Jump to content

30.04.2022 Нюкасъл - Ливърпул (ПЛ - 34 кръг)


Препоръчан пост

Ще са необхдими поне 3-4 ротации в отбора, за да бъдем достатъчно свежи. Трудно гостуване, но "свраките" имат доста кадрови проблеми така че би трябвало да се възползваме от това. Прогнозата ми е за нервен мач, без някакво тотално превъзходство от наша страна и победа с 1 гол разлика. Най-радостен ще съм, ако Ориги отново се окаже ключова фигура в мача. Заслужава в края на престоя си при нас отново да се превърне в жокера за отбора. Според мен един измежду Мане и Салах ще получи почивка в тази среща.

Link to comment
Сподели другаде

Очаквам изключително тежък мач и за мен тук е една от опциите ни за издънка. Тия са в супер форма, за последните там 10-15 мача май само ние имаме повече спечелени точки от тях (мярнах го някъде, но не помня точно). Дано съм лош пророк и си вземем една по-спокойна победа, ама надали...

Link to comment
Сподели другаде

Поредните които ще се окопаят и пак трябва да дупчим с онези дългите бургии за бетон. Макси мен, максимилен, максилен, бем ли го е мноо бръз, ама точно сега не е във форма, но този другия испанец ли беше е във форма и трябва да си отварят очите за него.

Link to comment
Сподели другаде

Много тежък мач ни чака.. гостуванията на нюкасъл никога не са лесни, освен един път когато бихме с 6-0 😀.. но и в каквато добра форма се намират, ще трябва пълна концентрация и себераздаване и после всички ще стискаме палци на Лийдс. 

Link to comment
Сподели другаде

Разбира се, че трябва да приемем сериозно мача и да ги бием сериозно респективно. 

Мисля, че подписът на Клоп би следвало да бъде як допинг за тима. 

"Новият" треньор знае кого ще ротира, кого не... 

Не бива и не можем да се плашим от Нюкасъл. Къде сме тръгнали иначе? 

Победа! 

Link to comment
Сподели другаде

Надявам се ефекта "нов" тренер да окаже роля ,че като изключим мачовете с Челси и Сити то 2022 в първенство имаме  цяли 2 гола допуснати в "само" 12 мача .Трябва се стягаме.

image.png.91b7b143c3ecdddc8541924c6f85f481.png

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, oZZy said:

На мен всички мачове ми изглеждат много трудни...

 

И на мен. А пък Тея на на Сити супер лесни.

Според мен и двата отбора ще си вземат мачовете,трябва да дерзаем за ШЛ и КА !

Link to comment
Сподели другаде

11 hours ago, oZZy said:

На мен всички мачове ми изглеждат много трудни...

Кога е финала с Челси?

На 14.05 събота. 

Относно гостуването ни на Нюкасъл, очаквам тежък мач. Но, то във висшата лига, лесни мачове няма! В този цикъл, с мач на всеки три дни,  ще започне да се натрупва и умора. Хубаво в случая е, че свраките не играят за нищо конкретно. Вярно е, че са в добра серия, но и отборите които победиха напоследък, не са на нашето ниво. Интересно ми е, чичо Юрген, как ще ротира състава?! Очаквам да победим, макар че няма да е лесно. Трите точки са задължителни, иначе веднага ще изостанем от Сити. Да пожелаем късмет на момчетата! Успех!

Link to comment
Сподели другаде

Когато битката е за всеки сантиметър, лесни мачове няма 🙂 Този не ме притеснява, за разлика от гостуването на бирмингамци и домакинството с/у Тотнъм. Пророкувам, че Сити ще се издънят с вълците и/или чуковете, което ще ни позволи и един Х до края. Мисля, че ще завършим с равен брой точки, но по-добра голова разлика, за да им е максимално гадно на Пеп и компания 😄  

Къдрава прогноза, ама защо не, стига да оцветим купата в червено!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

С оглед формата на Нюкасъл напоследък мача изглежда труден.Но път те не са отбор дето да играе с две линии глуха защита, така че очаквам отворен мач, което пък може да е в наша полза.Много е важно какви ротации ще направи Клоп и дали ще донесат резултат, като една не чак толкова трудна победа например.Мачовете се трупат един след друг, а трябва и да се печелят.Важно е да победим и да поставим Сити, макар и за кратко под напрежение.

Link to comment
Сподели другаде

Не знам какво разбирате за палав състав? Има точно 2ма които не играят редовно и това са Милнър и Гомез.Все пак преди 2 дена играха мач и след още 2 пак играят. Toва Пеп го прави от 4 години в сити и доста му се получава, аз проблем не виждам. 

Link to comment
Сподели другаде

35 minutes ago, kibo1992 said:

Не знам какво разбирате за палав състав? Има точно 2ма които не играят редовно и това са Милнър и Гомез.Все пак преди 2 дена играха мач и след още 2 пак играят. Toва Пеп го прави от 4 години в сити и доста му се получава, аз проблем не виждам. 

Ако ни разпорят на десния бек е достатъчно, че са само двама, които не играят редовно. Имам лошо предчувствие за днес, ама аз принципно не познавам, така че... 

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, Dacheff said:

Ако ни разпорят на десния бек е достатъчно, че са само двама, които не играят редовно. Имам лошо предчувствие за днес, ама аз принципно не познавам, така че... 

Джо Гомес е по добрият в защитната част на играта от ТАА

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red locked and unpinned this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...