Jump to content

Летен трансферен прозорец 2024/25

Recommended Posts

https://gong.bg/football-sviat/anglia/multimedia/video/livyrpul-podsili-shtaba-si-s-bivsh-kliuchov-chovek-v-man-siti-799519

Ливърпул направи интересно привличане в хода на лятото. Клубът подсили треньорския си щаб, след като взе бившия аналитик на Манчестър Сити Аарън Бригс.

37-годишният специалист ще отговаря за развитието на футболистите, която роля до този момент изпълняваше португалецът Витор Матош при Юрген Клоп. Бригс, който се очаква да бъде ключовата връзка между академията и първия тим, беше желан от няколко клуба във Висшата лига през лятото.

Той беше асистент във Волфсбург на Нико Ковач преди тяхното напускане през март. Бригс е работил също така в Монако на тази позиция между 2020 и 2022.

Преди това е бил на работа девет години в школата на Манчестър Сити. Бригс е четвъртият човек в щаба на Арне Слот, като останалите са – Сипке Хулсхоф (асистент треньор), Рубен Питърс (кондиционен треньор) и Фабиан Оте (треньор на вратарите).

Ливърпул все още е в процес на търсене на треньор за първия отбор, който да помага допълнително на Слот. Набелязан е бившият защитник на Нидерландия и Евертън Джони Хейтинга, който е сънародник на Слот.

За последно той работи в Уест Хем в щаба на Дейвид Мойс, но шотландецът се раздели с „чуковете“ след края на сезона.

45 minutes ago, kibo1992 said:

Gérard Lopez, President of Bordeaux, is reportedly in talks with Liverpool owners Fenway Sports Group to sell the club.

Май ще се купува друг отбор, което според мен значи 1 трансфер макс 😄 

RIP Bordeux. Бяха симпатичен отбор. Съболезнования на феновете им. 

Искате ли да се обзаложим, че това дете чудо няма да го чуем повече след като го привлечем освен къде сме го шитнали под наем, докато не му изтече договора?

Sent from my iPhone using Tapatalk

RIP Bordeux. Бяха симпатичен отбор. Съболезнования на феновете им. 

Те горките са в Лига 2.. бай Хенри обича да си купува закъсали клубове за някви къси пари и да ги стабилизира. Така че според мен сигурно ще ги върне в Лига 1 особено с гуру като Едуардс начелл

Алберт Риера им бил тренер, имало добри отзиви за него.

Бил си взел дипломата заедно с Шави 1 и Шави 2, ние сигурно затова се отказахме от рижата брада, ще вземем съученика му след време, като направи жирондинците шампиони, а Бат Арне ще стане на националите на лалетата.

54 minutes ago, Raybeez93 said:

Искате ли да се обзаложим, че това дете чудо няма да го чуем повече след като го привлечем освен къде сме го шитнали под наем, докато не му изтече договора? emoji3.png

То и Соланке беше ега ти удара преди време. Голмайстор за маледежките формации на Англия. И чак сега що годе заблестя. Иначе уж голямо бъдеще му предвещаваха. 

Днес няколко пъти гледам изявите на тоя малкия с трудното име и да си призная не ме впечатли. тича с топката, главно по левия фланг, прави някакви пробиви, но почти винаги губи топката, не подава много,не можах да му видя удара....Нещо като много ранна версия на Луиз Диаз....Но щом ръководството го е харесало, значи имат едно наум.

49 minutes ago, ONYX said:

Former Everton defender Johnny Heitinga is being considered by Liverpool to join Arne Slot's backroom team as a coach.

Дано е по-добър треньор, от колкото беше футболист... Интересно дали е кандидатствал в ЛинкедИн или са ни го препоръчили някви ХР рекрутърки...

1 hour ago, tsbalabanov said:

Дано е по-добър треньор, от колкото беше футболист... Интересно дали е кандидатствал в ЛинкедИн или са ни го препоръчили някви ХР рекрутърки...

Те в Англия вече от липса на персонал какви ли не наемат. 

П.С. Приятел на познат с изкаран курс по PowerPoint през Microsoft онлайн  платформата, се свързват с него през LinkedIn от NHS (английското здравеопазване) да започне към тях като ... IT support.

🚨 𝐇𝐄𝐑𝐄 𝐖𝐄 𝐆𝐎! English talent Rio Ngumoha set to join Liverpool, deal confirmed 🔴✨

After decision to leave Chelsea Academy, Rio signs in as new Liverpool player as he received several bids.

Liverpool offered clear pathway, considering Ngumoha as ‘fantastic talent’ with huge potential for the future.

2008 born gem will sign his contract very soon… the exclusive story will be officially confirmed shortly 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

𝐑𝐚𝐭𝐞 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐬𝐢𝐠𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐟𝐫𝐨𝐦 𝟏 𝐭𝐨 𝟏𝟎! ⚡

Първият е готов 🫣

Нищо вече няма да е същото!Сити и Арсенал вече обмисляли да се откажат от участие в първенството, а Севън Хаг скъсал новия си договор....

Гласувам с рейтинг НУЛА! И понеже новия ни тренер е само тренер, няма да има думата, а и няма да му пука. Ще се напълним отново с посредственяци. 

46 minutes ago, zigfridson said:

Пак слухове за Коопмайнерс. Дано Арне го вземе, защото се твърдяло от слухове, че се търси дефанзивен халф. 

Ама това значи или Ендо, или Мак Алистър да играят най-назад от нашите халфове, защото Копмайнерс играе като бокс-ту-бокс, а не е опорен. 
А на нас си ни трябва да ъпгрейднем Ендо с някой по-млад. Двама халфа е изключено да се вземат това лято, освен ако не се се продаде минимум Гравенберх. Което е малко вероятно да се случи това лято.

4 minutes ago, blunt said:

Ама това значи

Еми аз го мисля така. Макалистър да отиде по-напред, а Ендо ще е резерва. Гравенберх не мисля, че ще помирише терен при Слот. Бавен и флегматичен, не е за стила на Арне. Вярно, имаме много играчи в средата, но не и дефанзивни. Байчетич, ако покрие изискванията на Слот ще отмени даже и Ендо. Елиът, Къртис и Собослай напред, като Собослай може да отиде конкуренция на Салах. Само централната ни защита ще е зле и това което говорят за Ван дер Берг за там не ми харесва. Там трябва класни попълнения.

При Слот ще играем много офанзивно и пресиращо, което вече се вижда от тренировките. Много тичане със смяна на местата постоянно. 

Ричард Хюз си каза, че ще е тихо до края на юли, а от август има 17 дена до първия мач. Евентуално да чакаме Гехи от национала, което ме съмнява, иначе едва ли имаме пари за играч от Испания на позиция, която ни трябва. То и за Гехи нямаме 60 млн, според мен, де. Стотинките отделени за трансфери това лято, дали не отидоха към втора френска дивизия?

22 hours ago, tsbalabanov said:

Ричард Хюз си каза, че ще е тихо до края на юли, а от август има 17 дена до първия мач. Евентуално да чакаме Гехи от национала, което ме съмнява, иначе едва ли имаме пари за играч от Испания на позиция, която ни трябва. То и за Гехи нямаме 60 млн, според мен, де. Стотинките отделени за трансфери това лято, дали не отидоха към втора френска дивизия?

Въх..пак ще броим стотинки.

Явно големият ребилд е бил направен миналото лято.

Закога да ги правят тия трансфери? До първия мач остава месец. Да речем, че вземем някой. Докато подпише, докато се пренесе, докато се осефери,  първи кръг почнал. Докато свикне с отбора, първи полусезон минал. Някак си не схващам логика в трансфер в последния момент. Като Мело, лани пък Гравенберх... Дано все пак вземат някое добро попадение - евентуално да се включи късна есен.

Тая тема хвана паяжина. 
Гледам, че се завъртяха слухове за Гехи. На мен тоя пич ми се струва нисък за защитник и при спечелените въздушни двубои го гледах, че е около 50%, което е доста зле. В допълнение 60 млн ми се струва безбожна сума за него. За тия пари със сигурност може да се намери значително по-добър играч, според мен.