Jump to content

19.04.2022 Ливърпул 4-0 Манчестър Юнайтед (ПЛ - 32 кръг)


Препоръчан пост

Мача премина като една добра тренировка. Не очаквах толкова слаба игра от мангала. Хубава победа, чиста мрежа, страхотна вечер. Тиаго МОМ.

Изпратено от моят SM-A725F с помощта на Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Както писах и преди , си стоя зад думите.Докато сме 11-11 можем да победим всеки.С жота сме 10-12 и мед ми капе като виждам новия му статут.От другия сезон още по-назад ще е сред нападстелите по право да влиза даже като рвзерва.Още повече че това ще се затвърждава с времето и мн хора тук ще им горят ушите като го разкараме в прайма му.

Не очаквах толкова категоричен успех в цифри.Моята прогноза бе 2-0 в главата ми ,преди мача.

Момчетата направиха дори повече ,а можеха и още.Надявам се всичко това да е добре обмислена стратегия на вдигане формата на отбора и нападателите наведнъж в края на сезона.Салах се събуди след всичко което изживя с националния на два пъти набързо.Мане е като нов в момента ,а Диаз е уличния боец.

 

Все по-вярвам че единственото което може да ни спре за 4 трофея този сезон сме самите ние.Именно вярата в себе си накрая и физическите сили.За сега не показваме отпускане и правим каквото се иска от нас.Дано ,дано ...това е сезона на сезоните ..онзи който ще разкажем на поколенията и който след 40 години ще гледат младите и ще си казват.. "Това не е истина,какъв отбор сме имали само".

Link to comment
Сподели другаде

Хареса ми резултата, но не му се кефя чак толкова, защото когато им се смяхме много последва:

24.10.21 ПЛ МЮнайтед - Ливърпул 0-5
30.10.21 ПЛ Ливърпул - Брайтън  2-2
07.11.21 ПЛ Уест Хям - Ливърпул 3-2    

 

Дано нашите са си оставили голове за Карамелите и най-вече за Виляреал, Нюкясъл и пак Виляреал.

Link to comment
Сподели другаде

Разбирам бай Иване сравнението ,но мисля сме в друг етап на сезона ,а клоповия отбор е показал топ концентрация в такива моменти.Не се притесняваме че това ще се повтори.Притеснява ме че Сити няма да сгрешат за първенство както и че евентуален финал с тях или отрочетата на УЕФА (Реал) би минал зле и тогава заминава голяма част от сезона без значение мача за ФА къп.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Svet said:

Само да добавя, че съм горд, че защитавах Тиаго със зъби и нокти по време на трудното за него начало в отбора и многобройните критики. Този пич е извънземен, дори не мога да опиша с думи творенията му на терена. Да ни е жив и здрав!

Такъв играч ни липсваше. Очакваше се Кейта да бъде такъв (това поне беше идеята), но всички знаем резултатите. Дано се опази от контузии и затвърди добрата си форма. От там си личи, че играта на целия отбор и представянето ни е на топ ниво. Не само, че бием, ами и самата игра радва окото. Какви пасчета си раздаваме, направо не ти се иска да свършва мача. 

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to 19.04.2022 Ливърпул 4-0 Манчестър Юнайтед (ПЛ -30 кръг)
  • S.Gerrard changed the title to 19.04.2022 Ливърпул 4-0 Манчестър Юнайтед (ПЛ - 32 кръг)
  • Chinaski pinned this тема
  • S.Gerrard unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...