Jump to content

22.05.2022 Ливърпул 3-1 Улвърхемптън (ПЛ - 38 кръг)


Препоръчан пост

Ами дотук с приказки за съдбата и тн..тея няма кой да ги бутне,когато всичко си зависи от тях.Още след Х-а ни на Етихад бях убеден,че сме изгубили титлата. Повече ме притеснява нашето представяне последните мачове.. ако така играем срещу реал, краят на сезона може да стане с доста горчив привкус

Link to comment
Сподели другаде

Обица на ухото за другия сезон. Да не се осираме като хималайски мечки между Януари и Март, и да губим точки от всякакви скиори. А да се сложи титлата като цел и в Карабао и ФА да играят резерви и младежи, пък докъдето стигнат.

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, mitkoa said:

Бяхме длъжни да поведем рано рано и поставим Сити под напрежение. При 2:0 за Вила и смълчан стадион да видим как се играе и какво е напрежението.

Никакво, Юнайтед като го направиха през 2012, какво? Станаха шампиони ли? Не се изтезавайте така, Сити просто са безкомпромисни, няма напрежение, няма нищо. Колкото големи палячовци са в Европа, толкова са железни във вътрешното първенство.

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, Plovdiv_1926 said:

Можеше и по-зле да се чувстваме, пичове- ако и двата отбори се бяха издънили, горчилката щеше да е много по-голяма.

верно си е тва, ако ние се бяхме насрали, а Вила с Джерард  устискали Х-а нямаше да го преживея. Според мен оказа и някакво влияние,че нашия мач до последно вървеше Х, това като че ли леко успокои Сити

Link to comment
Сподели другаде

Аз предпочетох да не гледам нищо днес. Нито нашия нито техния мач. 

Накрая мачовете ни дойдоха в повече и срещу Тотнъм допуснахме грешчицата, която не трябваше да допускаме. Много шибана ситуация.

 

Link to comment
Сподели другаде

Ми боли. Колкото и да се очакваше такъв развой, съдбата реши отново болезнено да завърши сезона. 

Това ни е пътят явно. Който се повтаря поне три пъти за нас от 2014 досега. 

Ще мине време, вдигаме се и отново към походи. Това също ни е съдбата. 

Само поклон пред момчетата. 

Путьовците умрат ли, умират завинаги. Героите живеят вечно. 

Link to comment
Сподели другаде

Как пък това, че не сме повели рано и сме играли при равен е успокоило Сити. За тях победата беше задължителна. Просто са много по-добри от останалите.  Даже смятам, че голът на Уулвс ги е поуспокоил и заради това са допуснали гол. Който ги е гледал да каже как са играли. И ние и те губим точки само при извънредни обстоятелства. Спечелиха си заслужено.

Аз съм супер доволен от момчетата. Направиха мега сезон.

Надявам се да си вземе поуки Клоп, като основната е, че трябва качество. Ако и това лято не направи нищо по въпроса не можем да чакаме по-добри времена.

Дано Тиаго да се оправи за финала, че се вижда как играем без него. Кейта е абсолютна 0, чичо Мили е за пенсия. Второто полувреме халфова линия нямахме.

 

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, oZZy said:

Как пък това, че не сме повели рано и сме играли при равен е успокоило Сити. За тях победата беше задължителна. Просто са много по-добри от останалите.  Даже смятам, че голът на Уулвс ги е поуспокоил и заради това са допуснали гол. Който ги е гледал да каже как са играли. И ние и те губим точки само при извънредни обстоятелства. Спечелиха си заслужено.

Аз съм супер доволен от момчетата. Направиха мега сезон.

Надявам се да си вземе поуки Клоп, като основната е, че трябва качество. Ако и това лято не направи нищо по въпроса не можем да чакаме по-добри времена.

Дано Тиаго да се оправи за финала, че се вижда как играем без него. Кейта е абсолютна 0, чичо Мили е за пенсия. Второто полувреме халфова линия нямахме.

 

Аз гледах двата мача едновременно и по едно време наистина изглеждаха обречени и не се виждаше как изобщо ще вкарат гол.. но тези никога не трябва да бъдат отписвани.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to 12.05.2022 Ливърпул 3-1 Улвърхемптън (ПЛ - 38 кръг)
  • S.Gerrard changed the title to 22.05.2022 Ливърпул 3-1 Улвърхемптън (ПЛ - 38 кръг)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...