Jump to content

Шампионска Лига - 2022/23

Recommended Posts

42 minutes ago, Stivi_G said:

Макабито за сега добре се представят срещу Юве.

Сити изтърваха дузпа, отмениха им гол и получиха червен картон. Тук не ги толерират както в ПЛ. Шанса ни е, ако тези дървари поизпотят още Сити и вземат, че контузят КДБ и евентуално влезмия по-късно Халанд. Тогава шансовете ни нарастват значително.

Що за човек трябва да си, за да пожелаеш контузия на някой

8 minutes ago, Steve_G said:

Що за човек трябва да си, за да пожелаеш контузия на някой

Да си прочел, че съм пожелал? Казах, че само тогава имаме шансове, ако тези двамата не играят. Никъде не съм пожелавал контузии на никого. 

Те Сити редовно ги режат в точно такива мачове, дето или нямат значение, или неправилно им отменят гол за 6:0. Иначе в закучените ситуации им бутат по едно рамо (Уулвс, Евертън). Говоря за ВЛ, разбира се. 

26 minutes ago, Dacheff said:

Те Сити редовно ги режат в точно такива мачове, дето или нямат значение, или неправилно им отменят гол за 6:0. Иначе в закучените ситуации им бутат по едно рамо (Уулвс, Евертън). Говоря за ВЛ, разбира се. 

Точно и после разни компетентни се изказват как видиш ли ги били подпрели в един мач, примерно с Евертън, ама срещу Борнемут(примерно) било обратното.

Че кое му е добрето? Ако направят реми, ще е най-добре за нас. Взимаме си мачовете и сме 1ви групата. Ако спечелят, най-верятно ще го направят и срещу Ренджърс и дори ние да ги бием, чак ще са първи. Едва ли ще бием с 3+ гола разлика.

6 minutes ago, Stivi_G said:

Че кое му е добрето? Ако направят реми, ще е най-добре за нас. Взимаме си мачовете и сме 1ви групата. Ако спечелят, най-верятно ще го направят и срещу Ренджърс и дори ние да ги бием, чак ще са първи. Едва ли ще бием с 3+ гола разлика.

Говоря за играта им, а като цяло последната ШЛ която спечелихме завършихме 2ри в групите 😉 

2 minutes ago, kibo1992 said:

Говоря за играта им, а като цяло последната ШЛ която спечелихме завършихме 2ри в групите 😉 

А, каква дузпа им дадоха...? Направо смешна в сравнение с тази, която на нас не ни дадоха, срещу Анал 😡

24 minutes ago, Stivi_G said:

Че кое му е добрето? Ако направят реми, ще е най-добре за нас. Взимаме си мачовете и сме 1ви в групата

Вече реми е невъзможно май, което е ПО-ДОБРЕ за нас, защото

Сигурно ли е, че ще бием всички до края?  За мен - не.

Има вариант да паднем и в Амстердам и после от Наполи също.

Така, че нека по-добре  да гоним питомното - второ място.

За целта ще е достатъчно довечера една точка и в Амстердам още една

или победа довечера и после още една точка от някъде. 

Така напролет ще се изправим срещу някой първи в групата и не английски тим.

Надяваме се тогава да сме се подобрили.

Допълнително предимство ще е, че при такъв развой може да дадем почивка на доста титуляри в последния мач, а може би и в предпоследния, за да са свежи за мачовете в ПЛ, като този срещу Тотнъм там и не само.

Барса отпаднаха днес, честно казано не исках да стане така. Интер са ужасно скучен и досаден отбор за гледане....Но с Пике отзад бяха обречени, голям малшанс за тях, че и тримата им защитници са контузени и трябва да играе тоя клоун 😄

Да похвалим Миньоле - 4 чисти мрежи от 4 мача в групите и доста спасявания. Даже в предишния мач с Атлетико дузпа спаси с аурата си! Днес пък с лице направи спасяване.

Не се заблуждявайте да Лева вкарва съгласен съм, но до сега програмата на Барселона беше супер лесна в първенството и се замазваше положението, че са степен отбор тия клоуни нямат един мач спечелен срещу топ отбор чак ме е яд ,че Интер са гй изпуснали да ги скъсат от това което видях ! По гадни копелета от тия цигани няма никъде адски мизерни,симулативни и гнусни хора са тия !

6 hours ago, Nightfate said:

Не се заблуждявайте да Лева вкарва съгласен съм, но до сега програмата на Барселона беше супер лесна в първенството и се замазваше положението, че са степен отбор тия клоуни нямат един мач спечелен срещу топ отбор чак ме е яд ,че Интер са гй изпуснали да ги скъсат от това което видях ! По гадни копелета от тия цигани няма никъде адски мизерни,симулативни и гнусни хора са тия !

Последното ти изречение сякаш е измислено за Атлетико на Симеоне! А, за Реал не важи ли, я си помисли...!

7 hours ago, Nightfate said:

И атлетико и реал са къде къде по-гадни.

2 hours ago, Taipan said:

Последното ти изречение сякаш е измислено за Атлетико на Симеоне! А, за Реал не важи ли, я си помисли...!

Всеки си има мнение просто тия са ми адски противник!

П.П не казвам, че Реал и Атлетико не са същите.

• 2 weeks later...

Тъй като има оправдан интерес какво се случва в групите при равни точки между 2-3  отбора в края, прилагам прясна извадка от регламента на УЕФА за 22/23 сезон

Член 17  Равенство на точки – групова фаза

Ако два или повече отбора имат равен брой точки при завършване на мачовете в групата, се прилагат следните критерии в дадения ред за определяне на класирането им:

a) по-голям брой точки, получени в мачовете от групата, изиграни между въпросните отбори;

b) по-голяма голова разлика от мачовете в групата, изиграни между въпросните отбори;

c) по-голям брой отбелязани голове в изиграните срещи от групата между въпросните отбори;

d) Ако след прилагане на критерии от a) до c), отборите все още имат равно класиране, критериите от a) до c) се  прилагат отново изключително към мачовете между останалите отбори, за да се определи тяхното крайно класиране.

Ако тази процедура не доведе до решение, критериите от e) до k) се прилагат в дадения ред, за двата или повече  отбора, които все още са равни;

e) по-голяма голова разлика във всички мачове от групата;

f) по-голям брой отбелязани голове във всички мачове от групата;

g) по-голям брой отбелязани голове като гост във всички мачове от групата;

h) по-голям брой победи във всички мачове от групата;

i) по-голям брой победи като гост във всички мачове от групата;

j) по-нисък сбор от дисциплинарни точки въз основа само на жълти и червени картони, получени от играчи и служители на отбора във всички мачове от групата (червен картон = 3 точки, жълт картон = 1 точка, изгонване за два жълти картона в един мач = 3 точки);

k) по-висок клубен коефициент.

За мен бяха постройка 3-5-2, като Джон Камъка беше по към дясната част. 

Така и сме на темата - тия Борусия имаха шанс да им лепнат поне 3 гола първата част, ама тия малките отпред много вяли удари и нескопосани отигравания.