Jump to content

22.05.2022 Ливърпул - Уулвърхемптън (ПЛ - 38 кръг)


Препоръчан пост

Значи казвам ви ако в Неделя стане някакво чудо и ние станем шампиони,за мен чудото ще бъде по-голямо от това в Истанбул през 2005 и срещу Барцелона на Анфиилд 4:0.

Повтарям така го чувствам. 

В горните два мача,обръщалката си зависеше от нас, нашата енергия и вяра в собствените ни възможности,докато днес това не е достатъчно,трябва ни истинско Майско чудо в град Манчестър. 

Но каквото и да се случи в Неделя,отбора имат абсолютното ми уважение и подкрепа за стореното през целият сезон. 

РЕСПЕКТ!👏

Link to comment
Сподели другаде

Общо взето това е нещото, което винаги съм ненавиждал като фен. Да разчиташ на някой друг за да се получат нещата за Пуул.

От моя гледна точка я пиша бегала тази титла, това е нещо като инстинкт за самосъхранение (без особени очаквания), иначе нервите са големи.

 

Link to comment
Сподели другаде

9 hours ago, Dacheff said:

Вярвайте, братя, пращайте позитивни послания. Това е съдба, имаме да си връщаме, отредено ни е място в историята на ВЛ. 

3' City - Villa 1:0 (DeBruyne)

FT. Man City - Aston Villa 4:0

 

Айде, стига си давал и ти прогнози, с УХ не даде и виж кво стана :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Не знам колко месеца живот ми остават, но титлата я отписах още при Х-са с Тотенхям! Вече не тая надежди, но ако стане, не че няма да съм щастлив...😉 дори повече може би....Не искам да съм разочарован 2 пъти за едно и също нещо😜 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Taipan said:

Не знам колко месеца живот ми остават, но титлата я отписах още при Х-са с Тотенхям! Вече не тая надежди, но ако стане, не че няма да съм щастлив...😉 дори повече може би....Не искам да съм разочарован 2 пъти за едно и също нещо😜 

Напълно споделям това мнение! Няма какво да се лъжем. Шансовете ни, честно казано са нищожни! Най-вече, поради това,че не зависим само от себе си! Най-вероятно и напълно очаквано ще е, Сити да смажат Вила с три-четири гола. Все пак, има някаква надежда, макар и супер минимална. Ако се случи, това ще е невероятно и запомнящо се завинаги. Дори и да не стане, при спечелена ШЛ (дано), плюс двете домашни купи, сезона ще е супер успешен!

Link to comment
Сподели другаде

Аз откакто следя клуба, ще пропусна последния кръг в полза на мача на конкурента, който ще е доста по-интересен от нашия. Английските грандове имат гадния навик да се подхлъзват точно в момента, когато всичко е заложено на масата. Вече ги видяхме Сити как играе под напрежение, а именно такъв мач ги чака с навид за нищо играещия Вила.

Link to comment
Сподели другаде

Първо си пожелавам да бием вълче и второ за другия мач-чудото се състои в това първото полувреме на другия мач да е 0:0 и второто Вила да поведат с един и от там на сетне да им "натежат" краката на гражданите. Ако ще става спънка, това ми се вижда да е варианта. 

Link to comment
Сподели другаде

На мен МС - АВ ми мирише на 5:1, но макар и минимални според математиката шансове има. От ВЛ приготвили два трофея - един за ЛФК и един за МС, но оригиналът щял да бъде на Етихад.

Link to comment
Сподели другаде

За пореден път една шибана точка, ей това трудно се преглътва 😡. Иначе и  двата случая ще са абсолютно заслужени, и безброй доводи в двете посоки. Вила дори с огромно желание да подходят към мача за да са фактор при решаване на титлата просто нямат нужният капацитет за това, единствено ако Сити направят някаква извънгалактическа глупост ще има 🏆.

Страхотен сезон, каквото и да стане нямаме право да се цупим.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard locked and unpinned this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...