Jump to content

28.05.2022 Ливърпул - Реал Мадрид (ШЛ - ФИНАЛ)


Препоръчан пост

2 minutes ago, Hooligan2017 said:

Пичове може ли инфо кой от основните ни футболисти е контузен за финала ? 

Никой не знае. То реално само Тиаго е под въпрос - ВВД е фули фит, Фабиньо и той си тренира, остава само Тиаго дали ще успее да се оправи. А, иначе Ориги го няма.

Link to comment
Сподели другаде

9 minutes ago, kibo1992 said:

Интересно ми е какво мнението ви - Матип или Конате трябва да започне. За мен е Матип.

Твърдо Матип. Другата дилема би била Жота/Диас. Срещу Уулвс Диас направи първия си безобразен мач, време беше, както се казва, да го видим, че и той може да играе слабо. Но то и Жота игра лошо в него. Предполагам, че колумбиецът ще започне финала.

Иначе, ако Тиаго пък не е готов да започне, предпочитам Милнър пред Кейта. Даже и Елиът/Джоунс предпочитам пред Кейта. Всъщност, предпочитам да започнем с 10 човека директно пред Кейта.

Link to comment
Сподели другаде

И двата състава са ясни. Единствено не съм сигурен дали освен Салах за реванш срещу Реал Клоп няма да реши да пусне и Кариус - все пак той има най-много да връща 😄 

Иначе с наближаването на мача ставам все по-голям оптимист, но от суеверие не искам да пиша точен резултат тука.

 

------------Алисон (Кариус)-----------

Тренд---Матип- Ван Дайк ---Робо

Хендо----- Фабиньо ------Тиаго (Кейта)

Салах---------Мане ------- Лучо

 

 

---------------Куртоа------------------

Карвахал---Милитао- Алаба ---Менди

Модрич------Казамиро ------Кроос

Валверде---Бензема --------Винисиус

 

 

Link to comment
Сподели другаде

11 minutes ago, low said:

Твърдо Матип. Другата дилема би била Жота/Диас. Срещу Уулвс Диас направи първия си безобразен мач, време беше, както се казва, да го видим, че и той може да играе слабо. Но то и Жота игра лошо в него. Предполагам, че колумбиецът ще започне финала.

Иначе, ако Тиаго пък не е готов да започне, предпочитам Милнър пред Кейта. Даже и Елиът/Джоунс предпочитам пред Кейта. Всъщност, предпочитам да започнем с 10 човека директно пред Кейта.

Братле, недей така.Не дърпай дявола (арбитъра) за опашката (картоните)...

Това по повод на това да започнем с 10 човека. 

П.п. Сигурен съм,че не го мислиш наистина това.

Иначе за това кой да е партньор на Върджил,май и аз съм за Матип.

Конате е по-бърз но пък Матип се позиционира по-добре и освен това вече е правил асистенция във финал на ШЛ!

Link to comment
Сподели другаде

9 minutes ago, Кирил Пейчев said:

П.п. Сигурен съм,че не го мислиш наистина това.

 

Естествено, че не го мисля, ясно е, че е шега. Предишните алтернативи не са. 😄

Link to comment
Сподели другаде

Thiago has resumed training after being forced from the pitch with a muscle issue in the first half of the Reds’ 3-1 win over Wolverhampton Wanderers last Sunday, as per 

@LFC

Ето това е добра новина. Заминали са двамата с Фабиньо за Париж, което вече не е кой знае колко неочаквано, дори да не бяха здрави. 

Link to comment
Сподели другаде

За утрешния мач си пожелавам динамична игра с много положения и голове и сладка изстрадана победа. Според мен основното предимство на Реал Мадрид е в халфовата линия и там трябва да компенсираме с много тичане. Защитите и на двата отбора са уязвими, така че ще падат голове бъдете сигурни. Може би е по-добре Диас да не почва титуляр, защото като че ли малко прегаря, когато почва от първата минута. Нека първото полувреме Жота да поумори защитата на испанците, пък второто индианчето да ги довърши. Най-много ме притеснява Винисиус. Според мен в момента той е най-добрият им играч. Дано ТАА да има ден и да успее да го опази. Имаме сили, имаме класа, имаме жажда за реванш. Трябва ни и малко късмет и победата ще е наша! YNWA!!! 

Link to comment
Сподели другаде

5 hours ago, kibo1992 said:

Интересно ми е какво мнението ви - Матип или Конате трябва да започне. За мен е Матип.

Предпочитам Матип пред Конате, който пък го предпочитам пред всички останали защитници в света. Много го харесвам Конатката. Бъдещия титулярен стожер за нас и Франция, но още малко ще изчака.
 

4 hours ago, pitonchev said:

Най-много ме притеснява Винисиус. Според мен в момента той е най-добрият им играч.

Абсолютно брат. Лесно е да се посочи Бензема, но тихия им убиец(даже не е тих, а е баси фурията) е именно Винисиус Жуниор. Там в неговата зона трябва да насочим, ако не цялото, то голяма част от нашето внимание в защитния вал

Инак за Тиаго си мисля, че ако има и 5% шанс да играе то ще играе. Нито има за къде да се пази и особенно при тез 5 смени, няма нищо рисково в това да започне, ако ще и в 10 минута да излезе. Хубавото при него, че не му трябва 10 тренировки и 5 мача за да влезе у форма. 

Link to comment
Сподели другаде

Спокойно, през  1984-а Трабзон е шампион наТурция, a Ливърпул печели втори финал в Рим. Тази година Трабзон  са шампиони на Турция, а Ливърпул ще играе втори финал в Париж...

Аз излизам с Ван Дайк-Матип-Конате и пред тях Хендерсън-Фабиньо, а на бековете Арнолд и Робъртсън. Отпред имаме петима за 3 места.

Ще изненадам целия свят.

 

Link to comment
Сподели другаде

8 hours ago, zigfridson said:

 

Аз от време на време си пускам ето това: 

 

 

Дори и със стари кадри винаги ме е изпълвало с вяра, не само за Клуба, ами и за живота. 

На добър час на нашите и нека просто по-добрият победи. 

Аако някой е в Париж на място, нека пусне някоя снимка. 

Link to comment
Сподели другаде

40 minutes ago, thekop said:

Спокойно, през  1984-а Трабзон е шампион наТурция, a Ливърпул печели втори финал в Рим. Тази година Трабзон  са шампиони на Турция, а Ливърпул ще играе втори финал в Париж...

Аз излизам с Ван Дайк-Матип-Конате и пред тях Хендерсън-Фабиньо, а на бековете Арнолд и Робъртсън. Отпред имаме петима за 3 места.

Ще изненадам целия свят.

 

Ммне, дори нещо такова да е тренирано, не е пробвано в игрова обстановка - реален мач.

Така ще изненада повече собствените ни футболисти, отколкото да бъде проблем за балерините.

По скоро според мен, ще натиснем с внимателна преса по по прецизно избрани зони и ще внимаваме много с оставяне на празни пространства, когато Робо и Трент са в по предни позиции.

Link to comment
Сподели другаде

Остават 12 часа до мача и ми става все по-нервно. Ясно е, че няма да е лесно. Не ми пука, дали ще играем красиво. Не е нужно, да ги разбиваме. Просто, трябва да победим! Независимо как! Сигурен съм, че Клоп и щаба, са измислили правилната тактика и ще пуснат точните титуляри. Преди три години, когато спечелихме финала срещу Тотнъм, това беше първата купа на Клоп с нашия отбор. От тогава насам, вече спечели всички купи. Време е, да започне да ги повтаря! И първата, се пада да е тази вечер! Да пожелаем късмет на момчетата1 УСПЕХ!!!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...