Jump to content

Сбирка в Пловдив за финала на ШЛ 28 Май 22г. ?

Recommended Posts

Хора, вчера гледайки мача в компанията на @fishek @Stojkica @baivan и @S.G. за много кратко и мнимо се промъкна идеята за гледане на финала на ШЛ заедно. 

Та тук искам да итерирам (@ReD_Gerrard ;)) върху това и да сондирам настроенията за целомащабна сбирка на форума в Пловдив за въпросната вечер, като това може, надявам се да прерасне и в по продължителен уикенд за среща с участниците тук. 

За самото гледане на мача имаме уредена бърлога-ресторант на тукашен колега. 

В случай, че се съберат желаещи можем и да си буукнем някое игрище за мачле преди или след мача, може излети по хълмовете. Пиенье & Еденье. Може све.  

М?

• Shinobi changed the title to Сбирка в Пловдив за финала на ШЛ 28 Май 22г. ?
  • Shinobi pinned this topic
2 hours ago, tryssardi said:

Офф всеки път,като гледам финала на ШЛ там и я печелим. Ми ни знам, ША ДОДА !

Има място за още 4 от София в моето МПС.

Давай им навивакис, да не ги почвам аз.

7 hours ago, Shinobi said:

Има и друга, не по-лоша опция, пак в Пловдив https://www.facebook.com/ToMato-664875990327314/ който е на същото лице и има супер градинка с голяма плазма и възможност 30-на човека да гледат и ....крещят😀

39 minutes ago, S.G. said:

Има и друга, не по-лоша опция, пак в Пловдив https://www.facebook.com/ToMato-664875990327314/ който е на същото лице и има супер градинка с голяма плазма и възможност 30-на човека да гледат и ....крещят😀

Аз не влязох в градината отзад оня ден, но ако побира към 30 бичета и е на открито дори ми се струва още по-добре.

Аз може ли да доведа двама приятели от Пловдив?Не са фенове на Ливърпул, ама мразят Реал и ще викат за нашите.Пък и единия ще ме приюти да спя вечерта при него...

19 minutes ago, flyhorse0906 said:

Аз може ли да доведа двама приятели от Пловдив?Не са фенове на Ливърпул, ама мразят Реал и ще викат за нашите.Пък и единия ще ме приюти да спя вечерта при него...

Разбира се.

Аз също навивам един градски, който подкрепя Барса, но страшно много уважава Клопското дело и разбира се реалци ги ненавижда. Жената също ще доведа за талисман, че колкото мача гледах с нея тоя сезон все ги взехме, а не бяха изобщо малко.

Изобщо за всеки, който се чуди над такива неща направо да си заявява присъствието си без притеснения.

Заповядайте!

14 minutes ago, Shinobi said:

Разбира се.

Аз също навивам един градски, който подкрепя Барса, но страшно много уважава Клопското дело и разбира се реалци ги ненавижда. Жената също ще доведа за талисман, че колкото мача гледах с нея тоя сезон все ги взехме, а не бяха изобщо малко.

Изобщо за всеки, който се чуди над такива неща направо да си заявява присъствието си без притеснения.

Заповядайте!

Детето ще водиш ли, да знам дали и моето да доведа,че часа е малко късен за 3годишен?