Jump to content

Купа на футболната лига 2022/23

Recommended Posts

Предполагам, че който стигне до 1/4 финал на Световното и нататък, няма да участва в мача. Мисля, че Клоп ще даде няколко дни почивка на хората от Световното преди да ги викне обратно за тренировки в Ливърпул. За Гуардиола това не е много сигурно, че ще го направи, но кой знае. Ние ще имаме възможност да излезем напред със Салах, Фирмино и надявам се Диас. За тях Халанд ще е свежарка предвид отсъствието му от Катар. Предимство ще е за нас, ако Белгия стигне напред в турнира и КДБ не играе.

За нас, не знам с какъв състав ще излезем в този мач! Но, Пепо е сигурно, че ще пусне всичко най-добро. Само погледнете, какъв му беше състава, срещу Челси онази вечер! Дето се вика, да му имам резервите!))

1 hour ago, J.N.K. said:

Това е идеален контролен мач преди подновяването на ВЛ. Някои от играчите, стигнали до по-късната фаза на СП може би няма да участват, но би трябвало и двамата треньори да пуснат всичко най-добро, с което разполагат. По-добре е да играят титулярите в такъв мач, отколкото да се организират малоумни контроли със смешни противници. 

Кой говори за контроли след СП? То ще има ли време изобщо?

1 minute ago, Dacheff said:

По време на СП за играчите, които не участват в Катар, ще се правят контроли.

То тоя път, ние имаме 5 човека на кръст дето ще ходят на Световно, от тях само Върж, Али и Дървен, ще са абсолютни титуляри!

Останалите- Хендо,Трент, Фаб, Конате, етс, ще са резерви, някои от тях- дълбоки!

П.С. Не съм чул, Вкарвальо и Алкантара, ще ги взимат ли?!

14 minutes ago, Dacheff said:

Доколкото знам ще има първо ваканция две седмици, после подготвителен лагер в Дубай, както и поне две контроли. Говоря на изуст за нещо, което бях чел преди десетина дни и със сигурност не е официално.

11 minutes ago, S.G. said:

То тоя път, ние имаме 5 човека на кръст дето ще ходят на Световно, от тях само Върж, Али и Дървен, ще са абсолютни титуляри!

Останалите- Хендо,Трент, Фаб, Конате, етс, ще са резерви, някои от тях- дълбоки!

П.С. Не съм чул, Вкарвальо и Алкантара, ще ги взимат ли?!

За Дарвин не съм сигурен...при наличието на Суарез и Кавани..? 🤔 Днес, 11.11 е крайния срок да се представят съставите пред ФИФА.

3 minutes ago, Taipan said:

За Дарвин не съм сигурен...при наличието на Суарез и Кавани..? 🤔 Днес, 11.11 е крайния срок да се представят съставите пред ФИФА.

е, те са общо на 70 години😀

3 hours ago, Taipan said:

Днес, 11.11 е крайния срок да се представят съставите пред ФИФА.

НЕ, понеделник - 14.11  е. 

Вече почти всички отбори обявиха съставите си, но допускат промени в последния ден при контузия на някой.

За мача ни със Сити   - много подходящ за отпадане и спестяване на други 4 мача + отлагане на поне един мач + риск от контузии или червен картон.

.

Както и в ШЛ имаме шанса да елиминиране един от основните фаворити за купата и нататък шансовете да ни се увеличат.

Пепи, този път не е спал в църква. Явно е бил уморен и е заспал по пътя 😄