Jump to content

19.04.2022 Ливърпул - Манчестър Юнайтед (ПЛ - 32 кръг)


Препоръчан пост

10 minutes ago, Bellamy said:

Този мач би трябвало да е решен до 65 минута. Всичко останало ще е изненада за мен

Съгласен съм с теб. Единственият футболен аргумент това да не се случи е, ако ги подценим.

Което не е невъзможно, особено след двата мача със Сити, които може да са изтискали менталните сили на отбора в момента. Дано подходим сериозно и не допуснем изненади.

Link to comment
Сподели другаде

1во: Ние рядко решаваме такива мачове рано. Да ще е супер да го направим, но имаме навика дори да поведем, после да оставяме на съперника да връща интригата. Такива мачове само този сезон са поне 3-4, за справка 1/2 финала със Сити си беше такъв. 

2ро: Този мач винаги има голям заряд независимо от позицията на двата отбора в класирането или моментнат1а форма. Каквито и да са МЮ ще се хвърлят на 110% Един положителен за тях резултат ще има двойна тежест за тях (помагат си в борбата за топ 4 и спъват кръвния си враг за титлата)

Но въпреки всичко, класата ни спрямо тях е огромна и ако не правим глупости би следвало да си вземем мача.

И мисля, че е време Салах да покаже защо иска по-висока заплата на терена, а не извън него. В най-тежката и важна част от сезона, го няма никакъв и в някои от мачовете си личи много осезаемо. 

 

Link to comment
Сподели другаде

Никога не трябва да се подценява мач с тези нищожества независимо в какво състояние са. А и дори при Клоп статистиката ни срещу тях не е чак толкова убедителна, колкото ми се иска. Търсим първия си дубъл срещу тях от сезон 2013-2014 и се надявам да го постигнем.

Аз си пожелавам салах да седне малко на пейката за този мач.

Link to comment
Сподели другаде

22 minutes ago, Raybeez93 said:

Аз си пожелавам салах да седне малко на пейката за този мач.

Ако ще се връща към формата си Салах, то този е най-най подходящият за него. Именит съперник, който не е в добро състояние

Link to comment
Сподели другаде

Всичко различно от унижение за мангала ще е провал в този мач ! В момента ние сме най добрият отбор в Европа и мангала са на светлинни години от нас . Притеснява ме , че катунарите мръсни ще играят на 1500% с основна цел на първо място да контузят някого , втора цел да ни спънат за титлата , трета цел да си помогнат за топ 4 . Ще бъдеш шибан и тегав мач ... заради огромното съперничество между двата отбора и омразата натрупана през годините и между феновете. Имаме навика да се насираме този мач и да се гипсираме . Да играем доста защитно и с основна цел първо да не загубим и чак на второ място да спечелим . Надявам се да излезем спокойни и с хладна глава и тогава класата ще си каже думата . YNWA !

Link to comment
Сподели другаде

Пишат, че:

"Кристиано Роналдо отбеляза хеттрик във вратата на Норич при успеха на „червените дяволи“ с резултат 3:2.

Португалецът има клауза в договора, според която ще получи 750,000 паунда бонус при достигане на 20 гола през сезона, а той вече има 21 попадения.

Според друга клауза в контракта му Кристиано ще получава по 100,000 паунда за всеки свой следващ гол.
На практика нападателят е получил 850,000 паунда след двубоя с Норич.

Ако Кристиано завърши като голмайстор на тима, той ще прибере 1 млн., а ако стигне 30 попадения още 2,75 млн. паунда."


Никакъв гювеч утре за него!   

 

Link to comment
Сподели другаде

Иска ми се Салах да почива. Интересно ще е да видим Диаз Жота Мане в атака. Определено и тримата са в добра форма. Дали сякаш не е по добре и Цимимас да получи шанс, момчето се справя доста добре с получените шансове до момента, а със сигурност Робо има нужда от почивка.

Link to comment
Сподели другаде

Съгласен съм, но едва ли Клоп ще остави Салах и Анди на пейката, освен ако не дай си Боже имат здравословни проблеми. Във важни мачове, Клоп винаги се доверява на най-доброто, нищо, ще моментната форма на определени играчи отстъпва пред тази на други резерви. 

 

Link to comment
Сподели другаде

8 hours ago, baivan said:

Пишат, че:

"Кристиано Роналдо отбеляза хеттрик във вратата на Норич при успеха на „червените дяволи“ с резултат 3:2.

Португалецът има клауза в договора, според която ще получи 750,000 паунда бонус при достигане на 20 гола през сезона, а той вече има 21 попадения.

Според друга клауза в контракта му Кристиано ще получава по 100,000 паунда за всеки свой следващ гол.
На практика нападателят е получил 850,000 паунда след двубоя с Норич.

Ако Кристиано завърши като голмайстор на тима, той ще прибере 1 млн., а ако стигне 30 попадения още 2,75 млн. паунда."


Никакъв гювеч утре за него!   

 

Друго си е да се върнеш в клуба, където си станал играч, за да помогнеш ☺️

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък съм уверен в успеха. Онези ще дойдат за да не загубят и ще играят мега дефанзивен футбол, за който обаче нямат нужната класа и респективно няма да могат да затворят мача. Отделно, мисълта за петицата, която им писахме като гости ще им сковава допълнително краката. 

3-0 и да си ходят!

Link to comment
Сподели другаде

Не вярвам много да се напънем този мач...Най-много 2-0, но аз го виждам 2-1 с наша добра игра между 50 - 70 мин., а преди това и после..."Ганкиното". Няма нужда от гръмки победи и разгроми...трябват ни само победи и без контузии! 😉

Link to comment
Сподели другаде

Разликата между класите в момента е една дивизия. Ония играят като равен с равен срещу втората половина на таблицата и разчитат на някои индивидуални отигравания на иначе класните им играчи за да се задържат на челни позиции. Аз искам да изиграем едно силно полувреме, да вкараме колкото вкараме и второто да ги разцъкваме пак както след 60тата минута на техния стадион. Така не съм се кефил никога, ония не могат да пипнат топката и само се гледат двете португалски циганета едно друго. 😍

Link to comment
Сподели другаде

22 hours ago, Bellamy said:

Този мач би трябвало да е решен до 65 минута. Всичко останало ще е изненада за мен

Всички искаме да е така, но от тия всичко очаквам...никакво подценяване че накрая ще си скубем косите...

Link to comment
Сподели другаде

Само да припомня , че предното "дерби" мишките първото полувреме ги водихме 5 на 0 ! В началото на второто черния циганин Погба получи червен картон и ние най благородно ги пожалихме от огромно унижение ! Дори след мача Клоп каза , че нарочно е дръпнал отбора защото мача вече е бил спечелен и да се опазим от контузии . А можеше да ги ударим с 10 на 0 и направо да ги закриват тези футболни смеки. Щях да си татуирам резултата ама на .... 🙂

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to 19.04.2022 Ливърпул - Манчестър Юнайтед (ПЛ - 32 кръг)
  • Chinaski locked this тема
  • S.Gerrard unpinned this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...