Jump to content

Висша Лига 2022/23

Recommended Posts

39 minutes ago, oZZy said:

Тухел е скандалджия и заради това го гонят. За мен след Клоп, Пеп и Конте е най-добрият треньор на пазара.

Ужасното му представяне в английското е това, заради което го гонят. Миналата година му взеха 100 млн нападател, той го закотви пейка, макар че беше единственият , който вкарваше голове. За малко да изпуснат и 4ката тогава. Играта и тоя сезон им куца, имат повече точки, отколкото заслужават. Динамо Загреб снощи ги би с лекота. Челси имаха под 1  xG от 15 удара.

Жалко, че го махат, бяха забавно зле с него.noooo-star-wars.gif.dc0f494f3a2569dfe2027d34b6462b0c.gif

12 minutes ago, blunt said:

Миналата година му взеха 100 млн нападател, той го закотви пейка, макар че беше единственият , който вкарваше голове. За малко да изпуснат и 4ката тогава.

Е точно това е, “взеха му”, явно той не го е искал. Почнаха супер Челси но след това след скандалите им спадна нивото. За мен това е добра смяна за нас. Ще е трудно да намерят читав теньор в момента, а и да дойде такъв, ще трябва време докато се напасне.

Не виждам как е добре за нас махането му - по-зле от Тухел в първенството едва ли ще е следващият. 

Играе с 5 защитника и фалшива 9ка, който не е голаджия. Те голаджия му взеха, както казах, това, че той не го е харесал, си е проблем и на клуба, и негов. Не успя да подобри никой атакуващ играч, който наследи. И макар аз да мисля, че се бяха напълнили с прехвалени играчи в атака преди, то един добър треньор пак повече трябваше да изкара от тях. А и му взеха супер скъп нападател, той го закотви пейка след няколко месеца.

18 minutes ago, blunt said:

Жалко, че го махат, бяха забавно зле с него.

Но пък на нас ни беше доста трудно срещу Тухел, май нямаме победа в редовно време. Предвид предстоящият мач следващия уикенд, може и да се окаже добре това уволнение.

Много са ми интересни, когато уволняват някой мениджър заради провал в първия мач в груповата фаза на ШЛ. Така на времето при  Моу след Х в първия мач го уволняват, защото Амбрамович искал ШЛ. А защото след равенство в първия мач нямаш повече шансове?!?

44 minutes ago, low said:

Зизу да поеме отбор в Англия ще е доста интригуващо.

Лично според мен ,ако поеме отбор от Англия много бързо ще го разгадаят това не е като да играеш с Алмерия,Валядолид и Еспаньол 🙂

19 minutes ago, Nightfate said:

Лично според мен ,ако поеме отбор от Англия много бързо ще го разгадаят това не е като да играеш с Алмерия,Валядолид и Еспаньол 🙂

Така е... Това, че си чувал двама футболисти на Борнемут и Норич, не ги прави по-добри от горните, хаха.

34 minutes ago, Nightfate said:

Абе в ШЛ не го разгадаха!

Определено в Англия, който и да поеме (към текущия момент може да е Челси) няма да е като онзи Реал, с който разполагаше. Ще бъде интересно предизвикателство.

2 hours ago, blunt said:

Така е... Това, че си чувал двама футболисти на Борнемут и Норич, не ги прави по-добри от горните, хаха.

То дори самия Тухел го прати за сливи по-миналия сезон с импотентни от към вкарване на гллове Вернер,но да има резон 😀

3 hours ago, J.N.K. said:

Но пък на нас ни беше доста трудно срещу Тухел, май нямаме победа в редовно време.

Така е, дори и след продълженията и чак при дузпите успяхме на два пъти.

Имаме още две равенства с тях при Тухел, а дори и загуба на Анфийлд.

https://www.flashscore.bg/match/I37hkyPC/#/match-summary/match-summary

9 hours ago, kibo1992 said:

Сега ако Челси се върнат с 4ма защитници и всички които смятат, че Джеймс е по-добър от Трент ще видят истината. 🙂 

Уфф, лош тайминг. Трент не е защитник.

13 minutes ago, KrisTerz said:

Греъм Потър ще е новия мениджър на Челси. Ей сега борбата за топ 4 ще стане още по-тежка, дано си вдигнем бързо формата.

Въобще не се знае дали ще репликира това което направи в Брайтън. Някои мениджъри не могат да водят звезди.

14 hours ago, blunt said:

Уфф, лош тайминг. Трент не е защитник.

Сега е лесно, като целият отбор не знае къде се намира. Като всичко тръгне както си трябва пак ще си говорим. Не е като всички да са уникални.  а само Трент нищо да не прави. 

Вчера го прехвърлиха  с "краче" от лявата му страна на дясната и го надбягаха във втората крачка, не помня кой беше хубавеца от Наполи. Добре че имаше наш зад Трент да му оправи "грешката". 

Така се гаврехме с пишлеметата от шести клас, когато ние бяхме 9-ти..

Еваго, в нападение може да търчи 316 пъти на мач, за защитата нямал сили. Бря. Как се спря вчера при едно "гонене" от центъра към нашата врата. Какъв статист беше при положенията в нашето наказателно..

Този тип е тотално спрял. И погледа му е един такъв..заеи