Jump to content

10.04.2022 Ман Сити - Ливърпул (ПЛ - 31 кръг)


Препоръчан пост

Мачът мина, ще видим дали е за добро или лошо в края на сезона. Но ще е изключително жалко титлата да бъде решена от двата гола на Де Бройне. Особено голът от този мач, който май беше автогол на Матип, защото при едно от повторенията изгележдаше, че топката отива извън вратата при удара.

Link to comment
Сподели другаде

 

3 hours ago, Stojkica said:

Но ще е изключително жалко титлата да бъде решена от двата гола на Де Бройне. Особено

Недей гледай така повърхностно, че едва ли не само заради тези два гола ще сме загубили шампионата евентуално 

Иначе тази вечер препоръчвам да гледате токшоуто по ДС2 от 19:00.

100 про ще покажат нещо интересно, което с невъоръжено око не сме видели. Когато коментират мачовете са много зле, но после в това предаване много им се получава. От Скай спорт ли, от ББС ли нещо крадат като анализи, но е много полезно и интригуващо това, което дават

 

Link to comment
Сподели другаде

Не можах да гледам мача наживо. Поради полета ми от Лондон. Казвам мнението си доста късно, защото исках да изгледам мача първо.

Бях крайно фрустриран, когато отново ни ушиха рано-рано. Матип не е виновен за рикошета, но често се случва той да е на пътя на подобни топки... Не е персонално, явно лош късмет личен за него. 

Полетът закъсня и с пулс двеста следях резултата в самолета. 

После реших, че няма да си докарвам инфаркт и спрях да цъкам като луд на всяка половин секунда да гледам, нещо не се ли е променило.

Летейки в главата ми се зароди мисълта и шестото чувство за равен. Не нещо друго, а 2:2. 

Нямам идея защо, нямам идея откъде. Просто един тежък екран 2:2 в съзнанието ми беше стоварен с кран и толкова. Мисълта не ми хареса, но си казах, а някоя грозна загуба 5:2 или дори 3:1 или 3:2 добре ли е...

 

Внимателно и спокойно изгледах мача, знаейки разултата.

Откровено казано баш си бяхме оф дъ хуук. Казано по ингилизки. Измъкнахме някак си равен. Заслужено като борба в защита, но като инвенция и настроение и дух, несъвсем...

Изключително инфантилно, нескопосно и припряно първо полувреме с осем милиона грешки от кого ли не. 

Има някакво сковаване в отбора като играем срещу тези и това е. 

Трябва да се израсте. Тук не става дума, че съм си въобразявал, че ще бием 5 на един .Става дума за хъс, настроение и посветеност. 

Този тренд с усещане за разходка в парка с елементи на безотговорни лежерности и откровена нескопосност продължават. 

Адски много пасове, ако мине, някак си да я прасна там пък, непредизвикани грешки. Липса на съсредоточеност в последния пас пред вратата, Липса на плътни далечни удари, прекалено много центровки. Това става някаква идиотска тенденция и е работа на Клоп да я промени. 

Доста по-добро второ полувреме, но и за него важи гореказаното. 

Не променим ли нещо в различни департманти на представянето си, ще си останем с Енергийната купа.

Няма как вечно да ни се получава. 

Всичко е добре, когато завършва относително добре.

Все още сме в борбата, каквото и да означава това. 

Аз твърдо вярвам, че Сити може да се препънат, но ние трябва да сме безуперчни и безпощадни срещу всички, които имаме да срещаме. Място за аристократични изгъзици няма.

Адски съм разочарован от формата на Робъртсън и нагло мисля, че Цимикас трябва да играе на Уембли. Има повече технически умения и не остстъпва по нищо на Анди. Говоря без никакви предубеждения към шотландския боец. Харесвам го, но трябва да си казваме истината в очите.

Докато още бележи по гол на мач ще си затварям очите за никаквата форма на Жота като цяло. Освен гола пълна несъстоятелност на терена. Събуждане от Сала и Мане. Което е добре.

На новото острие Диаз трябва да се дават шансове и да му се намери начин да играе повече с топката. Загуба на уменията му е да присъства просто така на терена. 

 

Нищо не е загубено. Просто си гледаме в нашата паница и вземаме всички мачове до края. Аз се надявах Стиви да помогне накрая, но едва ли. Отборът му нещо  го предава. Твърде хубаво е, за да го повярвам, ама знае ли някой, топка е. ..

Дано се спънат някъде другаде Сити,

Вярваме докрай!

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Bellamy said:

Недей гледай така повърхностно, че едва ли не само заради тези два гола ще сме загубили шампионата евентуално 

Е няма да е само заради това, разбира се. Ще е и заради Пол Тиърни.

Link to comment
Сподели другаде

Това което ми направи най- силно впечатление този мач е Алисон. Много добър вратар, единствения начин да му вкарат гол беше с някакви неспасяеми рикушети и удар от 3 метра . 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...