Jump to content

ФА Къп 2023/2024

Recommended Posts

Според мен планът им е като направиш няколко абсурдни отсъждания, чрез отново абсурдно тълкувание на правилата в ключови и най-вече широко наблюдавани ситуации, ти един вид ги представяш на публиката и ги легитимираш и от там нататък си свободен понякога да се свири, друг път не, според кое е удобно, защото вече има известен прецедент. И когато имаш 500 причини за отменяне на гол, ще ти е по-лесно да редиш резултати без да се говори за мафия. 

5 minutes ago, Raybeez93 said:

E то и Хауърд Уеб беше на стадиона.. сигурен съм,че дебелото Боби има обяснение защо единият гол е отменен, а другият не и ще ни обясни как феновете на Пуул само мрънкат.

От толкова усилия да докаже, че съдиите в Англия са перфектни, а феновете на Ливърпул са мрънкалници скоро вече няма да му викаме Боби дебелото, а само Боби... 

8 minutes ago, Enigma_m7 said:

Според мен планът им е като направиш няколко абсурдни отсъждания, чрез отново абсурдно тълкувание на правилата в ключови и най-вече широко наблюдавани ситуации, ти един вид ги представяш на публиката и ги легитимираш и от там нататък си свободен понякога да се свири, друг път не, според кое е удобно, защото вече има известен прецедент. И когато имаш 500 причини за отменяне на гол, ще ти е по-лесно да редиш резултати без да се говори за мафия. 

Не мисля, че са толкова умни да рязсъждават така. На принципа са, че всяко чудо е за 3 дни. Като имаше прецедент срещу Тотнъм, да не би да сме преиграли мача? Или положението срещу Арсенал? Най-много "след дъжд - качулка" да се извинят и толкоз. 

За мен, както има разследване за клубове, така трябва да има и за съдии. От някакви независими комисии, ако щеш и чуждестранни. Виновните да се накажат, повече да не свирят мачове, поне не и в елита на Англия, а също и да го глобят солено. Така и новите ще имат едно наум, ако искат да се правят на "разсеяни". 

1 minute ago, Stivi_G said:

Не мисля, че са толкова умни да рязсъждават така. На принципа са, че всяко чудо е за 3 дни. Като имаше прецедент срещу Тотнъм, да не би да сме преиграли мача? Или положението срещу Арсенал? Най-много "след дъжд - качулка" да се извинят и толкоз. 

За мен, както има разследване за клубове, така трябва да има и за съдии. От някакви независими комисии, ако щеш и чуждестранни. Виновните да се накажат, повече да не свирят мачове, поне не и в елита на Англия, а също и да го глобят солено. Така и новите ще имат едно наум, когато се правят на "разсеяни". 

Те създават прецедента, не с идеята да не се случва друг път или да се поправи, а за да се узакони т.е да може в удобен случай отново да се случи и да се приеме, защото и преди е правено, нищо ново. Ти говориш за това какво трябва да е, но за съжаление от това, което аз наблюдавам, те се стремят да създават приемливи абсурди. 

2 minutes ago, paton said:

Нищо общо в двете ситуации няма! Ендо е с червен екип, а Варан е с бяла фланелка и бели чорапи. Защитника не Колуил и т.н. Дори съдиите са други. Не виждам изобщо защо коментирате и сравнявате тези положения?? Стадиона поне да беше един и същ.

Сега видях гола на МЮ.. е те наистина са 1 към 1 с тоя на Ван Дайк.. гаврата продължава!
Кога са мачовете от 1/4 финалите? Късметът ни с жребия приключи, 7 хааг ще е надъхан яко, само този турнир му остана да спаси сезона и евентуално поста си. Програмата става яко сгъстена с много тежки мачове, дано почнат да се връщат титулярите вече, че само с младежите, колкото и да са талантливи , няма да стане работата.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Този борсук Кавана на всичкото отгоре е от Манчестър. Не знам как продължават да му дават техни и наши мачове. Наглостта на PGMOL няма край. Казвал съм го и преди, когато и да се гътне плешивия им шеф все ще е късно. Грозно е, ама умишлените подигравки с милиони хора от години насам са не по-малко гнусни.

А диемаджиите са си на нивото на съдиите човек ще рече, че са на тяхна издръжка. Оказва се , че нашия гол срещу Челси е " правилно отменен", както каза коментиращия снощи ни в клин ни в ръкав, а каква ще бъде повелята за коментар за гола на МЮ ще ми бъде любопитно, не че не зная отговора. Почват с еквилибристиките за очевидна грешка и стигат до индивидуалната гледна точка, все разтегливи понятия като задника на Боби Б.

Между другото ситуацията, ако не на 100% същата, поне е едно 90% еднотипна. 

Варанчо слага ръцете си върху противника и си го бута като пич. 

Ако някой наистина има нервите и времето да се занимава да пише на Борю Разбирача, да си структурира хубаво въпроса, че да няма къде да бяга и накрая да донесе вода от 9 кладенеца, само и само да защити тия бритиш хомосекшуъли. Без извинение.

Оказва се , че нашия гол срещу Челси е " правилно отменен", както каза коментиращия снощи ни в клин ни в ръкав,
Категоричен съм. "Коментиращият" бях аз и стоя твърдо зад думите си. Прочети кога позицията на даден играч е пасивна и кога активна. Въпросът с гола на Ман Юнайтед ме притеснява. Там ЗА МЕН позицията на Варан също е активна.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Бик Боб, ще каже, че Варан е бил доста далеч от Каземиро. Дайте друга опорна точка да измислим, че това няма да мине.
Да, тук вече е субективизма в ситуацията. Аз виждам как блокираният стига до топката, друг не го вижда. Което за мен е проблем конкретно при засадата.

Засадата ТРЯБВА да не е субективна според мен. Но и това е субективно мнение. Използвах тая дума прекалено често, но предполагам схващате идеята.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Въобще това слово съчетание "не влияе на играта" какво трябва да значи. Бруно уточнил ли е преди центрирането си, че търси точно Каземиро. Не може да знаеш дали този който е блокиран няма примерно да избие топката ако вратаря примерно отрази удара. 

44 minutes ago, zigfridson said:

Въобще това слово съчетание "не влияе на играта" какво трябва да значи. Бруно уточнил ли е преди центрирането си, че търси точно Каземиро. Не може да знаеш дали този който е блокиран няма примерно да избие топката ако вратаря примерно отрази удара. 

Според мен Ендо попречи на Колуил да си отбележи зрелищен автогол, но съдиите спасиха Челси от такъв резил. Почетино едно мерси да каже преди следващия мач с тях. 

5 minutes ago, Raybeez93 said:

Някой гледал ли е трактовката на Дебелия за тази ситуация?! Признавам си , че напоследък нямам нерви да го гледам!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Мисля, че дори Иисус би си изпуснал нервите слушайки Борисов...

За мен проблема и при двете ситуации - нашата с Челси и снощи на Манго са ВАРаджиите.И в двата случая Кавана дава гол, ама на нашия мач ВАР-а му шепти нещо в ухото и го праща на монитора.Снощи нищо подобно.Не стига че съдиите на терен са некадърни, ами и тези дето са на мониторите /има и такива които не свирят мачове/ са още по-големи негодяи.

Бобката си го каза. 😀 Варан бил далеч, бате! Добре, аз питам, ако вратаря избие топката и тя отиде някак към мястото където Варан блокира играча на Нотингам, ко праим тогава! Щеше да си го дадат гола нали.

Две години чел правилата за да ги разбере, ама не е разбрал, че там на Албиона всеки съдия си свири каквото си иска. 😀