед и Евертън от години като домакин, не заслужаваш да си шампион просто.

Реално равният не е лош предвид развитието на двубоя. По-скоро трябва да ни е яд за подхода в първите мачове с Челси и Сити, когато действително се играеше за равен, отколкото в гостуването тук. 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...