Jump to content

Зимен трансферен прозорец 2022 / 2023

Shinobi
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, David said:

Харесвах това, което бях видял от Белингам преди ...Позяпах някои негови скорошни участия и трябва да кажа, че, ако ще му искат някакви колосални пари, не си заслужава! Не ми прилича на влекача и геймчейнджъра, който ни е нужен.Бащицата - спасител, който ще измисли нещо, когато е безпътица. Изглежда ми главозамаян от медийния си статут и да не стане да си дондуркаме поредния Наби и да си казваме, какво стана, че не ядохме...

Помните воплите за Вернер, добре че не го взехме ...

Да бъде каквото е най-добро за бъдещето на Ливърпул!

@David, съгласен съм човече, но Белингам сякаш имаше искрицата с извеждащите подавания на КДБ и борбеността, която белгиеца има. Казвам, че има искрицата, не че е същия играч. На всичко отгоре е англе и не е скаран с топката, което го превръща, автоматично в човек върху който можеше да се гради отбор за идните лета. НО !

Но това, че наистина е медиен балон в момента, ухажван от най-големите и самия играч /ако е вярно/ да заявява предпочитанията си да играе за клубове като РМ, парца или подобни, изобщо не ни трябва. 

Няма да е месията, който си мислим, че ще оправи всичко и сам в средата. Би било хубаво да си помечтаем да го имаме, но заради мечтите сме на това дередже в момента. Мечтите и надеждите, че някой от тези, които все още дундуркаме ще оправят нещата.

Какъвто и да е избора на халф зимъска, също си мисля, че няма да е решението на проблемите. Но поне ще е началото на някакъв опит. Толкова.

И аз това мисля. Не трябва да мислим, че взимаме новия КДБ, Шави или Иниеста. Просто халф, който да е добър и е над нивото на тези, които имаме в момента за начало. Ако успеем да вземем зимата такъв, лятото добавим още 1-2 нови + отървава от някои от ненужните, то другия сезон може да ни е коренно различен, защото цялостно ще сме надградили. Ако влезем в спиралата на " трябва ни най-точния играч" такъв можем да не намерим, защото искания да отиде в друг отбор или да не желае да напуска. Нямаме кой знае какво качество в средата с леки изключения, така че да вземем нещо по-добро няма да е чак толкова трудна задача. Просто трябва да е някаква достижима цел, за да започнем от някъде.

Точно, трябва да вземем Белингам плюс друг топ-титулярен халф, който да ни вади в закучени мачове. Тоя Белингам може да е голям талант, ама не се знае как ще му понесе напрежението, ако дойде за 100млн и всички чакаме да поведе халфовата линия.
Така ще имаме 5ма за 3 места плюс някой от младите - Харви, Карвальо. Останалите може да си ходят.

Кейта, Окс , Гомес , Милнър ( не може вечно ) и един от Матип и Конате защото неможе да държим двама чупливи защитници на една позиция , трябва да си ходят . Тежат много на отбора вече , години наред , защото ги има като опции и затова не се привличат нови играчи, но дефакто не може да знаеш дали ще са здрави или в лазарета , тоест по- скоро е ясно че ще са в лазарета ..

Не знам какво стана, но в последните два дни Liverpool Echo почнаха да ни свързват с всевъзможни играчи - Заха, Райс, Мукоко, Бруно Гимараеш, Кхаваршкелия, Белингам. И накрая ще вземем някой далечен братовчед на Артур, да седят заедно в лазарета 😀

Ние търсим бокс-ту-бокс. Мадисън си е предимно атакуващ играч (тоя сезон играе изцяло дясно крило/десен халф), като на неква фифа или ПЕС е бил играчът с най-малко "strength"/ сила и като му го казаха това, доста силно го засегна, щеше да ревне. Да отива в Байерн, там ще го сложат на специален "сос"/ "сок", при нас най-много и астма да хване към това немощно тяло.

Иначе не е лош играч, като е във форма. Арсенал отдавна го следят, повече би им паснал на тях. Ако сменяме постройката, може и да има място за такъв. На тоя етап обаче не трябва да е приоритет неговият тип.

On 28.10.2022 г. at 16:47, blunt said:

Ние търсим бокс-ту-бокс. Мадисън си е предимно атакуващ играч (тоя сезон играе изцяло дясно крило/десен халф), като на неква фифа или ПЕС е бил играчът с най-малко "strength"/ сила и като му го казаха това, доста силно го засегна, щеше да ревне. Да отива в Байерн, там ще го сложат на специален "сос"/ "сок", при нас най-много и астма да хване към това немощно тяло.

Иначе не е лош играч, като е във форма. Арсенал отдавна го следят, повече би им паснал на тях. Ако сменяме постройката, може и да има място за такъв. На тоя етап обаче не трябва да е приоритет неговият тип.

Кой каза, че търсим бокс-ту-бокс играч?

3 minutes ago, Stivi_G said:

Кой каза, че търсим бокс-ту-бокс играч?

И Хендо ( с доста условности) и Тиаго могат според мен да изпълняват ролята на бокс-ту-бокс играч, а Фабиньо ( когато е във форма) е железен в дефанзивната част на центъра, но пък освен Тиаго никой от другите двама споменати нямат тази креативност и “impact” в офанзивната част. Според скромното ми мнение, смятам, че с наличието на нападател като Дарвин с физика и скорост, се нуждаем от играч който регулярно да захранва него или друг от нашите изпълняващ ролята на ЦН с подавания които да го извеждат 1 на 1, както се случва при норвежеца, който просто консумира създаденото положение.

12 hours ago, AllYouNeedIsKlopp said:

Много извратено чувство за хумор имат тия наще грингоси 🤢 

Явно са на вълна тиквен празник още там 🙄

То и аз искам да ударя от тотото, но все отивам да пусна, като е затворено, та и те все голям го вадят на затворените джамове 😠

Разбира се, че може да е пълен фейк и някой да си прави та6ак с нас, но си е долно, откъдето и да произлиза 👊

Аз си мисля, че след година-две като влезе в сила правилото на УЕФА за квоти за отбори с исторически принос, но некласирали се за турнира, още по-малко ще се харчи, щото няма да има значение дали сме в топ 4 или не. 

На клиповете изглежда като млада версия на Милнър, много работоспособен и борбен, пресира и отнема много топки, не е лишен от техника и пасове. Само че сега се лекувал от частично разскъсване на някакво сухожилие и до Коледа нема да е в игра.

Дано е по-добър от Милнър, който за повече от резерва в центъра и utility играч в голям отбор, не ставаше.

Лаймер си е тичач, в момента имаме нужда от такъв с тая възрастна халфова линия. Очевидно е, че търсим бокс-ту-бокс играч.