Jump to content

22.05.2022 Ливърпул 3-1 Улвърхемптън (ПЛ - 38 кръг)


Препоръчан пост

8 hours ago, Freack said:

Поклон и адмирации пред отбора, направиха всичко възможно, за да сме шампиони. Благодаря за емоцията и себераздаването.

За мен лично бяхме ощетени и титлата беше решена от чернодрешковците. Двете ситуации с Уулвс и Евертън предопределиха развоя на сезона, това е истината.

Бих добавил и нашето гостуване на Тотнъм! Там ни отрязаха главата от кръста! Дори и само един от тези резултати, да беше различен и титлата, я вземахме ние. Поради това, не мога чистосърдечно да честитя титлата на Ситите. Кур за надменните им играчи, още един за Пепо жилетката и ще завърша с най-искренни пожелания към тях : Никога да не спечелят това, което най-много искат и за което ние ще играем още в събота!

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, SteveMcM said:

Както са писали някои колеги, Сити да бяха били 7:0 нямаше да е толкова горчиво чувството. Без задни мисли, но Вила пуснаха 2 изключително лесни гола.

Първият и третият голове бяха срам даже за защитата на Царско село.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, съфорумци и честито второ място AGAIN. 30 години я чакахме титлата, а сега пък не можем да я повторим, потретим заради сити. 

Не можах да гледам мачовете директно, защото шофирах. Нарочно не пуснах радиото в колата. Телефона не поглеждах за да не разбера какво се случва. Прибрах се и изгледах нашия мач със затаен дъх, нерви, псуване и невярване какво се случва. Толкова близо бяхме. На едни 20 минути, а доста хора не вярваха тук че Вила може да направи нещо. НААПРАВИХА ЕДНО НИЩО! ОСРАХА СЕ, МЕКО КАЗАНО! При нашето ранно изравняване бях спокоен, че ние ще си вземем мача. Мъката беше какво ще се случи на Етихад.

Абе боли, отново боли! Явно Ливърпул е орисан да е горе високо и долу ниско. Трябва да сме го разбрали вече. Сега ще има едно лаене колко велики са сити.

Поздравявам клуба, играчите, треньорите и чистачките дори за бруталния, изтискващ сезон. Ние не сме ГУБЕЩИ, а сме РАВНИ на сити през този сезон. Не са по-добри от нас.

Има още две неща нерешени за нас-първото знаем кое е, а второто е договора на Салах. А после заслужена почивка, която няма да е много дълга. 

ВЕЛИКИЯ ЛИВЪРПУЛ Е ВИНАГИ БИЛ ТУК И ВИНАГИ ЩЕ БЪДЕ!

Link to comment
Сподели другаде

Беши кот беши. Пак направихме силен сезон, макар и да не изглеждаше така през голямата част от надпреварата. В добавка играем четири финала - сезона автоматично си остава в историята.

Поклон пред всеки работещ за червената кауза. От мен Отличен 5.50

 

Link to comment
Сподели другаде

Горе главите, момчета и момичета. Аз гледах и двата мача и както някой написа по-горе, Сити наистина не изглеждаха така че да могат да вкарат и един гол. Уви. От едно положение вкараха 3 гола. Първият и третият гол бяха скандално лесни. 

Има много позитиви от сезона и не знам какво ще става догодина и с Хааланд, но ако я искаме, трябва както каза Клоп да сме по-постоянни през есента. Видяхме, че под напрежение Сити се пропукват и голямата преднина, късметът и съдиите им помогнаха да изкласят. Догодина не трябва да го допускаме. 

Link to comment
Сподели другаде

15 minutes ago, Shinobi said:

Беши кот беши. Пак направихме силен сезон, макар и да не изглеждаше така през голямата част от надпреварата. В добавка играем четири финала - сезона автоматично си остава в историята.

Поклон пред всеки работещ за червената кауза. От мен Отличен 5.50

 

По-скоро за първенството бих казал Много добър 5.49. Мисля, че иронията е достатъчно ясна и показателна. 

Link to comment
Сподели другаде

Колеги ... пак ще повторя 😄 

Да чакаш Вила да бие Сити в последния мача за сезона за да те направи шампион, означава че вече си загубил. Не съм сигурен, че и 20 мача да се изиграят резултата ще е различен от победа за Сити /при залог титла/. 

Така, че осралия по - скоро сме Ния 🙂

Link to comment
Сподели другаде

Направихме каквото можахме. Мога само да поздравя момчетата и всички замесени в клуба - такава футболна емоция не съм изпитвал скоро.
Изгледах цялото клипче по горе и мога да кажа само едно - КЛОП Е ВЕЛИК. 🙂

Link to comment
Сподели другаде

46 minutes ago, ravina said:

Колеги ... пак ще повторя 😄 

Да чакаш Вила да бие Сити в последния мача за сезона за да те направи шампион, означава че вече си загубил. Не съм сигурен, че и 20 мача да се изиграят резултата ще е различен от победа за Сити /при залог титла/. 

Така, че осралия по - скоро сме Ния 🙂

Принципно какъв е шанса процентно да водиш с 2 на 0 в 65 минута и да паднеш с 3-2 ....за това говорим, а не за това че сме чакали Вила да бие в началото на кръга.

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, Chinaski said:

Принципно какъв е шанса процентно да водиш с 2 на 0 в 65 минута и да паднеш с 3-2 ....за това говорим, а не за това че сме чакали Вила да бие в началото на кръга.

Принципно не мога да ти дам цифрите, но предполагам шанса за обрата е една идея по-възможен от този тринадесетия да поведе на първия в последния кръг с 0 - 2  и да удържи до края.

Все пак това са Сити срещу Вила.

 

Link to comment
Сподели другаде

Абе Вила можеше да затвори мача, с нарушения, с груба игра ако искате, лежане по терена, но защо не го направи Стиви си знае. Но знам че сега и него ще го бъзикат отново. Разбирам да те обърнат, но не за 6 минути. 

Link to comment
Сподели другаде

Едва ли Джерард ще изпадне в депресия, че някой льольо в туитър ще го "бъзика"... Реал Мадрид натряскаха 3 гола на Сити за по-малко от 5 минути, какъв е бил шанса за това?

Link to comment
Сподели другаде

40 minutes ago, Shinobi said:

Принципно не мога да ти дам цифрите, но предполагам шанса за обрата е една идея по-възможен от този тринадесетия да поведе на първия в последния кръг с 0 - 2  и да удържи до края.

Все пак това са Сити срещу Вила.

 

Прав си ама пред свършен факт вече процентите са други...

Link to comment
Сподели другаде

52 minutes ago, Chinaski said:

Принципно какъв е шанса процентно да водиш с 2 на 0 в 65 минута и да паднеш с 3-2 ....за това говорим, а не за това че сме чакали Вила да бие в началото на кръга.

по - голям от този да водиш с 2-0 в 65 мин.😄 

Виж сега, раздробявайки едно събитие на детайли винаги ще стигнеш до "нелогичен" детайл. Но като цяло картинката е ясна мисля 🙂

------------------------------

Дали е могло - само във фантазиите може да се провери. 

 

42 minutes ago, zigfridson said:

Абе Вила можеше да затвори мача, с нарушения, с груба игра ако искате, лежане по терена, но защо не го направи Стиви си знае. Но знам че сега и него ще го бъзикат отново. Разбирам да те обърнат, но не за 6 минути. 

Link to comment
Сподели другаде

Абе Вила можеше да затвори мача, с нарушения, с груба игра ако искате, лежане по терена, но защо не го направи Стиви си знае. Но знам че сега и него ще го бъзикат отново. Разбирам да те обърнат, но не за 6 минути. 
Ако Георги Петков - Урусула играеше за Вила мача свършваше още в 70тата минута. :D
Link to comment
Сподели другаде

37 minutes ago, Chinaski said:

Прав си ама пред свършен факт вече процентите са други...

Е принсвършен факт? 😄

Аз и преди мача бих казал/очаквал същото - по-вероятно е Сити да обърне опашкар от 0:2 до 3:2, от колкото опашкаря да поведе с 0:2 и да спечели мача. 

Това е 100% но брейнър.

Ти какво имаш предвид за свършен факт и процентите, че не съм сигурен че те разбирам?

Link to comment
Сподели другаде

Абе най-трудно за преглъщане щеше да е Сити да не бият, ама и ние да не можем да бием вълците, защото имаха положения за гол и ако ни бяха вкарали 2ри не съм сигурен дали щяхме да ги обърнем. Е тогава вече щяхме да режем вени.....

Най-безболезнено щеше да е Сити да бяха повели с 3-0 до 30мин и всичко щеше да е точно.

Сега това както стана е средният вариант. Ако аз бях фен на Сити щях да напиши как са зарибили балъците да имат надежда и за 6 минути са показали кой е шампиона. Такъв е животът. Мен ме е яд на късмета и съдбата, дето се вика съдбата е затова - да прави някакви изключителни неща дето ще се помнят. А сега това ...аха да стане...няма да се запомни.

Link to comment
Сподели другаде

Колкото и да ми е неприятно да го напиша, Джери още веднъж си заслужи подигравателния прякор, аз лично ,не си мечтая да ни стане треньор някой ден, след тази тежка обремененост😗

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, Shinobi said:

Е принсвършен факт? 😄

Аз и преди мача бих казал/очаквал същото - по-вероятно е Сити да обърне опашкар от 0:2 до 3:2, от колкото опашкаря да поведе с 0:2 и да спечели мача. 

Това е 100% но брейнър.

Ти какво имаш предвид за свършен факт и процентите, че не съм сигурен че те разбирам?

Виж в началото на мачовете не съм имал особена надежда сити да се спънат, гледах си супер спокойно нещата. Въпроса е че при 2 на 0 за Вила вече е нормално надеждата ти да се възвърне при положение че в този момент статистиката е в наша полза. За това ти говоря....в момента в който Вила повеждат с 2 гола вече е доста трудно дори и за Сити да спечели. 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...