Jump to content

Висша Лига 2023/24

Recommended Posts

3 minutes ago, Raybeez93 said:

Мартинез и Емери сломиха Артета.. ей страхотен уикенд въпреки нашите мъки по-рано през деня.

Направо си е хубава седмица, като прибавим мачовете от междинния кръг.

Почти съм убеден, че победа над Арсенал ще ги изкара от битката за титлата, през пролетта имат гостувания на Сити, Тотнъм, Манго, Брайтън, Уулвс и Уест Хям. Общо взето, този сезон от единствените им три сериозни гостувания до момента днес, в Нюкасъл и на Челси са взели една точка само. Отделно домакинствата им през декември са коварни и двете и хич не се знае дали ще си ги вземат.

Вратарите им са палави и двамата, а в нападение нямат Салах да компенсира липсата на голове при Жезус.

Шок за Холанд и Манчестър Сити

Голмайсторът на "гражданите" с контузия

https://blitz.bg/sport/svetoven-futbol/shok-za-kholand-i-manchestr-siti_531584.html

Звездата на Манчестър Сити Ерлинг Холанд е с контузия и не попадна в групата за днешното гостуване на Лутън от Висшата лига. 23-годишният норвежки национал, който има 14 гола в първенството на Англия този сезон, се очаква да пропусне и други двубои на "гражданите".

На Острова информират, че травмата на Холанд е от претоварване. 

И Лутън повежда ... Прави ми впечатление, че тази година не само ние играем посредствено като гости срещу по-слаби отбори. Горе-долу всички замесени в борбата за титлата се мъчат, като грешници в доста мачове като гости и рядко има лесни и изразителни победи.

Лутън са най жалкият отбор, който си спомням да съм гледал във Висшата лига. Имаше още едни шматки мисля Хъдърсфийлд и Барнзли, но Лутън са ми фаворити за най грозен футбол евър...

23 minutes ago, Сиймор said:

Да сме честни. Много сме зле тази година! Нивото ни е като на Жирона. 

Е, не чак толкова. Те преди 2 год бяха в "Б" групата.

Ние сме по-скоро като Леверкузен този сезон.