Jump to content

Висша Лига 2022/23

Recommended Posts

Не го отписвам. Нямам големи наблюдения над него. От малкото, което съм видял изглежда има голям потенциал. Предстои да разберем дали ще се развие.

Как се радвам, че Брендо е в миналото на Ливърпул.. За мен е слаб треньор, смисъл средна класа. 

Сега в мача срещу юнайтед Лестър имат такива добри опции от пейката, падат и нашиО нищо не прави, а можеха още от началото да играят с други играчи в атака и да им създадат много проблеми..

Как да е де.. 🙂

15 minutes ago, Scouserrr said:

Как се радвам, че Брендо е в миналото на Ливърпул.. За мен е слаб треньор, смисъл средна класа. 

Сега в мача срещу юнайтед Лестър имат такива добри опции от пейката, падат и нашиО нищо не прави, а можеха още от началото да играят с други играчи в атака и да им създадат много проблеми..

Как да е де.. 🙂

тия са по-слаби и от Вила на Джерард. Отбор с такъв потенциал и такива добри играчи, а с треньор средна класа. Обаче не може да им се отрече, че много добре продават. Личното ми мнение, че Брендо няма да им е треньор в края на сезона.

32 minutes ago, S.G. said:

Ей , видиш ли, има по- зле от Окса и Кейта😀

Е те и затова Манчо са по-зле от нас, заради такива като тоя, Погба, Джеси, Марсиал и там други много ги имат...

Поразцъках календара с мачове да видя кога кое и бях много неприятно изненадан като видях, че след 2 седмици има национални отбори. Не знам защо бях останал с впечатлението,че до световното няма да има... 

Днес Соланке показва как трябва да се играе с хъс и майсторство  -

вкарал изравнителен гол + асистенция за победния гол на Борнемут.

1 hour ago, cyberfan said:

Защо не?

А защо е отменен? Менди избива топката, т.е. прави си отиграването и едва след това има фаул срещу него, а това нарушение не влияе на играта.

Също отменен гол за Нюкасъл срещу палас, където аз не виждам фаул.

Вила вкарват чист гол, но дават засада. Няма ВАР. 

Фиаско на съдиите е днес.

Как пък всеки път грешките на съдиите са в полза на Сити. Родри си пие уискито с някой шеф във ФА, след като никога не получава жълт картон в мачовете.

2 minutes ago, J.N.K. said:

А защо не отменен? Менди избива топката, т.е. прави си отиграването и едва след това има фаул срещу него, а това нарушение не влияе на играта. 

Нарушение срещу вратаря, след което той не може да си пази вратата, не влияе на играта?