Jump to content

16.04.2022 Ман Сити 2-3 Ливърпул (ФА Къп - 1/2 финал)


Препоръчан пост

Честита победа! Накрая Сити се бяха примирили, но ние ги реанимирахме много успешно за да треперим отново накрая, просто не можем без определено високо ниво на адреналина!

 

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, Soulmaker said:

На фона на представянето му последните 2 месеца, мисля, че тези 400к на седмица ми идват неоправдани.

Размъти му тоя пусни договор главата. Да решава в крайна сметка. Защо така се осираме дееева вторите полувремена. Ами се превиждаше едно 5-0. 

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, lassana said:

Всичко е точно. Чаршафите аха да си повярват и мача свърши. Пеп вече с две калъфки остават му още две и ще ги грабне. Майкъл Оливър е П----СТ!!!!!!!!!!

Чакай малко. Ти нали вече връчи титлата на Сити? Или математиката ми куца?

Link to comment
Сподели другаде

Честит финал! Браво на целия отбор!

Видя се, че без Де Бройне не са същите и го няма този превез в средата, от където им идва предимството спрямо повечето отбори. 

П.С. Мане да не е правил от ритуалите на Бензема!? 😄

 

Link to comment
Сподели другаде

Погледнето го от хубавата страна. Красия гол на Маненцето беше решаващ. 

ПС: Ама тфа цигане вратарчето на Сити верно ли се казва Стефчо? Струва ми се че има някаква българска следа.:sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Mar70 said:

Първото което е, някой каза, че Оливър е добър съдия, да дава банкова сметка, да му подаря едни очила. Второто което е, за пореден мач се лигавим напред, вместо да убием интригата. Тия типове можеше да ги отнесем с 4-5, но цяло второ полувреме подаваме топката към некадърния им вратар. Третото което е, Ван Дайк трябва да си пооправи формата, че днеска беше ужасен. Последното - ако искаме да станем шампиони, Салах трябва да се отпуши и то много бързо.

Честита победа! Най-важното е,че сме на финала! Аз бях този, който каза,че Оливър е най-добрият съдия в Англия. И си стоя зад думите! Представете си, мача ни днес, да беше рефериран от Тиърни, Мос или Аткинсън (който, апропо, ще ни свири във вторник срещу мангалите)!!! Не че е супер рефер Оливър, но е най-добрият действащ съдия в Англия, в момента. Това имах предвид. Но,всичко това, са подробности.. Мо Салах, вече два месеца, по-скоро пречи на отбора! Или да се вземе в ръце и да  влиза във форма, или да си ходи. Изглежда,  че се е взел, много на сериозно. Претенциите, трябва да имат покритие.

Както и да е.  На финал сме за ФА къп! Искам я тази купа! Честито и наздраве!

Link to comment
Сподели другаде

Честит ни финал!

Честно казано ако го вземем но завършим без ШЛ или ВЛ ще ми остане кофти чувство за сезона,а предвид миналия сезон това трябва да си е доста голям успех. Но айде нека я вземем пък после ще му мислим.

Наздраве!!

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to 16.04.2022 Ман Сити 2-3 Ливърпул (ФА Къп - 1/2 финал)
  • Simply Red pinned this тема
  • Chinaski unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...