Jump to content

Летен трансферен прозорец 2024/25

Recommended Posts

На тях защитници им трябват, млади халфове си имат. Анчелоти от зор пуска младите "французи" защитници, а те са си халфове. Белингам, Чуамени, Камавинга, Валверде са си титуляри отвсякъде. Добави Браим и са бетон откъм млади и опитни халфове. Кроос и Модрич уж ще ги подновяват и тях. Пък когато се стигне да ги подменят може някоя друга новоизлюпена надежда да вземат. Арда Гюлер може да го обиграят някъде и да си го върнат после, ако става. Като цяло средната линия им е най-комплектована и future-proof. В нападение също им трябват фигури. Е, ако искат по стар обичай да правят компот от играчи на една и съща позициа, могат да се пробват за Макалистър, а ако той няма пипе може да отиде. Обаче, ако е вярно, че има такава клауза, то това говори, че от самото начало идеята му е да използва Ливърпул за трамплин. Само да не се окаже, че е джентълменска договорка с Клоп :sarcastic:

Едит: Хамиле, Перес няма да е вечен. След Бернабеу 30 години не видяха КЕШ.

Тези няма ли откъде да пазарят,че все нас отслабват. Толкова полузащитници има,баш на нашия се спрели. Той беше казал,че иска да остане колкото се може по дълго при нас.

Намерих решение на откупните клаузи. Правиш я двупосочна.

А, искаш откупна клауза, мойто момче, няма проблем. Искаш, ако станеш звезда и дойде някой да ти предложи повече пари да можеш да отидеш за трансферна сума Х? Няма проблем, аз пък искам, ако не съм доволен от теб и някой дойде и ми предложи сума Y за твоите услуги да мога да те продам. Стискаме ли си ръцете?

Тогава заплатаджии, дето искат да останат и "да се борят за мястото си"  или си налягат парацалите или са чао.

То сегашното на какво прилича? То трябва да ухажваш играча, да се чувствал искан, трябва заплата голяма да му обещаеш, агента и той трябва да е доволен... И накрая идва и играе ганкиното, но заплатата, голямата трябва да му я плащаш и агента и той поне с една яхта напред. Други пък постоянно нещо ги боли, ама не искат на друго място да идат, щели да се борят... За какво, бе джанъм, за какво? Излиза някой мераклия, но играчът отказва и не можеш да направин нищо. Ама, ако поиска да си тръгне, идва някой плаща клаузата и пали със 200. Я вземи един двупосочен билет и си стой на гъза!

Аз не вярвам да сме се съгласили на клауза за продажба, като сме го взели Мак Алистър, ама всичко е възможно. Беше приоритет и гледахме да го вземем възможно най-бързо, пък и Шматката направи трансфера,  така че не се знае.

Относно Реал, халфове и Мак Алистър, не вярвам да го искат. Те търсят нов Кроос/Модрич и макар нашият да може да играе навсякъде в центъра , определено не е специалист от техния тип.

Иначе се говори , че Чуамени може да го правят за постоянно централен защитник. Това по въпроса защо търсят халф, като имат толкова много.

И аз не вярвам да сме направили такава клауза. То ние така се възползвахме, каква е логиката да се съгласим на подобна? И ако има такава бихме сложили 100М+ за да сме сигурни, че или никой няма да я плати или поне ще имаме добра сума да компенсираме липсата му. Аржентинецът се очертава като най-добрия и ценен халф, който имаме в момента. Ще е истински удар по самочувствието и амбициите ни, ако го загубим.

Малко идеи от АС.ком . Има схеми 4-4-2, 4-3-3 и ромб с наличните играчи + Мбапе. Не споменават входящи халфове, а и Камавинга не се вижда по картинките.

Edit:

Балак се бил изрязъл, че Флориан Вирц бил готов да играе в Реал Мадрид.

Започват да шумят и за бъдещето на Сеско от Лайпциг.

7 hours ago, Stivi_G said:

И аз не вярвам да сме направили такава клауза. То ние така се възползвахме, каква е логиката да се съгласим на подобна? И ако има такава бихме сложили 100М+ за да сме сигурни, че или никой няма да я плати или поне ще имаме добра сума да компенсираме липсата му. Аржентинецът се очертава като най-добрия и ценен халф, който имаме в момента. Ще е истински удар по самочувствието и амбициите ни, ако го загубим.

В това, което блънта написа, мисля, че има логика. Да сме бързали да завършим сделката и самият играч да е искал клауза, за да дойде при нас и да са решили да избиват двойно парите, ако някой реши да го купува. Все пак да не забравяме, че Алексис е латинос, а сигурно почти всички латиноси чакат Барса или Реал да ги поиска, независимо в какво състояние са тия отбори. 

Не знам!

Мака не прилича на човек,на който гърба и кръста  са му ерогенни зони,ама знае ли човек..

Мадритските и каталунските жрИци на любовта са много умели.Ако не вярвате питайте Коутиньо. 

10 hours ago, Кирил Пейчев said:

Не знам!

Мака не прилича на човек,на който гърба и кръста  са му ерогенни зони,ама знае ли човек..

Мадритските и каталунските жрИци на любовта са много умели.Ако не вярвате питайте Коутиньо. 

По-скоро може заради британската му жилка да не тръгне да проси трансфер, но това може да е само във фантазиите на феновете. Истината може да се окаже съвсем различна(дано не).

Liverpool's stance crystal clear after Barcelona hold Luis Diaz transfer meeting (msn.com)

Айде почва се. Барселона вече преговаряли с представителите на Луис Диаз. Ливърпул го оценявали на между 100-120 млн паунда, Барса казали, че това било непосилно за тях и се готвели за тежки преговори. Разбирайте - ще му пълнят главата така че да го заболи я гръб, я кръст, я нещо адукторно, докато не се принудим да го разкараме.

Реал Мадрид последните години купува може би най-доброто от младите играчи ( 18-22г.) , а Барселона искат да дадат голяма сума за Диаз?

R.I.P Barca 😄

Докато мога да повярвам за техен интерес към играча, то не виждам как ще изкарат някакви сериозни пари за него. Нито ги имат, нито е добра идея да се дават за крило, което след половин година става на 28. Ще пробват с 30ка евро, ако мислят, че не е в плановете на Слот. Не виждам друг вариант.

Едуардс  за под 50М в евро няма го даде, което е горе долу колкото струваше на нас.
И аз не виждам как ще ги извадят, макар ,че има спекулации ,че ще продадат Лева и Аруйо .За втория се говори за 100-тина М еврака така,че може и да ги намерят ама ще се набутат както с Кутинъо

On 27.05.2024 г. at 19:12, S.G. said:

И аз така мисля, всякви Покемони вече са по 50😕

Е той Диаз не е баш Пикачу

giphy.webp

Пък и много малко отбори са готови да дадат много пари за почти 28 год. играчи, освен ако не са и някакви големи звезди, какъвто нашият определено не е. 

Ето го и Пикачу :Glaybson Yago Souza Lisboa (born 5 June 1992), known as Yago Pikachu, is a Brazilian professional footballer who plays as a winger or right-back for Série A club Fortaleza.

А, за Едерсон от Аталанта, звучи добре. На някой тук му беше направил добре впечатление. Ама нали уж и Кюпмайнерс искаме от тях.

1 hour ago, blunt said:

Е той Диаз не е баш Пикачу

giphy.webp

Пък и много малко отбори са готови да дадат много пари за почти 28 год. играчи, освен ако не са и някакви големи звезди, какъвто нашият определено не е. 

Ето го и Пикачу :Glaybson Yago Souza Lisboa (born 5 June 1992), known as Yago Pikachu, is a Brazilian professional footballer who plays as a winger or right-back for Série A club Fortaleza.

А, за Едерсон от Аталанта, звучи добре. На някой тук му беше направил добре впечатление. Ама нали уж и Кюпмайнерс искаме от тях.

За този Копмайнерс чета че Ювето натискат яко и вероятно ще го вземат.