Jump to content

28.05.2022 Ливърпул - Реал Мадрид (ШЛ - ФИНАЛ)


Препоръчан пост

Тогава беше елиминация, Ван Дайк не игра в двата мача, а бяхме с Кабак и Филипс.  С Върджил и Конате е друга история. С Тиаго имаме доста по-голяма креативност сега , а за Луис Диас да не споменавам какво ценно попълнение е. 

Link to comment
Сподели другаде

Just now, tryssardi said:

На мен 2019 ми се роди първият син,сега 2022 (октомври,живот и здраве)чакам вторият син. Ама ако ще трябва да правя деца за всяка ШЛ,значи да не чакаме повече😆😆😆

Вече спокойно можеш да си сложиш ваксина 😀

Link to comment
Сподели другаде

15 minutes ago, tryssardi said:

За маймунска шарка или тая дето вече е ретро?

Ради, ти си от по-дъртите вече. Тия над 40 били предпазени от шарката. 

Но, ако бием, мисли за трето. 

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Кирил Пейчев said:

Съставите и на двата отбора са сходни с тогавашните.

Нищо сходно няма в това централни защитници да са ти Нат Филипс + Рис Уилямс и от друга страна ВВД и Конате/Матип. Само това е достатъчен game changer 🙂

Link to comment
Сподели другаде

От 7спорт:

Карло Анчелоти, сподели очакванията си преди финала от Шампионската лига срещу Ливърпул.

Италианецът счита, че в този двубой не може да има изявен фаворит и изрази надежда, че неговият тим ще заслужи повече трофея.

„Ливърпул е фаворит да спечели? Според мен предстои равностоен сблъсък. Може да си мислите, че предимството е на наша страна, а може да смятате, че е на страната на съперника, но в крайна сметка това няма никакво значение“.

„Няма нужда да казвам нищо на играчите си, защото те са свикнали да участват в такива мачове. Даже би трябвало аз да питам тях как да се подготвим за двубоя, защото за мнозина от тях това ще е пети финал с Реал в ШЛ, а за мен ще е едва втори“.

„Физически Ливърпул е един от най-здравите отбори в света. Но това не е единственото важно нещо в такава среща“.

„В Европа има много отбори, чиято цел е да спечелят турнира. Фактът, че ни предстои пети финал за последните няколко години, е голям успех. Трябва да се представим добре и да сме крайно мотивирани, за да заслужим трофея. Дано само да не се налага да правим нов обрат. Надявам се поне веднъж Ливърпул да е този,  който ще изпадне в ситуация да трябва да прави обрат. Моите приятели, които подкрепят Милан (7 титли в КЕШ/ШЛ), искат от мен да бием Ливърпул (6 титли), защото не искат англичаните да се изравнят с любимия им клуб. Ето защо съм допълнително мотивиран“, каза още Карло Анчелоти.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, tryssardi said:

На мен 2019 ми се роди първият син,сега 2022 (октомври,живот и здраве)чакам вторият син. Ама ако ще трябва да правя деца за всяка ШЛ,значи да не чакаме повече😆😆😆

И  деца ще ви направим другарю Бечев, ама нека ушатите купи не секват 😄

Link to comment
Сподели другаде

33 minutes ago, Dacheff said:

Нищо сходно няма в това централни защитници да са ти Нат Филипс + Рис Уилямс и от друга страна ВВД и Конате/Матип. Само това е достатъчен game changer 🙂

Що бе Dacheff,нали и жигулито е кола и мерцедеса е кола? 🙂

Link to comment
Сподели другаде

44 minutes ago, baivan said:

Надявам се поне веднъж Ливърпул да е този,  който ще изпадне в ситуация да трябва да прави обрат.

Тоя па, Анчелоти. Точно ти ли ще говориш за обрати, е, баровец?

24 minutes ago, Кирил Пейчев said:

Що бе Dacheff,нали и жигулито е кола и мерцедеса е кола? 🙂

Е да, и двете са коли. Ама едното набира до 100 за 5 секунди, другото за 45 :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Може би непопуляно мнение, но искам ако бием, да бием здравата и в редовно време, ако падаме, да паднем поне така, че да не ме е яд. Без аутистки прояви или грешки на някой наш, без автоголове, 26 дузпи или контузии на основни играчи. Нямам нерви. Долната граница на кръвното ми е малко висока, така че, нямам нерви.

 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, tsbalabanov said:

Може би непопуляно мнение, но искам ако бием, да бием здравата и в редовно време, ако падаме, да паднем поне така, че да не ме е яд. Без аутистки прояви или грешки на някой наш, без автоголове, 26 дузпи или контузии на основни играчи. Нямам нерви. Долната граница на кръвното ми е малко висока, така че, нямам нерви.

 

А дано, ама надали…. Очаквам нашите да ни сервират отново забавление за кръвното…

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, paton said:

Thiago doing a light session in the gym at Kirkby with head physio Lee Nobes. #LFC

Тиаго бачка във фитнеса. Има шансове.

Клоп дори казва, че още утре е можело да е част от тренировката. 

С което оптимизма в мен започва да се покачва. 

Link to comment
Сподели другаде

14 minutes ago, oZZy said:

А дано, ама надали…. Очаквам нашите да ни сервират отново забавление за кръвното…

И аз не виждам вариант за лежерно 2/3:0 да ти кажа. Пак ще са тегави драми, просто се пригответе с хаповете.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, AllorNothing said:

Клоп дори казва, че още утре е можело да е част от тренировката. 

С което оптимизма в мен започва да се покачва. 

Е то не остана. Ако утре(четвъртък) не е на тренировката, то кога?

Link to comment
Сподели другаде

По Редмен Тв казаха, че вчера следобед е имал "light session",за днес щяло да се разбере малко по-късно, но това е инфо от обяд, може вече някъде да има нещо.

Link to comment
Сподели другаде

По принцип Клоп преди обичаше да тренират в часа на мача, така че не бързайте със заключенията. Вчера лично той каза, че има шанс днес да участва, но да видим. Отделно само една тренировка е видима за медии. 

Link to comment
Сподели другаде

On 25.05.2022 г. at 9:52, Kimi said:

И сватбата ти е по- важна от мача? Някои хора съвсем си изгубиха ценностите...

Нали? На този фон дори мойта мадридска забежка е простима. Планирайте ги по внимателно тези неща! Сватби, кръщенета, балове, УЕФА от кога е пуснала календара с мачовете?! "Ние лъвове ли сме или мухльовци?"

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...