Jump to content

Летен трансферен прозорец 2024/25

Recommended Posts

Вече писах, че от Реал са му казали "Това лято за малко пари или догодина за без пари." Ама догодина я камилата я камиларя. Демек, натискай да идваш за 10-20 милиона сега или догодина може и да не си вече интересен.

На Ван Дайк на левия крак какво му е? Може да подава точно до тъч линията. Преди Сако като беше левичар та какво, или пък Траоре. 

Liverpool FC have appointed Fabian Otte as their new goalkeeping coach. Otte is currently with the United States at the Copa America but will join up later this summer.
Otte has been brought on board through Hans Leitert, who was appointed as FSG’s global head of goalkeeping earlier this month and tasked with finding someone to replace the long-serving and popular John Actherberg at Anfield.

Източник: Paul Gorst.

1 hour ago, oZZy said:

Какви са тия позиции баси.....Хенри да не е купил още 5 отбора и тоя да отговаря за всички вратари по отборите...

Може и на Пингвините от Питсбърг за вратарите да отговаря, модерна работа е нашата, структури да искаш...

Трябват ни доста нови, ако искаме да се борим за отличията.

Класен централен защитник( ляв, десен без значение, класен да е )

Десен бек , който да може и да се защитава(това го мъчим от 5 години ...тъпичко) 

Деф Халф , който да е мощен и здрав , но да може и да подава и гради играта , тип Чуамени, Фофана ..

И незнам точно как и къде ще играе, но ни трябва нов отпред, защото се видя колко са ялови Гакпо, Нунес и Диас, въпреки че са технични.

Трябва ни някой, който може да завършва атаки, било то от ляво както го правеше Мане, или нападател . Примерно Леао е добър, но не може да завършва, такъв не но трябва. По-добре един Гюраси от Щутгарт, колкото и смешно да звучи.

За десен бек си имаме Брадли и Гомез като трета опция. Най-наложащи са ни ЦЗ и ДХ. В нападение, ако не си тръгне някой едва ли ще вземем. Ляв бек, според мен също ще ни е наложило да вземем. 

Общо взето ни трябват поне 3ма нови, като е задължително поне 2ма от тях да са на топ ниво.

Според мен ще има по едно пълнение в защита, в центъра и в нападение. Вчера се зашумя и за Калафиори от Болоня, онзи ден след мача с албанците доста го възнасяха из Туитър, днес ще го гледам по-подробно- централен с ляв крак/ ляв бек покрива. Ювентус натискали за него, ама Болоня искат да им правят сечено, защото им взеха Тиаго Мота.

Барса, че са боклуци е ясно, но е много показателен фактът, че дори и полу-живи и във финансов колапс, пак играчите искат да напуснат финансово стабилния ни клуб, за което пропагандират клакьорите на ФСГ и да идат при тях. Твърде вероятно е и Нико Уилямс да иде при тях, когото бихме могли ние да вземем, но ше почнат оправданията и ще стигнем до разни хора с имена на летни курорти, които играят по вторите дивизии. 

За мен това е най-тъжното и не се говори достатъчно от нашите фенове.

За Нико специално от Билбао, като е звезда в Испания и аз да съм няма се хукна да сменям държавата ,климата и езика.Реал нямат нужда от него и остава фарца и атлетико. Фарца може да нямат пари ама ако има за заплата за него защо не.Погледнато безпристрастно от негова гледна точка , аз бих това направил и ще играя с Ламин и  Педро  както го правя в националния.

Не ми е приятно ,но е така.

26 minutes ago, Plovdiv_1926 said:

Нико прибирал много пари в Билбао към 200 евра на седмица и искал от следващия си клуб поне 300 хиляди на седмица, така че отсега да пишем хикса.

Ако отиде в Барса ще ми е много интересен отговорът на този въпрос от наша гледна точка. Бая гърч ще падне от журналята и гурутата.

Тъпото е, че Барса сопола не биха си хвърлили по Хорейшио Съмървил, въпреки финансовото си състояние, но пък на нас е твърде вероятно да ни е основен таргет. 

47 minutes ago, tsbalabanov said:

Ако отиде в Барса ще ми е много интересен отговорът на този въпрос от наша гледна точка. Бая гърч ще падне от журналята и гурутата.

Тъпото е, че Барса сопола не биха си хвърлили по Хорейшио Съмървил, въпреки финансовото си състояние, но пък на нас е твърде вероятно да ни е основен таргет. 

Сега гледам, че според Романо клаузата му за освобождаване е под 50 милиона паунда, това дава път за високата заплата със сигурност.

За мен е малко разочароващо, че докато бяхме на върха не взехме някой от топ трансферите, ей така за класа и за кеф. Имам предвид - Мбапе, Хааланд, Белингам. Може и да пропускам някой, но за всички тези имаше слухове, че ги искаме, че имаме парите, че и те искат даже да дойдат, и накрая пак не успяхме да ги вземем при все че имахме Клоп и бяхме успешни.

И мен това ме е яд. Имахме добра основа и подем. Тряваха ни 1-2 големи имена и може би щяхме да добавим поне едно голямо отличие (титла/ШЛ). Сега Слот те първа има да се доказва във ВЛ и е необходимо да се преоткриват недооценени играчи като Мане/Салах, за нормална сума и не много висока заплата. 

2 hours ago, oZZy said:

За мен е малко разочароващо, че докато бяхме на върха не взехме някой от топ трансферите, ей така за класа и за кеф. Имам предвид - Мбапе, Хааланд, Белингам. Може и да пропускам някой, но за всички тези имаше слухове, че ги искаме, че имаме парите, че и те искат даже да дойдат, и накрая пак не успяхме да ги вземем при все че имахме Клоп и бяхме успешни.

От тия всичките само Белингам сме искали сериозно.Ама в конкуренция с Реал няма как да станат нещата.За Мбапе и Хааланд не съм чул да искат да идват при нас.

4 hours ago, flyhorse0906 said:

От тия всичките само Белингам сме искали сериозно.Ама в конкуренция с Реал няма как да станат нещата.За Мбапе и Хааланд не съм чул да искат да идват при нас.

Е Мбапе искаше да дойде щото майка му ни била фен. За Хааланд наскоро Клоп пак говори. Със сигурност сме имали интерес към тях, вече дали веднага са ни отрязали или е имало някакъв шанс няма как да знаем.

Халанд в Сити взима £890к на седмица без бонусите, което е почти 3 пъти повече от Салах. Последния води над една година преговори за увеличение на заплатата и едва ли не стана мини революция. Как си представяте, че сме имали реални шаносве да вземем норвежеца? 

А и честно казано, не мисля че е чак такава загуба за нас. Да, една идея щеше да е по-добре от Дарвин, но едва ли щеше да е решаваща фигура за някой трофей. Особено, като знаем успеваемостта му в големите мачове. Щеше да има множество критики тук, че взима голяма заплата, а във важните мачове хич го няма. 

За Белингам нещата бяха по-сериозни. Там и Хендо и Трент го "ухажваха" дълго време и нещата можеха да се случат.  

Халанд трябваше да го вземем още от Залцбург!  Вместо (или заедно с) Минаминчо.  Колко е получавал там - сигурно някакви мижави пари. После от Дортмунд стана доста по-трудно, главно защото блесна ярко там и го пожелаха Сити и други.

Ако беше дошъл при Клоп още тогава, може би щеше да вкарва и във важните мачове и щеше да бъде обвързан с 5 год договор, а цената му да удря тавана. 

https://gong.bg/football-sviat/transferi/multimedia/video/livyrpul-se-e-svyrzal-s-frenski-nacional-stava-pyrviia-nov-pri-slot-797145

Ливърпул се е свързал с бившата трансферна цел на Манчестър Юнайтед Адриен Рабио, съобщава Sportitalia. Договорът на френския национал с Ювентус изтича в края на този месец и той ще бъде на разположение като свободен агент.

Полузащитникът, който в момента е със състава на Франция на UEFA EURO 2024, бе близо до това да премине в Юнайтед през 2022-а година, но може да се превърне в първото попълнение на новия мениджър на Ливърпул Арне Слот.

Италианското издание пише още, че, освен Ливърпул, още няколко клуба от Висшата лига и испанският първенец Реал Мадрид имат интерес към услугите на Рабио, но мърсисайдци вече са осъществили директен контакт.

Новият треньор на Ювентус Тиаго Мота иска да задържи Рабио, но самият полузащитник все още не е напълно сигурен, че иска да остане на „Алианц Стейдиъм“. Миналата година френският национал отново беше с изтичащ договор, но реши да го поднови с нови 12 месеца.