Jump to content

10.04.2022 Ман Сити - Ливърпул (ПЛ - 31 кръг)


Препоръчан пост

Кефеше ме обаче как Бобчо се кефеше на всяко помръдване на стръкче тревичка. И какво спиране на гърди от Де Бройне, каква физическа сила от Ван Дайк, каква походка от Стърлинг, какви мускули на краката има Мане. 

Успяваше да ме отърси от напрежението за секунди, признавам му. 

 

Link to comment
Сподели другаде

Не знам какво да напиша. Много слабо от наша страна. Не съм очаквал така да излезем. Изглежда, че срещу Сити винаги се сковаваме. Върза ни, че веднага изравнявахме без някаква запомняща се игра. Не очаквах толкова слаби Трент и Робо, а и в средата бяхме доста зле. Сити играят разумно, а ние емоционално. Разцъкването ни пред нашето наказателно поле ни провали и забелязвам вече 4-5 мач срещу тях, че това не работи. Много грешки пред нашата врата и оттам ни разбиват с един пас.

Добре е, че изкопчихме равния и можем още да дишаме над водата. И да бяхме били, ние не знаем как ще изиграем мачовете с мангалите и кокошките. Проблема е, че вече не можем и равен да си помислим оставащите 7 кръга. 

Link to comment
Сподели другаде

Преди мача си казах, че е важно само да не загубим. Вярно е, че шансовете са малки предвид програмата, но пък често именно по-малките отбори и такива които не се борят за нищо спъват големите когато най-малко очакваш.

Link to comment
Сподели другаде

8 minutes ago, mitkoa said:

Тотнъм, 2 мача с Юнайтед, Евертън и Вила. Който си мисли, че ще ги вземем тия всичките....

Аз ги виждам максимум 10 точки от тия 5 мача.

Какви 2 мача с Юнайтед? Визираш единия с бай Манго и един Нюкясъл?

Много си песимистичен! Ако няма някакъв огормен срив не виждам как ще загубим толкова точки докрая. 

Link to comment
Сподели другаде

21 minutes ago, AllorNothing said:

5-0.

Държиш ли още на това. Превъзбуден ми изглеждаш като един министер Наско. Още веднъж питам 5-0 срещу Тотнъм сигурен ли си? Ще ти го припомня и след мача.

Link to comment
Сподели другаде

Жалко, че повече мачове с Тотнъм те нямат, а ние имаме Тежки срещу тях, Евртън, МЮ, Вила, Уулвс, Светците и Нюкясъл. Много ще е трудно да взмем 21 точки от тези мачове, а лошото е, че дори да го направим пак може да сме втори. За това и тук трябваше да сме "всичко или нищо". Да водехме с 5-6 точки да кажем, че все тая как ще завърши мача. 

 

Link to comment
Сподели другаде

12 minutes ago, mitkoa said:

Тотнъм, 2 мача с Юнайтед, Евертън и Вила. Който си мисли, че ще ги вземем тия всичките....

Аз ги виждам максимум 10 точки от тия 5 мача.

Мачовете с юнайтед не са два. Три са, дори четири, а може и пет. Зависи от настроението на ФА, цената на петрола, дневния хороскоп и ретроградния Меркурий..

Информирайте се по-добре преди да ги пишете тези работи..

Link to comment
Сподели другаде

6 minutes ago, lassana said:

Държиш ли още на това. Превъзбуден ми изглеждаш като един министер Наско. Още веднъж питам 5-0 срещу Тотнъм сигурен ли си? Ще ти го припомня и след мача.

Като не разбираш от нещо образно казано, по-добре е да замълчиш. 

Ние опряхме до мача с Тотнъм гледам. 

Па и да опрем, мач на Анфийлд срещу който и да е как да смятаме, че ще завърши бре?  Да не са с по 5 крака и 6 ръце. 

Бах, никога не сме ги били досега баш тия, та се чудим за мач с тях. 

Link to comment
Сподели другаде

Можем малко косвено да повлияем на Сити, сега. Това ни е възможност. За ФА да ги отстраним, а преди това Атлетико да ги изхвърли от ШЛ. Ама Клоп срещу Гуардиола малко се спихва. Дано сега за ФА да излезем НЕ ПО ТОЗИ НАЧИН. Крайно време е да ги бием едно 3-0  тия чаршафи, деаава!

Link to comment
Сподели другаде

51 minutes ago, lassana said:

Не съм оптимист. Лигата за нас приключи. Честито на Сити наистина са по-добрият отбор. От тук нататък имаме два трофея за печелене всички сили да се хвърлят там. Салах днес игра ли?

Много емоция,задръж малко.

Link to comment
Сподели другаде

Не знам дали,като вземат Халанд ,ще хванем ръка,ама ако ние вземем Де Бройне (някой подобен) ще кинем синджира!

Очаквах точно такъв мач и резултат. Добре е,още сме на фронта!

Сега да мислим за ШЛ и КА,пък после ще гледаме,кой ще мигне в първенството 😘😘😘

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, LiverpoolYNWA said:
 
Поне сме свидетели на едно съперничеството с уважение и атакуващ футбол, а не като Моуриньо и Венгер, например.

Признавам си, влезнах във форума, за да открия тази сцена. 

That's what football is all about, right?

Link to comment
Сподели другаде

Ясно е че резултатът не е този на който се надявахме, но аз все пак мисля,че и за Пепо и играчите му този хикс не е най-мечтаното нещо на света. Имам предвид,че те не успяха да се оттърсят от нас.Разликата е една точка,не четири.И те ,ще играят с тежеста в съзнанието си,че нямат право на грешка,защото виждат нашата сянка плътно зад себе си...

Отново казвам,резултатът не е този от който имахме нужда,но ако си гледаме нашата игра и представяне,току станали чудеса и през Май месец. 

П.п. Не е невъзможно. Доказахме с резултатите си през последните три месеца.Януари всички ни бяха отписали но ние сме тук и продължаваме да предизвикваме нощни позиви за уриниране съпроводени с обилно потене на Пепо. 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Квото и да си говорим, не заслужавахме да спечелим. Както и не заслужавахме да загубим. Равния е напълно закономерен. Не мисля, че ни надиграха тотално, но пък и ние не дадохме всичко на което сме способни. Имаше доста разсеяност и грешни отигравания от наша страна, което не подхождаше на мач с такъв залог. Обаче каквото такова. 

Нищо не е приключило. Една точка е мижава преднина. Титлата не е решена в никакъв случай. Само от нас си зависи да си вземаме мачовете до края, които не са чак толкова страшни. Тотнъм? Юнайтед?? УХ??? Евертън???????? Стига бе! Къде сме тръгнали ако ще се коркаме от тия злетаци. Цици също има къде да бъркат до края. Не знам защо ги боготворите толкова. И те са хора и те се осират. Да не забравяме, че разликата беше 14 точки а сега е една. Топка е, в женски род е и е кръгла. 

Единственото, което ще добавя е, че Диаз трябва задължително от тук нататък да започва титуляр вместо Мане. Садио никога няма да си върне формата от преди два сезона. Когато намерим такъв заместник и на Салах отдясно, ще изглеждаме далеч по - стабилни като отбор. Да, тъжно е, кофти е, носталгично е, но е факт, че Мане залязва, както Боби почти е залязъл а  и Мо скоро ще му дойде реда ако вече не е дошъл. 

Link to comment
Сподели другаде

Абсурден мач от наша страна и само стечението на обстоятелствата ни опази от загуба,при това закономерна..... Тук сме в позицията на чашата,дали е празна на половина,или пълна до половина..... Е,точно такива сметки излизат криви в последствие,но иди го кажи на човека край страничната линия......

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, Stan1 said:

Абсурден мач от наша страна и само стечението на обстоятелствата ни опази от загуба,при това закономерна..... Тук сме в позицията на чашата,дали е празна на половина,или пълна до половина..... Е,точно такива сметки излизат криви в последствие,но иди го кажи на човека край страничната линия......

Прав си, да се маха!

Link to comment
Сподели другаде

от една фирма за прогнози малко преди мача:

Равенство между двата отбора ще доведе до малка промяна в настоящата ситуация,
като шансът на Сити да стане шампион се увеличава до 63%, а на Ливърпул е 37%.

 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, mitkoa said:

Тотнъм, 2 мача с Юнайтед, Евертън и Вила. Който си мисли, че ще ги вземем тия всичките....

Аз ги виждам максимум 10 точки от тия 5 мача.

Братчед каква в тая дрога бе ? 

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм доволен от резултата и точката... Не съм от феновете, които критикуват собствените си футболисти, но какво се случи с Фабиньо?! Това беше най-слабият му мач за нас... Имам чувството, че до края на мача не успя да влезне в ритъм и да покаже това, което може. Там някъде пропуснахме да спечелим мача, в халфовата линия. Важното е, че все още им дишаме във вратлетата, а това е много неприято! (за тях). 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...