Jump to content

Шампионска Лига - 2022/23

Recommended Posts

1 hour ago, J.N.K. said:

Халанд пак на празна врата вкарва...

Пуснах сити, след 2 минути Халанд вкара 2рия си тап ин, след спасяване топката се върна в него и той я бутна в мрежата. Спрях мача. 

53 minutes ago, kibo1992 said:

Пуснах сити, след 2 минути Халанд вкара 2рия си тап ин, след спасяване топката се върна в него и той я бутна в мрежата. Спрях мача. 

Все още не е незаконно да вкарваш на празна врата. Дано приемат скоро тези промени и Халанд да го пратят на трудовата борса като ненужен. Да закрият щатната бройка в Сити на вкарвач от престъпно близко разстояние на скандално празни врати...

Томас Мюлер сподели шегата, която отнася от Садио Мане преди сблъсъка с Барселона в Шампионска лига. 

"През последните няколко дни Мане шеговито ми напомняше да внимавам да не подам случайно топката на Левандовски. 

Дълги години Мюлер и Левандовски бяха съотборници в Байерн, а германецът беше от най-редовните асистенти на Лева. 

Доста несправедлив резултат за Барселона. Реално изтърваха поне 5 чисти положения (3 от които само на Левандовски, е и той пропуска), докато БМ освен головете почти не създаде нищо опасно в атака.

П.С. Още като се въртяха слуховете за Мане в БМ, много ми се искаше Сане да бъде включен в трансферната сделка. И сега като гледам как започва сезона, мислите ми се потвърждават. Щеше да е идеална смяна на Салах, а като се ипредвид слабата му форма, Сането можеше да си започва титуляр често. Хем ще имаш играч, който може да влезе и да реши даден мач, хем знаеш, че титуляра ти, няма да се чувства абониран за стартовия състав. 

Не ме изненадва. Трябва за ВЛ да внасят съдии от други държави. Както не играят английски играчи само, така трябва да има и конкуренция при реферите. А Оливър се водеше за най-добрия съдия за много години. Ако това ти е най-добрият...

Добре е да уточниш за кой мач/дузпа става въпрос. В туита е отбелязано ВЛ, а ти пишеш в темата за ШЛ.

П. П. Сега видях, че на комп се вижда клипчето. На телефона виждам само текста.

You'll Never Walk Alone!

Еми красота си беше гола му, най-вече паса на Кансело. Ние ако имаме играчи като Кансело и КДБ.......Да ме захранват с такива пасове и аз ще вкарам 10-15 гола 😄 Въпреки че изпълнението му си беше добро днес де, доста трябваше да се разтегне за да я вкара

3 hours ago, LiverpoolYNWA said:

Нали имат Родри и Филипс, едва ли ще иде при тях.

Че той не е ли офанзивен играч? Не виждам връзката. Ама признавам без бой, че рядко съм гледал мач на Борусия Дортмунд от години.

Сити може би ще се пробват за Белингам, освен ако Гуардиола не е против. Миналата година беше много странен флекс трансферът на Грийлиш (който не струва и част, а и не им трябваше), явно искаха просто да покажат, че могат да похарчат 100 млн и те. Белингам, Сака и тн. със сигурност ще са им в полезрението.

10 hours ago, IVasMan said:

И двата гола на Сити си бяха вратарски. До първия гол нямаха удар във вратата.

И аз това щях да пиша. Един сериозен вратар би следвало поне един от двата удара да отрази. Особено първи, при все, че беше далечен удар в неговия обсег и имаше достатъчно време да реагира, по-адекватно.

Няма да ме учуди. То Египет е бил домакин и шампион на Евробаскет та едни футболни мачове ли няма да изнесат. Ама и аз няма да гледам ни един мач.

19 hours ago, Stivi_G said:

Мачовете от Шампионската лига извън Европа?

https://sportal.bg/news-2022091907223368177

Страхотна идея, подкрепям с пълно мнозинство на първо, второ и трето четене.

Аз пък предлагам Купата на африканските нации да се играе на п-в Камчатка малко след новогодишните празници и да се насладят на снежната феерия, да пускат Суперлигата от тъмната страна на луната, там тия азиатците да играят квото си имат в Австралия, но да изчакат разгара на ежегодните горски пожари, за да е по-нажежена атмосферата, да върнат купата на съветската армия-с финал в Гулаг и така ... другите да играят кой къде и кога намери, по села, паланки, махали, дворове и така нататъче. 

Аре един шнур и за тия алчни копелеши ... 🤬