Jump to content

Висша Лига 2022/23

Recommended Posts

По чужда ТВ /стрийм/  гледам малко преди началото на мача

Нюкясъл - Челси на терена влязоха достолепни офицери -

със саби и разни такъми и положиха големи венци в средата на терена.

Мисля си - какво ли е това?  Да не би да погребват Челси живи.

Сипал е на всички, хахахахаха.

Cristiano Ronaldo on Wayne Rooney: "I don’t know why he criticises me so badly . . . probably because he finished his career and I’m still playing at high level.” “I’m not going to say that I’m looking better than him. Which is true...”

Cristiano Ronaldo on his baby son's loss: “I never expected to see that [Liverpool fans applause for one minute straight].” Manchester United showed no empathy at all and didn't support me during this tough time.

"Since Sir Alex Ferguson left I saw no evolution in the club, the progress was zero."

Cristiano Ronaldo to @PiersMorgan : "Man United tried to force me out. Not only the manager, but also the other guys who are around the club. I felt betrayed”. "I feel that some people didn’t want me at Manchester United, not only this year but last season too".

Cristiano Ronaldo on Ralf Rangnick: “If you’re not even a coach, how are you going to be the boss of Man Utd? I’d never even heard of him”, tells

12 hours ago, LiverpoolYNWA said:

Такъв трън в гащите никой няма да иска зимата.

Напротив. 100% си е намерил отбор и с това интервю просто иска да принуди отбора да го продаде по-лесно

1 hour ago, Bellamy said:

Напротив. 100% си е намерил отбор и с това интервю просто иска да принуди отбора да го продаде по-лесно

Според мен не е в това причината за случващото се. За Роналдо въпросът е чисто имиджов. И без това интервю Юнайтед нямаше да му правят спънки да се махне през зимата предвид предишната му изцепка (стига някой да е готов да му плаща голямата заплата). Той просто е личност, която няма как да приеме, че не попада в плановете на мениджъра по чисто футболни причини. Няма как да се примири, че (от негова гледна точка) някой си Тен Хаг смята, че вече нивото му не позволява да е централна фигура в голям клуб и го приема като играч за ротации за мачовете срещу Шериф Тираспол. В момента Роналдо се опитва да представи така нещата, че има конспирация срещу него, защото е големият шампион и красавец с велик характер, който изобличава проблемите в клуба, и "мъниците" около него се дразнят на статуса му и невероятния му външен вид и затова искат да го няма.

20 minutes ago, thekop said:

Аз доколкото разбрах "мъниците" около него се дразнят на  красотата му.

Good point, ще го добавя.

19 minutes ago, thekop said:

Абе те негри нямат ли си да им се дразнят на тях "мъниците"!?

Явно си на особена вълна, така че наздраве.

Referee Michael Oliver has personally apologised to Jurgen Klopp for the incorrect decisions he made in the Liverpool defeat to Arsenal, sources have told Football Insider.

The Londoners secured a statement win against Klopp’s side at Emirates Stadium on 11 October to turbocharge their Premier League title challenge.

2 minutes ago, alex59 said:

Referee Michael Oliver has personally apologised to Jurgen Klopp for the incorrect decisions he made in the Liverpool defeat to Arsenal, sources have told Football Insider.

The Londoners secured a statement win against Klopp’s side at Emirates Stadium on 11 October to turbocharge their Premier League title challenge.

... и какво от това? Не ни грее нито нас, нито Клоп! Гейска работа...🤐

Неотсъдената дузпа за игра с ръка при центрирането на Жота, тяхната дузпа за победния гол, съмненията за засада при гола на Мартинели. Не знам за какво точно, но все е имало за нещо.

3 hours ago, Taipan said:

... и какво от това? Не ни грее нито нас, нито Клоп! Гейска работа...🤐

Именно, гледахме го това предните сезони с по 1 точка, кой го извадили от наряд, кой се извинил, кой спазвал и кой не "финансовия феърплей" и т.н., а накрая ония папагали ми се фукат колко големи били, колко непобедими, къв гений бил плешивия ...

Ай секан, аз си ги броя + 2 титли, даже +3 - с оная при Белия Зъб, а пък к'во пише в статистиката ич ми не дреме, особено съпоставено нашите ресурси, с тези на камилите, отделно да не забравим колко ни тачат дъртите чифути от ефей, заедно с швестърите от съдийската помийна яма. 

Просто още преди години сме им набили такъв комплекс на острова и извън него, че те не могат да се дишат, но всички мразят нас, защото никой няма интерес от силен Ливърпул.

Жалко за двете големи трагедии и бана от европейски мачове, отразяват ни се реално негативно в следващите години дори и на местна почва, а и други английски отбори са били силни тогава, те също могат да съжаляват.

Не ме е яд за няколко тенекета повече, яд ме е за труда на всички в клуба, не само футболистите, защото в рамките на тези 4-5-6 години можеха да станат абсолютни легенди и го заслужаваха (не, че няма да се помни винаги този период, но друго щеше да бъде). 

Та така, ШНУР за гореизброените мекерета, само се надявам на читави собственици, ако наистина ни продадат и най-вече Клопището и екипът му да имат нервите, волята, желанието и търпението за още една-две такива петилетки, но подпечатани с повече трофеи.

Всеки един мач, било то и срещу Шросбъри с децата до 19, който вземем, ми прави още по-голям кеф, като знам колко гнусна твар изпада в тежка депресия от този факт.

Нападателят на Брентфорд Иван ТОНЕВ е обвинен от Футболната асоциация в 232 предполагаеми нарушения на правилата за залагане.

Предполагаемите нарушения са извършени между 25 февруари 2017 г. и 23 януари 2021 г.

Брентфорд каза в изявление: "Клубът е в дискусия с Иван и неговите законни представители. Тези разговори ще продължат насаме. Няма да правим повече коментари, докато въпросът не приключи.“

52 minutes ago, Bellamy said:

Мисля, че нямаше право профи играч във Англия да залага

Това моето е сарказъм, но така е написан, че шанса е под 50/50 да се възприеме правилно. Разбира се, че е абсурдно спортист да участва в хазартни залагания.

Като казвам 'нищо нередно' визирам, че футболиста е българин и вместо да се фокусира върху професионалното си развитие като прилага дисциплина и усилия той се занимава с тарикатлък - всичко си е в реда на нещата.

2 minutes ago, Shinobi said:

Това моето е сарказъм, но така е написан, че шанса е под 50/50 да се възприеме правилно. Разбира се, че е абсурдно спортист да участва в хазартни залагания.

Като казвам 'нищо нередно' визирам, че футболиста е българин и вместо да се фокусира върху професионалното си развитие като прилага дисциплина и усилия той се занимава с тарикатлък - всичко си е в реда на нещата.

Сложно си беше да 🙂