Jump to content

Висша Лига 2023/24

Recommended Posts

Абе тия в Тотнъм имам чувство, че са ги събирали с конкурс, братче! Толкова глупави играчи събрани на едно място трудно може да видиш-Бисума, Емерсон Роял, Педро Поро, Ричарлисон и пропускам някого. 

Обаче как им връзва само! Но има време да се преебат все пак.  

Just now, Сиймор said:

Абе тия в Тотнъм имам чувство, че са ги събирали с конкурс, братче! Толкова глупави играчи събрани на едно място трудно може да видиш-Бисума, Емерсон Роял, Педро Поро, Ричарлисон и пропускам някого. 

Обаче как им връзва само! Но има време да се преебат все пак.  

Скандален мач, подобен на нашия по-рано днес.. ситите изпуснаха 10 гола сигурно, вкараха 3, спърси три пъти минаха центъра и вкараха три гола. 

37 minutes ago, liverpoolfan said:

Познаваме ли се?..Нормално, от гледна точка на елементарно  възпитание и култура, на непознати се говори/пише на Вие, но Ганьо разбирателя явно е над тези неща..

Иначе направете справка с треньора на Уувърлхамптън и го питайте как със страх и схеми се печели срещу шити..

ВИЕ, не съм ВИ обиждал, нали ... Ганьо?! 😉Веднъж вече ти казах, че форума не е "София прайд" и не очаквай тук да се държим така! Не обиждам, не ругая, не се държа расистки, така, че умната...😉

Мале, мале тоя ква атака им спря на Сити в последната минута. Не е сигурно Грийлиш дали не беше в засада де, ама тва и Волен Чинков, и Железов, изпълнявайки поръчка, нямаше да го спрат :sarcastic: Английските съдии са тотални некадърници.

Този сезон Низшата лига доказва колко е Слаба! Картофи с омнайсет контузени се противопоставиха на най-слабите чаршафи на Гуардиола откакто е на чело! Само Клоп може да прецака Шампионския ни сезон за Двадесета Титла!

Ама, да не би тук да има пуристи, които искаха Ман Сити да бие?! Тотнъм имат дълг към нас, заради шибаната изпросена победа срещу нас и помогнаха. Абсолютно не ме интересуват какви играчи имат. Вкараха си три блажени гола и ето ни втори!

18 minutes ago, Fen said:

Този сезон Низшата лига доказва колко е Слаба! Картофи с омнайсет контузени се противопоставиха на най-слабите чаршафи на Гуардиола откакто е на чело! Само Клоп може да прецака Шампионския ни сезон за Двадесета Титла!

Низшата Лига, дето не пропускаш мач от нея :sarcastic::sarcastic::sarcastic:

За нас е хубаво, че порязаха сити, обаче това с този съдия и Тотнъм в моите очи е притеснително.  Някой друг ще е сити, трети Манго и т.н.

https://twitter.com/ErlingRoIe/status/1731381239716647263?t=xugePcRg68SZ8OTiAHmqZw&s=19

1 hour ago, Taipan said:

Глупости!!! С тази тактика картофите го отнасят с разлика!  Абе хора, мислете с главите си, преди да пишете...🤔

Картофите го отнасят с ралика, картофите го отнасят с разлика! Момент да го напиша още веднъж- с тази тактика картофите го отнсят с ралика.. Когато бях малък и учих математика 3-3 означаваше 0, сега като пораснах е същото, но явно за господин Бог разбирател на тема висша лига 3-3 е ОГРОМНА разлика. Господин РАЗБИРАТЕЛ, разбирам, че Вие сте мерило и основна информационна основа, върху която всички във Висшата лига си сверяват часовниците, но приемете, че понякога и най-големите капацитети  като Вас грешат.

И разберете, че да излезеш н*сран и с опашка между краката дори и срещу по силен противник не ти гарантира позитивен резултат..

11 minutes ago, liverpoolfan said:

Картофите го отнасят с ралика, картофите го отнасят с разлика! Момент да го напиша още веднъж- с тази тактика картофите го отнсят с ралика.. Когато бях малък и учих математика 3-3 означаваше 0, сега като пораснах е същото, но явно за господин Бог разбирател на тема висша лига 3-3 е ОГРОМНА разлика. Господин РАЗБИРАТЕЛ, разбирам, че Вие сте мерило и основна информационна основа, върху която всички във Висшата лига си сверяват часовниците, но приемете, че понякога и най-големите капацитети  като Вас грешат.

И разберете, че да излезеш н*сран и с опашка между краката дори и срещу по силен противник не ти гарантира позитивен резултат..

В семейството можело да си прав или щастлив. И във форума сме така май😄

Имаме почти перфектен за нас кръг и пак се изпокарахме, няма оправия🤔

22 minutes ago, liverpoolfan said:

Дет имаше един лаф- аз съм гледач, а не разбирач! Така, че споко...😉 немож ме засегна на "разбирач" 🤣 Ама гледам ВИЕ / колкото и да сте там / се засягаш...🤔

58 minutes ago, Taipan said:

Дет имаше един лаф- аз съм гледач, а не разбирач! Така, че споко...😉 немож ме засегна на "разбирач" 🤣 Ама гледам ВИЕ / колкото и да сте там / се засягаш...🤔

Ние сме много, ние сме феновете на Ливърпул и не се заягаме, но.. да чуем нещо за пророческите Ви способности?

И най-вече, доколко сте капацитет и доколко разбирате английския футбол? Може би нещо като зиро, тоест нула?     И по тази логика всичките Ви изказвания относно любимия отбор и Висшата лига са едно зиро?  Мей би?

Хората са казали- като не разбирам едно нещо, по добре да си мълча, отколкото да говоря пълни глупости..

Но Вие сте капацитета, Вие си знаете..

Този съдя първо с ръката посочи авантаж, след това след изритванвто, сигурно реши, че това е засада и много бързо свири. Друга причина сам да промени решението си, и то в рамките на 2 секунди, не виждам на екрана. 

Доживяхмe Сити да ги порежат 😄

Предстоят интересни 2 кръга, в които и трите отбора в челото имат 2 гостувания. И Арсенал и Сити гостуват на Лутън и Вила последователно 😄 Емери все едните ще спъне, а може и двата

Този Саймън Хупър се е устремил към абсолютното дъно, ако така продължава гарантирано ще задмине Хауърд Уеб във вечната класация на най-отвратителните съдии свирили някога във ВЛ.

В ББС преди 10 мин пишат, че:

Пол Хекингботъм ще бъде уволнен от мениджърския пост на Шефилд Юнайтед през следващите 24 часа.

Блейдс, които загубиха с 5-0 от Бърнли в събота, са на дъното във Висшата лига с пет точки, след като загубиха 11 от първите си 14 мача.

Назначен за постоянен мениджър през ноември 2021 г., Хекингботъм изведе Юнайтед до  второ място в чемпионшип през миналия сезон.

Бившият мениджър Крис Уайлдър е сред водещите претенденти да поеме поста.

След поражението от Бърнли Хекингботъм разкритикува клуба, че е взел "по-скоро финансови, отколкото футболни решения", продавайки ключови играчи през лятото.

46-годишният каза, че Юнайтед е бил "разочарован" от играчите на Бърнли, които никога не са печелили мач от Висшата лига с пет гола разлика. Победата ги издигна от дъното на таблицата за сметка на Юнайтед.

Те приемат втория Ливърпул на Брамал Лейн в сряда.