Jump to content

22.05.2022 Ливърпул 3-1 Улвърхемптън (ПЛ - 38 кръг)


Препоръчан пост

Честно казано чисто психологически не ми повлия развоя на мача на Сити, тъй като в нито един момент нашите не бяха първи във временното класиране, а отделно играеха на изпарения и изглеждаше, че ще е много трудно да станат нещата.

Link to comment
Сподели другаде

5 hours ago, Chinaski said:

Принципно какъв е шанса процентно да водиш с 2 на 0 в 65 минута и да паднеш с 3-2 ....за това говорим, а не за това че сме чакали Вила да бие в началото на кръга.

Питай Виляреал.

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, flyhorse0906 said:

Абе помня че тоя ни свири гостуването на Тотнъм, ама кви лайна забърка, че вече съм забравил от толкова много мачове тоя сезон...

Таман 4 точки. Освен нашия мач с Тотнъм, ето това:

1_rodri-pen-var.png

Link to comment
Сподели другаде

И да се тюхкаме реалността е такава. В нито един момент не докосвахме титлата. Поне аз така го усетих. Не исках и да се радвам на головете на Вила... не е като да не вкарват по 3-4 гола за по 20 минути Сити през 2-3 мача. Само един импулс им беше нужен. Иначе до тогава не виждах как ще вкарат, хич не им се получаваше.

Както и на нас btw, направо ме болеше да гледам тоя отбор, изглеждащ все едно цялата единайсеторка е пробягала маратон преди мача.

Честно казано, притеснението ми е за финала. Ако играем толкова изтпрмозени и в събота, Реал ще ни изнасили, колкото и да не ни се иска.

Просто целия отбор изглежда физически и емоционално на абсолютния си предел, даже и след него.

Link to comment
Сподели другаде

4 hours ago, S.G. said:

Колкото и да ми е неприятно да го напиша, Джери още веднъж си заслужи подигравателния прякор, аз лично ,не си мечтая да ни стане треньор някой ден, след тази тежка обремененост😗

Не знам какво всички го подиграват Джерард за тоя мач.. та преди мача кой е очаквал да вземе нещо? Всички мислеха,че мача ще е свършил до 20-тата минута.. колко мача Сити не спечели на Етихад тоя сезон? Ще кажеш че Джерард е водил Барса в периода 2009-2011 вчера, а не посредствената вила и видиш ли колко било странно,че е загубил. 

Link to comment
Сподели другаде

Just now, Bellamy said:

Защо? Какво лошо виждаш в тях?

Освен, че са прецизни до милиметър, друго не виждам.

 

Ами не са винаги, често не подава добре, онзи ден също имаше няколко ситуации..Това е единственото в което не е перфектен според мен.

Link to comment
Сподели другаде

39 minutes ago, oZZy said:

Ами не са винаги, често не подава добре, онзи ден също имаше няколко ситуации..Това е единственото в което не е перфектен според мен.

Честно казано помня само едно, което беше малко след като се контузи и избягваше спринтове. Тогава топката излезе в тъч и той се прибра в тунела. 

Link to comment
Сподели другаде

Няма как да си направил 92 точки и да търсиш вината в себе си. В такива ситуации определящи стават авантите на съдиите. Дузпата на Родриго да бяха свирили простите съдии, сега Пипи щеше да циври нейде.

Тоя толкова голям комплексар ' "Уау, легенди сме" . Сигурен съм, че много го кефи филма I am legend.

Link to comment
Сподели другаде

On 23.05.2022 г. at 16:03, svivcv said:

Питай Виляреал.

Примера не е много удачен. Виляреал водеха с 2:0 на полувремето, ние имахме цели 45 минути да вкараме поне 1 безответен гол, за да се класираме. Още в началото на второто полувреме се усети разликата спрямо предходното. При Вила и Сити след като стана 2:0 в 69та минута до 76тата Сити бяха отчайващи. Не се виждаше как ще вкарат и един гол, камо ли 3. Да не говорим, че Уоткинз изтърва две добри положения, едното 100%. И някак си от нищото Сити вкараха за 1:2 и нещата се обърнаха на 180 градуса. Не се знае дали, ако ние не водихме по същото време, това дали нямаше да се отрази на Сити. Все пак на нас ни беше тежък мача и спокойно "вълците" можеха да вкарат поне още един гол. При наша издънка, МС и да бяха загубили нямаше да е голяма драма. Така, че АВ не бяха толкова далеч да препънат Сити, особено ако Уоткинз беше вкарал и резултата беше станал 3:0. КП не са гранд или топ отбор, ама също поведоха на Сити с 2:0 и си взеха мача на Емптихад. Тотнъм също ги биха и то два пъти. Така че не беше толкова нереално и извънземно при 2:0 за Вила, Сити да обърнат. Някои колеги го изкараха толкова елемтарно и сигурно, че все едно нямаше друг възможен вариант за развитие. 

Link to comment
Сподели другаде

Едно време май пак бяха Вила когато Манчо им обърна мача от 0-2 и не можахме да станем шампиони. Явно тия никога няма да ни помогнат.
Мисля, че този мач имаш предвид.70bbe775cd7dec2275058ee3804146d7.jpg

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

53 minutes ago, Stivi_G said:

Мисля, че този мач имаш предвид

Изгледайте съдийството в последните няколко минути от този мач. Извънредно скандално. Абсолютно яско нещо се свиреше за мангала, без значение кой изкарва топката в тъч или кой прави фал.

Link to comment
Сподели другаде

On 24.05.2022 г. at 22:00, Stivi_G said:

Примера не е много удачен. Виляреал водеха с 2:0 на полувремето, ние имахме цели 45 минути да вкараме поне 1 безответен гол, за да се класираме. Още в началото на второто полувреме се усети разликата спрямо предходното. При Вила и Сити след като стана 2:0 в 69та минута до 76тата Сити бяха отчайващи. Не се виждаше как ще вкарат и един гол, камо ли 3. Да не говорим, че Уоткинз изтърва две добри положения, едното 100%. И някак си от нищото Сити вкараха за 1:2 и нещата се обърнаха на 180 градуса. Не се знае дали, ако ние не водихме по същото време, това дали нямаше да се отрази на Сити. Все пак на нас ни беше тежък мача и спокойно "вълците" можеха да вкарат поне още един гол. При наша издънка, МС и да бяха загубили нямаше да е голяма драма. Така, че АВ не бяха толкова далеч да препънат Сити, особено ако Уоткинз беше вкарал и резултата беше станал 3:0. КП не са гранд или топ отбор, ама също поведоха на Сити с 2:0 и си взеха мача на Емптихад. Тотнъм също ги биха и то два пъти. Така че не беше толкова нереално и извънземно при 2:0 за Вила, Сити да обърнат. Някои колеги го изкараха толкова елемтарно и сигурно, че все едно нямаше друг възможен вариант за развитие. 

Прав си! 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...