Jump to content

14.05.2022 Челси 0-0 Ливърпул (5-6) (ФА Къп - Финал)


Препоръчан пост

Разковничето поне за нашите "пропуски" беше в недостиг на физически сили. Тича, търчи Диас/Мане и аха да шутира или да подаде, то не останали сили и лошия защитник става герой.

Link to comment
Сподели другаде

11 minutes ago, tryssardi said:

Викам си една компания от фенове на маго за всеки финал тая година и кефа се умножава по 100 !

Честит дубъл ! Нека бъде требъл !

 

От личен опит и аз потвърждавам -много е хубаво така 😂

Link to comment
Сподели другаде

37 minutes ago, thekop said:

Сега за мача - повторих, потретих, попетих всите кадемлии ритуали и промених лошите ... облякох официалната фланелка,  пих бира 🤮 (какво ли не прави човек за една купа),  на полувремето смених тиквените семки със слънчогледови,  изпиках се,  смених семките с коктейл от ядки, пиках за н-ти път (мих си ръцете със сапун всеки път, споко), вечерях, следих и гледах дузпите по нета  и накрая Костас ми обира лаврите...

Братле да си жив и здрав. Благодарение на твоите компоти е станала работата.😉

Link to comment
Сподели другаде

14 minutes ago, zigfridson said:

С тази купа ставаме 67 на 66 за нас. 

 

Е, човек, никой не брои на сериозно тия картонените за суперкупата на Англия, които по едно време при равен, са я давали и на двата отбора. 

С Клоп още 4 години при нас, перспективите да ги издухаме по всякакви параметри , не изглеждат малки. 

Link to comment
Сподели другаде

Just now, AllorNothing said:

Е, човек, никой не брои на сериозно тия картонените за суперкупата на Англия, които по едно време при равен, са я давали и на двата отбора. 

С Клоп още 4 години при нас, перспективите да ги издухаме по всякакви параметри , не изглеждат малки. 

Важно е да ги издухаме по титли, докато имат с 1 повече, винаги ще са наперени и ще ни обясняват как са по-велик клуб. Лошото е че с тея Сити трудно ще хванем ръка там..

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, Raybeez93 said:

Важно е да ги издухаме по титли, докато имат с 1 повече, винаги ще са наперени и ще ни обясняват как са по-велик клуб. Лошото е че с тея Сити трудно ще хванем ръка там..

Нека си приказват каквото искат , а пък просто  ние ще продължим да печелим титли и купи.

Link to comment
Сподели другаде

50 minutes ago, thekop said:

Сега за мача - повторих, потретих, попетих всите кадемлии ритуали и промених лошите ... облякох официалната фланелка,  пих бира 🤮 (какво ли не прави човек за една купа),  на полувремето смених тиквените семки със слънчогледови,  изпиках се,  смених семките с коктейл от ядки, пиках за н-ти път (мих си ръцете със сапун всеки път, споко), вечерях, следих и гледах дузпите по нета  и накрая Костас ми обира лаврите...

Предполагам, че няма да си му много сърдит и ще му простиш някакси!!! Честито на всички!!! Както винаги трудно, но за сметка на това, още по-сладко!!

Като гледам, никой не прави анализ на мача, грешки и т.н.. Няма и нужда, де. Важното е че бихме и я взехме този купа!!  Вече съм почти пиян, след малко, ще съм нацяло!! Жена ми, ме гледа странно и леко обвинително, но проявява разбиране!! 

Честита купа, колеги! До 28 има време и момчетата ще успеят да се възстановят! Сега е време да се кефим!

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, livernas said:

Предполагам, че няма да си му много сърдит и ще му простиш някакси!!! Честито на всички!!! Както винаги трудно, но за сметка на това, още по-сладко!!

Като гледам, никой не прави анализ на мача, грешки и т.н.. Няма и нужда, де. Важното е че бихме и я взехме този купа!!  Вече съм почти пиян, след малко, ще съм нацяло!! Жена ми, ме гледа странно и леко обвинително, но проявява разбиране!! 

Честита купа, колеги! До 28 има време и момчетата ще успеят да се възстановят! Сега е време да се кефир!

Победителите не ги съдят,още от римско време е казано.👍

Link to comment
Сподели другаде

Честита победа, колеги!!! Честно казано, играта ми хареса, особено като се има предвид умората, която всички са натрупали, създадохме достатъчно положения, особено в началото на мача, но късмета не беше с нас, дано в Париж да сме по-добре в това отношение. Единственото нещо, което не разбирах е защо Мане би последната дузпа, не му вървят тия удари, почти съм сигурен, че при последните му 10 изпълнени има 5 пропуснати...
 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to 14.05.2022 Челси 0-0 Ливърпул (5-6) (ФА Къп - Финал)
  • Simply Red pinned this тема
  • Simply Red unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...