Jump to content

27.04.2022 Ливърпул 2-0 Виляреал (ШЛ - 1/2 финал)


Препоръчан пост

Бяхме по-настоятелни и си заслужихме победата.Можеше да вкараме поне още един гол, ама и така резултата не е лош.Много добра игра и себераздаване от целия отбор.Имаше периоди, в които Виляреал незнаеха къде се намират.За реванша ще ни трябва само спокойствие и ще се класираме без особено напрежение.

Link to comment
Сподели другаде

Честита победа, колеги! Общо взето, очакван резултат се получи. Виляреал, също с нищо не ни изненада и не показа нищо различно. Но, чак толкова да са деструктивни, направо надскочиха всички очаквания. Абсолютно демонстрираха, манталитет на малко отборче! Ясно се видя, че нашите бяха добре подготвени, за такова поведение и Клоп и отбора, не допуснаха подценяване. Работата е свършена на 70 %. На реванша, ще трябва да ни атакуват и тогава можем да ги приключим с един гол на контра! Браво на момчетата, продължаваме напред и нагоре с победите.

Link to comment
Сподели другаде

На мен лично ми беше доста нервно до първият гол, но знаех, че поне веднъж ще я вкараме. Статистиката е стряскаща и не подобава на полуфинал в ШЛ. Даже последните 25 минути повечето на терена си починаха в движение.

 279347759_543416813813687_86956528695455

Link to comment
Сподели другаде

Всичко беше хубаво в този мач. Особено второто полувреме. Но ще наблегна на факта, че Кейта за пореден път разочарова.

Колкото пъти я пипна, толкова я сбърка. Закъсняваше. Бъркаше пасовете. Бъркаше позицията си. Когато пресираше не беше в кондиция да го прави. 
Тотален крах за тоя тип. Бях му един от най-големите застъпници и се надявах за каквато и да е интеграция, но съм бил дълбоко заблуден. 

Надявам се това да му беше последния мач за нашия тим, защото този човек не помага, а пречи. 
Може да е много добро момче, обаче нас това не ни грее.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, fishek said:

Всичко беше хубаво в този мач. Особено второто полувреме. Но ще наблегна на факта, че Кейта за пореден път разочарова.

Колкото пъти я пипна, толкова я сбърка. Закъсняваше. Бъркаше пасовете. Бъркаше позицията си. Когато пресираше не беше в кондиция да го прави. 
Тотален крах за тоя тип. Бях му един от най-големите застъпници и се надявах за каквато и да е интеграция, но съм бил дълбоко заблуден. 

Надявам се това да му беше последния мач за нашия тим, защото този човек не помага, а пречи. 
Може да е много добро момче, обаче нас това не ни грее.

Споко. Ясно е че няма да му се предложи нов договор,така че и неговият пясъчен часовник изтича.

Ама пък представяш ли си да замустачи победният гол във финала на ШЛ или пък за първенството. 😉

Link to comment
Сподели другаде

23 minutes ago, Кирил Пейчев said:

Споко. Ясно е че няма да му се предложи нов договор,така че и неговият пясъчен часовник изтича.

Ама пък представяш ли си да замустачи победният гол във финала на ШЛ или пък за първенството. 😉

А, кога му изтича настоящият договор с клуба?

Link to comment
Сподели другаде

Не играехме ли точно с Нюкасъл през 2019 между двата полуфинала в ШЛ? Ориги извади мача от един свободен удар. Тогава Салах го треснаха по главата и трябваше да пропусне реванша 4:0. И мен ме притесняват Нюкасълите, нямат много мачове и са в супер серия от 4 поредни победи.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...