Jump to content

14.05.2022 Челси 0-0 Ливърпул (5-6) (ФА Къп - Финал)


Препоръчан пост

17 minutes ago, Bellamy said:

Честито Lads. Момчета за 3 часа ме накараха да забравя летния вирус, който ме тръшна днес. Даже някои персони ми наложиха едно суеверие-ако удържа от 15 часа до 19 часа да не ходя за 4-път до двете нули, взимаме финала. Получи се 😄

Инак в големи части от редовното време направихме пренужното да ги накажем, но не ще и не ще да увлязга това пусто топче.

Ама така е при нас - ако беше лесно, нямаше да е интересно...

Бързо оздравяване и честито!!!

Link to comment
Сподели другаде

Честито и от мен момчета и момичета (ако има). Не успях да гледам мача и искам само да попитам , каква е контузията на батко Мо , тежка ли е ? Шансове за финала с балерините има ли ?

Link to comment
Сподели другаде

Снощи се направих на животно след мача. Честита победа и купа! До вчера си мислех, че Алисон срещу Лилчо Арсов на дузпи няма как да излезне победител, но останах много привтно изменадан. Явно се работи сериозно с него за подобряването му при дузпи.

Link to comment
Сподели другаде

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-10816991/Jurgen-Klopp-jokes-Sadio-Manes-shootout-miss-50-fault.html

 

Работим с някаква neuroscience компания за дузпите, определено си личи. Всеки дребен детайл се изпипва вече в клуба ни.

Link to comment
Сподели другаде

14 hours ago, Shinobi said:

Честито Шампиони, и наздраве!

Макар и трудно вървим напред и като нищо тоя дълъг сезон да се окаже един за историята. Още веднъж честито, и пак - наздраве! 

IMG-9b9f780d69773fa7d25c68ac0fc729da-V.jpg

 

Другият ви искам да сте с червени фанелки. Няма да ми се правите на подполковници 😄

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Bellamy said:

Другият ви искам да сте с червени фанелки. Няма да ми се правите на подполковници 😄

Има един проу'лем с това - три пъти съм слагал тениската на наш мач през живота си, три пъти ядем хурката. От мен пас. Другите може. 

Иначе не съм суеверен, не..

barackobama-talks.gif

Link to comment
Сподели другаде

13 hours ago, dvd1964 said:

Благодарности и за Таки, без чиито 7 гола /4 за лимонадената и 3 за FA cup/ нямаше да е същото.

И все пак ''в края на деня'' Клоп се оказа прав, когато преди десетини дни каза, че ние сме в това положение(цяласотно) с огромната благодарност и на момчетата, които не играят редовно и изброи Чембърлейн, Ориги, Минамино 

Link to comment
Сподели другаде

Това е абсолютно вярно. Минамино бил топ голмайстор и в двата турнира, които спечелихме този сезон. Не знам дали е само за Ливърпул или изобщо за турнира, прочетох го някъде из туитър.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to 14.05.2022 Челси 0-0 Ливърпул (5-6) (ФА Къп - Финал)
  • Simply Red pinned this тема
  • Simply Red unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...