Jump to content

Лига Европа 2023/24

Recommended Posts

1 minute ago, Stivi_G said:

Ако дават 70-80М за Диаз, да приемем офертата и да вземем Люкман. Тоз с 3 удара оформи хеттрика си. Умее да вкарва и с двата крака, да бележи от дистанция, да минава играчи 1:1 на левия фланг. 

то след тоя мач цяла Европа ще го иска вече 😄

Очаквах по-равностоен и интересен мач. То след 2:0 още в 26тата минута вече нещата бяха почти решени. Явно и Алонсо не си написа домашното като Клоп. Да ти свърши серията като непобедим със загуба от 3:0 на финал за ЛЕ, си е меко казано най-неподходящия момент. 

6 minutes ago, blunt said:

Българския Том Круз за мен - като сексапил.

Блънте, дивак такъв 😀😀 така не съм се хилил отдавна 😀😀😀

Студиото на БТВ екшън е потресаващо! 

Като казаха Лео Бианки и си викам кой беше тоя? Някой играч дето съм пропуснал? А то какво било😀😀

И мацкте са топ 😀😀

Да не забравите - циско стоп рапид за пикочните пътища!

сеньор Гасперини, изнесе футболна лекция на все още сравнително прохожащия в занаята негов колега Алонсо! След по предишната лекция, която изнесе на хер Клоп насред Анфийлд, бях на 99% сигурен,че Бергамаските ще вдигнат трофея в ЛЕ, заслужено!

7 hours ago, Stivi_G said:

Ако дават 70-80М за Диаз, да приемем офертата и да вземем Люкман. Тоз с 3 удара оформи хеттрика си. Умее да вкарва и с двата крака, да бележи от дистанция, да минава играчи 1:1 на левия фланг. 

А забеляза ли как ефективно си носи топката по игрището до позиции, които впоследствие са му удобни за добър пас или стрелба? За един преател от Колумбия питам.

3 hours ago, Shinobi said:

А забеляза ли как ефективно си носи топката по игрището до позиции, които впоследствие са му удобни за добър пас или стрелба? За един преател от Колумбия питам.

Верно ли въздишате по reject на Евертън :sarcastic:

Е що реши така да го прочетеш поста ми както дявола би изчел евангелието? 

С хетрик на финал на уефа, ако ще и на Бдин-Видин да е реджект вдигна ли купата? Медал взе ли си? Топката взе ли си?

На мен бразилецът им дефанзивен халф ми хареса, ама като цяло вчера Алонсо "пепоса" финала и с някви страшни нововъдения сам се прецака. Хубаво е, че реши още един сезон поне да изкара в Леверкузен и да види ШЛ как ще го посрещне.

3 hours ago, ReD_Gerrard said:

Верно ли въздишате по reject на Евертън :sarcastic:

Клоп би казал, че футболистите могат да се развиват и подобряват. Така и за тоя - може да е задобрял значително от престоя му в блушайт. Изглеждаше супер снощи, много динамичен.

29 minutes ago, Shinobi said:

... Топката взе ли си?

Е той си я взимаше и без да вкара гол дори. Защото е черен.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...