Jump to content

Наследникът на Клоп

Recommended Posts

С тренера ще стане като с дефанзивния халф. 18-тият избор и след 2 силни месеца си личи, че е средна ръка играч. 

Колкото и крайно да звучи, ако ми докарат Моуриньо, Франк, Потър, Гари О'Нийл или Брендън, няма какво да гледам и да се ядосвам. Има хора, за които имаш съмнения, но имаш и надежда. С тия изброените, дори нямам и надежда, а щом почнахме да взимаме завоя още от сега, нищо чудно да е някой от тия "смели" средняци.

Just now, Chinaski said:

Щом Уест Хям натискат ние нямаме шанс явно

Именно 

See new posts

Conversation

Qvy-hv3O_x96.jpg

🚨 EXCL: West Ham in talks over ambitious move for Ruben Amorim if David Moyes goes. Julen Lopetegui also assessed but Amorim current top target. #WHUFC said to appeal but unclear where they sit among 39yo’s options. Liverpool looks unlikely

1 minute ago, Raybeez93 said:

Сериозно ли този ще предпочете УХ пред Ливърпул?

Sent from my iPhone using Tapatalk

То въобще ние искали ли сме го ? ОТ НИКОЙ достоверен източник не е писано ,че ще се опитаме о тн. Само някакъв шано португалец бълваше небивалици.

Мани, мани, ако са се спрели на Жозето, ще се гътна......Човекът отдавна е приключил за големите отбори и големия футбол. Там да поема Фулъм, Уест Хям. Е, Рома, махна се и се бори за топ 4, а кретаха с него около 8-9.

Ще бе? Жозето поне знае как да бие Сити без да се налага да контролира мача.
8872c0af010442c097827b7e6a1586d7.jpg

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

2 minutes ago, paton said:

Бате, изгледах половината мачове из Германия и Португалия с отбори дето не знаех, че съществуват, уж да видя новия тренер. Сега пак греда... Деба и тъпите инсайдъри, да заковат едно конкретно име, тия часове с Фамиликао и Вердер Бремен кой ще ми ги връща ...

Ти пък спико вече сигурно се чудим между Томас Франк и Гари О'Нийл тях поне ги знаем 😅

2 minutes ago, paton said:

Според Карагър ще се целим в Де Зерби.

Ако ще е тоя по-добре да връщаме Моуриньо в добрата Стара Англия.

5 minutes ago, Mar70 said:

Да се силят за Нагелсман или Тиаго Мота, ако не искат Аморим.

Това немско менте моля те…очевидно е че нямаме избран заместник, някъде август барем стигнат до решение янките

2 minutes ago, Chinaski said:

Това немско менте моля те…очевидно е че нямаме избран заместник, някъде август барем стигнат до решение янките

Рафа Бенитес също е свободен 😅😅

5 minutes ago, Chinaski said:

Той преподписа с Германия преди няколко дни. Щом и Аморим отпада, то най-вероятно ще видим нещо като случките с Артур Мело и Бен Дейвис, ще се вземе четвъртия или петия избор, нищо ново под слънцето.

В случая, щом няма да е Алонсо или Аморим, май ще е най-добре да се връща Стиви или в краен случай Сър ... Кени 😉

9 minutes ago, Nightfate said:

Истината е,че никой нвма топките да поеме Ливърпул след Клоп според мен.Летвата е много висока.Плюс журналята в Англия ше го засипват с жлъч всеки божи ден евентуално.

Е, какви топки да има, Орнстийн пише, че Аморим не покрива критериите, които вероятно вездесъщия господин Едуърдс е поставил. Аз лично нямам никакви наблюдения над Аморим, но ми се струва, че много, ама много яко ще се наиграем с Едуърдс и властта, която му се дава.

21 minutes ago, AllYouNeedIsKlopp said:

Е, какви топки да има, Орнстийн пише, че Аморим не покрива критериите, които вероятно вездесъщия господин Едуърдс е поставил. Аз лично нямам никакви наблюдения над Аморим, но ми се струва, че много, ама много яко ще се наиграем с Едуърдс и властта, която му се дава.

Както пишат и в туитър някои наши фрнове може да сме първия отбор в света който се води от AI.

А защо мислете, че ако има предварителна договорка с Аморин или някой друг, трябва в разгара за сезона или вече в заключителната му част да се оповести официално? Може дори да е Алонсо, но да се разбрали, че ако каже "да", то това ще рефлектира върху отбора и отношението на играчите. Според мен докато сезона не приключи, няма да се разбере.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...