Jump to content

Зимен трансферен прозорец 2022 / 2023

Shinobi
 Share

Recommended Posts

Аз лично не вярвам да го купим, сумата ще е между 100 и 150 милиона, заплатата вероятно ще е между 300 и 400к, такива пари не виждам как ще се извадят. Да не говорим, че ни трябва поне още един високопрофилен полузащитник, предвид, че Окса и Кейта би трябвало да изчезнат от отбора, същото се отнася и за Милнър, а Хендерсън е с все по-затихващи функции, на Къртис също не е сериозно да се разчита, предвид, че навъртя 3-4 сезона в отбора и не е показал нищо сериозно.

Има слухове за продажбата на Фабиньо, другата година става на 30, последен шанс да му вземат пари. Лятото или следващото през 2024 може да го продадем.

Тоя Кайседо не си го спомням да ми е направил впечатление, но след като всички го хвалят, може би е добър. Според мен ще вземем и него и Белингам. Със сигурност в момента се знае на 95% кой ще идва при нас зимата и кой лятото. Относно Белингам все пак зависи дали той ще иска при нас, със сигурност ще му дадем добри пари.  В тоя момент под този форумен натиск не вярвам американците да се опитат да минат тънко.

Кайседо и Белингам са точно това, което Кейта и Окса трябваше да бъдат. Единия да отнема много топки, да тича много и навсякъде и да управлява центъра, а другия да е бокс ту бокс като най - вече идеята е да прави проблеми за другия отбор от задна линия - я асистенция, я удар, я дрибъл, като същевременно е достатъчно полезен и в защита.

41 minutes ago, Mar70 said:

Кайседо и Белингам са точно това, което Кейта и Окса трябваше да бъдат. Единия да отнема много топки, да тича много и навсякъде и да управлява центъра, а другия да е бокс ту бокс като най - вече идеята е да прави проблеми за другия отбор от задна линия - я асистенция, я удар, я дрибъл, като същевременно е достатъчно полезен и в защита.

Кой от двамата ще отнема и ще тича навсякъде и кой ще е бокс ту бокс? 'щото за мен и двамата се еднакви като качества и позиция по терена. Единствената разлика идва от това, че по-черничкия има повече техника, а по-бледия сила - на удар, но и чисто физическа.

Кайседо като го гледах срещу нас /по-черния/ играеше доста дефанзивно и общо взето предполагам ще е с "функциите на Фаб".

От друга страна двата мача на Дортмунд които гледах тая година Белингам беше навсякъде по средата и напред и назад. 

Тъй че не бих казал да са много с еднакъв профил и двамата.

Ба го ... някой да ми обясни защо предлагаме нов договор на Къртис, при положение че договора му изтича през 2025, а пък игрите които показва ...

48 minutes ago, Mar70 said:

Ба го ... някой да ми обясни защо предлагаме нов договор на Къртис, при положение че договора му изтича през 2025, а пък игрите които показва ...

Май ще се окаже, че е "правилният".

Къртис според мен ще се контузва все по - често в бъдеще и ще е нещо като Окс. Явно Клоп вижда нещо, което всички ние не виждаме, но просто в момента може само да се сравнява с Карвальо, който играе първа година ПЛ футбол и е на 18 години.

Кейта и Окса ще си ходят явно.

За Къртис, логиката за новия договор може да е само от финансова гледна точка, целейки по висока сума при продажба, футболна логика не намирам...

49 minutes ago, AllYouNeedIsKlopp said:

За Къртис, логиката за новия договор може да е само от финансова гледна точка, целейки по висока сума при продажба, футболна логика не намирам...

Е то не е и нужно ти да намираш 🙂 Предполагам хората, които ще извадят няколко млн за този договор, си намират достатъчно логика та да дадът тези млн на момъка 🙂

п.с. Като допълнение предполагам е "хоум граунд ингилиз" 😉

Този от Гладбах май става за нас.

Тъмнокож, роден в Италия, гражданство Франция, рита в Германия

Main position:     Centre-Forward;   Height: 1,92 m 

Contract expires: Jun 30, 2023

този сезон в 15 мача вкарал 10 гола,   но сега нещо болнав, грипав

Abdominal Influenza
Return expected on Nov 21, 2022

7 hours ago, baivan said:

Този от Гладбах май става за нас.

Тъмнокож, роден в Италия, гражданство Франция, рита в Германия

Main position:     Centre-Forward;   Height: 1,92 m 

Contract expires: Jun 30, 2023

този сезон в 15 мача вкарал 10 гола,   но сега нещо болнав, грипав

Abdominal Influenza
Return expected on Nov 21, 2022

Ммм дам...

Това е правилния човек. С изтичащ договор,взимаме го без пари. Пък ако може от Гладбах за тяхна сметка да му напълнят и резервоара до горе  с гориво- съвършенство!🙂

Синът ми когато беше в детската градина ми казва: -Тате,ние с Наташа сме гаджета,ама тя още незнае...

Та...ми се струва,че и ние сега готвим трансферен удар от Дортмунд,ама те още не знаят...😊