Jump to content

Висша Лига 2023/24

Recommended Posts

Предният случай, когато беше реалистично да загубят точки, биха Челси 5:0 или нещо такова, след три май Арсенал и накрая Евертън като гости. 

Не на мене тия.

6 minutes ago, Bellamy said:

Магнетичен мач на двата най-силни Юнайтеда в момента- Нюкасъл и Уест Хям

Манго са по-добри от Нюкасъл със сигурност.

И доста измислена дузпа им подари съдията на Нюкасъл. Все тая, няма да хванат Европа.

16 minutes ago, blunt said:

Манго са по-добри от Нюкасъл със сигурност.

И доста измислена дузпа им подари съдията на Нюкасъл. Все тая, няма да хванат Европа.

Много ги мразиш ама 😄

пп. и двете дузпи бяха чисти като сълза

4 minutes ago, Bellamy said:

Много ги мразиш ама 😄

пп. и двете дузпи бяха чисти като сълза

Няма шанс това да е дузпа, играчът на Нюкасъл даже фал извършва, играейки с бутони първо в крака на Филипс. Даже не играе с топката преди контакта им, а посяга много изотзад.  И не е случайно мястото им в класирането, слаби са. 

6 hours ago, blunt said:

Няма шанс това да е дузпа, играчът на Нюкасъл даже фал извършва, играейки с бутони първо в крака на Филипс

Какви бутони е човек. Гордън просто си сложи крака между топката и крака на Филипс и втория го изрита. Не целеше това, но бавни действия и това не го оправдава.

Според мен дузпата на Филипс беше 100 %.Рижавия го изпревари и тоя го изрита със все сила, буквално 😄 направо не знам как това може да не е дузпа.

Гледам сега Брендфорд срещу Мангала! Никога до сега не съм виждал някой толкова да ги мачка манговците, дори и ние!!! Но, манговците са калитари тая вечер, до 85 удържат все още 0-0...четири греди до тук и най-малко 25 удара на Брендфорд!!! 🫣

7 hours ago, Taipan said:

Гледам сега Брендфорд срещу Мангала! Никога до сега не съм виждал някой толкова да ги мачка манговците, дори и ние!!! Но, манговците са калитари тая вечер, до 85 удържат все още 0-0...четири греди до тук и най-малко 25 удара на Брендфорд!!! 🫣

То почти всеки мач ги скъсват и се чудя как измъкват точки. Няма такива калитари.

Stats:

5 Shots on target 5
17 Shots off target 4
9 Blocked Shots 2
47 Possession (%) 53
14 Corner Kicks 4
1 Offsides 2
7 Fouls 14
3 Yellow cards 2
14 Throw ins 14
34 Crosses 8
5 Counter attacks 2
4 Goalkeeper saves 4
7 Goal kicks 17

Виж им нарушенията и картоните!
Четири греди за Брентфорд.

От няколко дена ми се върти, че Сити днеска ще утепат Арсенал, за съжаление, с 4-5 гола и ще ги приключат. И аз зсе надявам тайно да успеят да измъкнат нещо, но не мисля, че имат аргументи, нищо, че ББ ги слага двата отбора, едва ли не, като огледални и почти абсолютно изравнени. 

Арсенал като класа и широчина не им отстъпват особено, обаче като клуб просто я нямат тази шампионската закваска! Разликата е Хааланд. Аз очаквам тактически мач, и 1-0 за  Ман.Сити!

Разликата е КДБ. Ако го обезвредят, както ние направихме имат всички шансове да вземат точки от този мач. Не искам да съм адвокат на Арсенал, но не трябва да се отписват с лека ръка. 

П.С. Не забравяйте, че има и 4ма палячовци (и тези в стаичката), които могат да обърнат мача в едната или другата посока. 

1 hour ago, peterhammill said:

Арсенал като класа и широчина не им отстъпват особено, обаче като клуб просто я нямат тази шампионската закваска! Разликата е Хааланд. Аз очаквам тактически мач, и 1-0 за  Ман.Сити!

Според мен, бая им отстъпват и като класа, и като широчина, но няма смисъл да се спори. Т.нар. им резерви, не са почвали мач от не знам колко време и в повечето случаи се разчита на едни и същи постоянно. Тия Нелсън, Нкетия и т.н., които ги брояха за топ алтернативи не знам от кога не са стартирали мач, докато ние и донякъде Сити, извъртяхме 3 отбора тоя сезон и държим ниво. 

Такива мачове Сити си ги взима, когато си зависи от тях, в 99 от 100 случая са безпощадни и очаквам да се случи това и днеска. Не го искам, но го очаквам.

29 minutes ago, tsbalabanov said:

Според мен, бая им отстъпват и като класа, и като широчина, но няма смисъл да се спори. Т.нар. им резерви, не са почвали мач от не знам колко време и в повечето случаи се разчита на едни и същи постоянно. Тия Нелсън, Нкетия и т.н., които ги брояха за топ алтернативи не знам от кога не са стартирали мач, докато ние и донякъде Сити, извъртяхме 3 отбора тоя сезон и държим ниво. 

Такива мачове Сити си ги взима, когато си зависи от тях, в 99 от 100 случая са безпощадни и очаквам да се случи това и днеска. Не го искам, но го очаквам.

Тогава нека днес да е изключението 😄