Jump to content

Висша Лига 2023/24

Recommended Posts

Exclusive: The PGMOL agree that Liverpool SHOULD have had a penalty against Arsenal for Martin Odegaard's handball at Anfield. Howard Webb set to confirm this on TV in his show that reviews VAR decisions with Michael Owen.

Не че ни топли вече, но ей така да го има, когато всеки път Б.Б. си интерпретира правилата и нарича феновете ни ревльовци.

24 minutes ago, paton said:

Exclusive: The PGMOL agree that Liverpool SHOULD have had a penalty against Arsenal for Martin Odegaard's handball at Anfield. Howard Webb set to confirm this on TV in his show that reviews VAR decisions with Michael Owen.

Не че ни топли вече, но ей така да го има, когато всеки път Б.Б. си интерпретира правилата и нарича феновете ни ревльовци.

Конов,

покажи това на ББ и му кажи, че този път много се изложи! Падна ми в очите с тези неадекватно фенски изказвания, този човек! А, определено ми харесваше в разсъжденията си за футбола и футболните стратегии 🤔

Боби ТЛЪСТОТО каза, че дори да се извинят на Ливърпул, той няма да си промени мнението и за него дузпа няма.

Sent from my iPhone using Tapatalk

28 minutes ago, paton said:

Това става световен феномен с Ливърпул. Толкова признания за грешки и накрая ние сме пак без титла. Световен феномен!

On 16.01.2024 г. at 21:09, ReD_Gerrard said:

Тази година са се извинявали два пъти за грешка в наша вреда и два пъти за грешка в полза на Сити.

Някой да ме поправи, ако греша.

Сещаш ли се кои са тези мачове?

Дебелият днеска вика, че това, че ни били ощетили (според феновете ни само)), не значело, че сме щели да бием?! Даже да имало дузпа, не се знаело. Арсенал можели да ни обърнат. Можел да даде примери, в които ни дават ТОЧКИ, но да не влизал в дребнавости. 

Някои хора, от що искат да се правят на светци, на самите светци ще им приседне. Ама аз им пожелавам всеки мач такива отсъждания да има в тяхна вреда, та да се гърчи, докато лиже гъзовете на тия уроди.

Няма налично описание.

И после как плешо бил най - велик... гнусен каталански терлик 🤬

Жалко за Клопо, щаба му и момчетата, които попаднаха по това време в отбора и им окрадоха по най - безцеремонен начин не купите, парите или колите, а постиженията за историята и мечтите... 

Пълно безумие - Пол Тиърни ще ни свири мача с Челси. Тоя имам чувството, че всеки наш мач е или главен съдия или на ВАР! Доказано мразещ Ливърпул - битката да ни свалят от върха е жестока!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Тоя нещастник да не ни е некъв патрон на клуба, че го слагат нон-стоп или да свири или в тъмната стаичка да се барат с другите фагети там 🤬

5 minutes ago, demons_eye said:

От първата минута, като ги натикаме в полето и да ги очаткаме набързо, нека който искат да пращат да ни свири.

Дано щото тия слаби Челси, само ние им простихме тая година. Не е нормално да не можем да ги бием тия клетници.

Както ББ каза вчера - "Който осъзнава, че е по-слаб, той се оплаква от съдиите". Да си знаете, че сте страхливци и слабаци. 

Аз се чудя само тоя Пол Тиърни дали не е рода на Киърън Тиърни от форума на Арсенал. Той най-много мрази нас оня пациент, така че нищо чудно. 😄 

ПС: Готов съм още сега да се обзаложа, че Тиърни ще ни е съдия на мача със Сити на Анфийлд. Било то главен или на ВАР-а, със сигурност ще е той.