Jump to content

Зимен трансферен прозорец 2022 / 2023

Shinobi
 Share

Recommended Posts

On 17.11.2022 г. at 11:42, paton said:

Liverpool have also made midfield reinforcements a priority, but Klopp feels Curtis Jones (expected to sign a new deal) has a role to play moving forward.

Ей тука се мъчат да обяснят.

Аз съм реагирал с песница в челото на този пост при скоростно четене виждайки Курти и new deal. При обстоен прочит изпадам в шок и ужас обаче. Мидфийлд реинфорсмент го смята автора на това изречение.. тоа.. никаквец.

Що за нагли хора има бате-батее..

Е защо да е лошо? Домашнотрениран е и попълва квотата. След година-две да речем, може да се продаде с на не лоша цена, заради новия договор. До тогава има хипотетичен шанс да промени мнението на повечето за него. Вариант за наем също не звучи лошо. Знам ти опасенията. Къртис да не стане Кейта 2.0 

Малко неделни новини:

NEW: Liverpool would likely need to see the departure of Fabinho if they were to make a move for West Ham midfielder Declan Rice. I think it you would need to lose Fabinho if he [Declan Rice] came. He’s going to be anywhere upwards of £70 million.”lfc [neil jones]

Според Нийл Джоунс ще се разделим с Фабинката, ако вземем Деклан Райс.

“There are very good chances also for Naby Keita to leave as a free agent [in the summer]. From what I’m told it’s a serious possibility. [@FabrizioRomano]

Ако успее да оцелее до лятото, бай Наби си хваща пътя.

NEW: Contact has already started from Liverpool for Jude Bellingham. #lfc [@FabrizioRomano]

Започнали сме разговори за Белингам.

10 minutes ago, paton said:

Според Нийл Джоунс ще се разделим с Фабинката, ако вземем Деклан Райс.

А когато на Райс формата му падне, защото е изиграл 90 мача за 2 сезона, както стана с Фабиньо, пак ще си скубем косите и ще се питаме що така. Дали защото е бразилец, който е приключил с футбола на 28 или защото е бездарен и прехвален англичанин. Едни и същи грешки се правят постоянно, все едно сме някакви малоумници...

1 hour ago, paton said:

NEW: Contact has already started from Liverpool for Jude Bellingham. #lfc [@FabrizioRomano]

Започнали сме разговори за Белингам.

Фабрицио щом го казва, значи има някаква доза истина.

Ако искат да му дават и 200 милиона, аз не съм счетоводител на клуба, че да им правя сметка. За нас са важни трофеите

Не вярвам да вземем и двамата. До колкото знам под 200млн няма как да минем, а  могат да ни искат и 250млн+. С тези пари можем да вземем поне 4 добри халфа със средна цена 50-60млн. Да знам, че някой ще иска имена. За това си има скаути. 

37 minutes ago, Stivi_G said:

Не вярвам да вземем и двамата. До колкото знам под 200млн няма как да минем, а  могат да ни искат и 250млн+. 

Е ако се сбъдне мокрия сън на повечето фенове за нов собственик-камилар що пък не...

53 minutes ago, baivan said:

Много по-лесно и евтино е да се купят съдии, вместо някой от горните играчи.

По новините казаха, че ВАР-аджиите взимали по 3к евро в групите, а главните по 5к. В Елиминациите главните взимали по 10к, а ВАР-аджиите по 5к. Ако са сходни мизите и за ВЛ, кво му плащаш? То без пари.

1 minute ago, tsbalabanov said:

По новините казаха, че ВАР-аджиите взимали по 3к евро в групите, а главните по 5к. В Елиминациите главните взимали по 10к, а ВАР-аджиите по 5к. Ако са сходни мизите и за ВЛ, кво му плащаш? То без пари.

Ние знаем защо Фърги беше толкова добър? Бая е давал на Уеб и ко.

11 hours ago, blunt said:

Ако можем да купим всеки играч на планетата и вземем Маунт точно, ще си срежа вените.  Кой ще е след Маунт - Тами Ейбрахам?

Добре, че ФСГ остават !  brock-lesnar-laugh.gif

Е да, ако можем всеки, но по принцип Маунт никак не е лош.