Jump to content

19.04.2022 Ливърпул 4-0 Манчестър Юнайтед (ПЛ - 32 кръг)


Препоръчан пост

Честита победа! Смазахме мангалите! Направо, им направихме показно! Целият отбор игра отлично, резервите също се включиха добре!

Аз съм един от критиците на Тиаго! Тук и сега, е мястото да призная, че съм грешал в оценката си. В последният месец, момчето разкри качествата си, а явно потенциала му е огромен. Пожелавам му, да продължава така и да се опази от контузии!

Още веднъж, адмирации към отбора! Браво, момчета! Пълните ни душите! Продължаваме напред и нагоре! Да се готви Евертън!

Специални благодарности, на хер Юрген Клоп, за всичко което прави и всичко което е!

Някой има ли информация, Фирмино защо не беше дори в групата за мача?

Link to comment
Сподели другаде

Обаче имаше епичен момент при 4-тият гол. 'Ари беше 3 метра пред други двама защитници от манго и със стъпка назад тръгна да прави изкуствена засада на Салах 😄  ни моа просто, Велико нещо е това човека. 

Link to comment
Сподели другаде

Тия трагици като ги слушам сега как се жалват и ми става зле...нямали играчи, трябвало 10 нови да дойдат лятото....все едно досега не са харчили на поразия последните 6 години - просто са мега некадърни и клуба им се управлява зле....ама да се оплачат от Глейзърите че не са подкрепили треньорите с трансфери е смехотворно. Като гледам и плана им за лятото да подменят половината отбор ще дълбаят дъното поне още 5-6 годинки минимум...

IMG_20220420_085549.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Прекрасен мач - страхотна игра, невероятен жест в 7-мата минута, много голове и сълзи за манго. Обаче наистина, сякаш по-слаб отбор не е идвал на Анфийлд този сезон.

За мен играч на мача е Салах. Не само заради двата гола и асиста, но и заради случващото се напоследък. Не знам дали слабата игра срещу него на белия им бек или после на Уан-Бисака през първото полувреме имат нещо общо с настроените в играта му, но днес не сбърка едно спиране на дълга топка, а спринта му за първия гол беше уникален.

Link to comment
Сподели другаде

Общо взето най-лекия ни мач през сезона мина. Сега остават 6 финала в първенството, 3 в ШЛ и 1 за ФА, т.е. имаме още 10 мача без право на грешка! Не знам дали ще издържа следващия 1 месец ... 🤔

Link to comment
Сподели другаде

И подобрение на фотото.:sarcastic:

Post image

А това има ли как да се сложи като аудио файл във форума? Много е надъхващо. Ей така да си го слушаме отвреме на време.

 

Link to comment
Сподели другаде

И все пак нека не пропускаме факта, че освен вратаря, то във всяка една зона им липсваха поне двама ключови играчи, с други думи - играха с резервите. Щом Сити без 4-5 основни изглеждаха съвсем друг отбор, какво остава за МЮ без нападател, деф. халф и двама важни защитника. 

 

Link to comment
Сподели другаде

Салах се e изравнил като най-резултатният играч в историята на дербито с 9 гола, колкото има Джерард и двама играчи на Манго от първата половина на миналия век.

Link to comment
Сподели другаде

16 minutes ago, zigfridson said:

Оооо, ни моа!:sarcastic:Ясно е, че тоя се прави, ама е забавно.

 

PR клуб, social media играчи, и staged фенове - това е Юнайтед.

 

Дори на Арсенал Фен ТВ си личеше, че онзи ДТ наистина се ядосва. Тоз очевидно е слаб актьор, правещ го за кинтите.

Link to comment
Сподели другаде

Може да бъркам, ако е така някой по възрастен да ме поправи, но колкото и слаби да сме били нямам спомен да сме били толкова безгръбначни в това дерби, дори и в техния прайм.

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, kibo1992 said:

Може да бъркам, ако е така някой по възрастен да ме поправи, но колкото и слаби да сме били нямам спомен да сме били толкова безгръбначни в това дерби, дори и в техния прайм.

Така е, но колкото и да сме били слаби, поне винаги сме имали характери и лидери в отбора, които да повлиаят на останалите.

Те освен Роналдо, нямат никой друг който да го чувства по този начин.

Link to comment
Сподели другаде

Чудесен мач срещу непретенциозен съперник 🙂

Приятен за окото и сърцето 🙂 

 

 

11 hours ago, LiverpoolYNWA said:

Години наред ни трябваше халф като Тиаго - на халфова линия Фабиньо - Хендерсън - Вайналдум липсваше креативността и скрития пас. Тиаго беше липсващото парче в пъзела Ливърпул.

Фабиньо - Хендерсън - Вайналдум са с ПШ + ШЛ 🙂

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to 19.04.2022 Ливърпул 4-0 Манчестър Юнайтед (ПЛ -30 кръг)
  • S.Gerrard changed the title to 19.04.2022 Ливърпул 4-0 Манчестър Юнайтед (ПЛ - 32 кръг)
  • S.Gerrard unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...