Jump to content

Наследникът на Клоп

Dacheff

Recommended Posts

Абе тоя Арморин ако наистина е вярно това и предпочете Уест Хям трябва да се радваме, че не идва при нас. Ако се стигне изобщо до това да се чуди дали да дойде....хахаха, просто няма смисъл да се коментира. Едно време Анчелоти не можел да дойде заради операция, а Клоп си прекъсна почивката извън футбола за да дойде при нас. Къде са тия двамата, къде е Арморин, Де Дзерби, Алонсо и т.н.

Аз да се потретя, за мен по-добър избор от Линдерс няма. Колкото повече чета спекулации и гледам с какви ни свързват, толкова повече се убеждавам, че е правилният избор. Може да има качествата да надгради над работата на Клоп. А и да няма, пак заслужава да получи шанс.

П.С, реших да пиша, защото прочетох някъде слух за Моуриньо, но не мога да намеря статията. За мен и той (и Рафата, който ми е любимец) са изчерпани за големия футбол.

13 minutes ago, Mar70 said:

Аз наистина се чудя дали Тиаго Мота не е добър избор. С Болоня ще влезе в ШЛ, при положение, че му е първи сезон с тях.

На фона на всички спекулации, започва да звучи като добър вариант.

Само да не са Моуриньо, Франк и Де Зебри, че това ще е края. Който и да е друг поне някакъв позитив може да има

Итересно, самия Клоп кой би посочил за свой наследник? Дали е дал някакви предложения на ръководството, а доколко те биха се съобразили с тях е съвсем друга бира!

На мен ми намирисва на Андони Ираола. И без това събрахме всичката пасмина на Борнемут, че само тоя остана, за да е пълна поговорката куцо, кьораво и сакато. После взимаме и вечния талант Джъстин Куиверт за 20 милиона, за да ни се обясни как е бил подценяван и в Ливърпул ще разцъфне. Розово бъдеще ни чака.

3 hours ago, kukuchev711 said:

Да не дойде Шави накрая.

Е поне за разлика от някои споменати стана шампион на Испания с първия си пълен сезон, а тази Барселона не разполага с футболистите, когато той играеше там. Не казвам, че искам него, ама в сравнение с Еди Хау и Томас Франк, не ми изглежда като чак толкова лош вариант. 

10 hours ago, Raybeez93 said:

Е то тоя, ако избере УХ пред Ливърпул да е жив и здрав. Не виждам какъв е смисъла да наддаваме и да се борим за подписа му, ако дори се колебае в избора си.

Мислиш ли че се колебае при дори еднакви условия, явно при нас условията са много по зле

Just now, Chinaski said:

Мислиш ли че се колебае при дори еднакви условия, явно при нас условията са много по зле

Със сигурност очакванията при нас са в пъти по-големи отколкото при Чуковете. Второ - Мойс е по-лесен за наследяване от Клоп.

1 hour ago, Shinobi said:

Със сигурност очакванията при нас са в пъти по-големи отколкото при Чуковете. Второ - Мойс е по-лесен за наследяване от Клоп.

Така е но не вярвам да има треньор, който да каже абе нямам топки за Ливърпул ще си кретам тука в средняците УХ

1 hour ago, Shinobi said:

Демек не ФСГ, а Клоп е виновен, че не можем да намерим нов мениджър. Юрген е нещо като Стефака Костадинова. Много висока летва. 😀

2 minutes ago, alex59 said:

🇵🇹 Ruben Amorim returned to Portugal after meeting West Ham board in London on Monday. West Ham presented their project and will insist for Amorim; nothing done yet, while discussions with Liverpool are on stand-by. Amorim will discuss his future steps with his agents.

Напомня ми на бързите срещи. Отиваш на мероприятието и започваш да обикаляш масите, за да говориш с мацките за по няколко минути, в които трябва да решиш дали сте един за друг. Дали ще му върже някой на Аморим ако обикаля така като пипирудка от цвят на цвят? 

https://gong.bg/football-sviat/anglia/multimedia/video/karagyr-posochi-noviia-favorit-za-menidzhyrskiia-post-v-livyrpul-788365

Бившият защитник на Ливърпул – Джейми Карагър, посочи кой е новият фаворит за наследник на Юрген Клоп, след като стана ясно, че Уест Хем има предимство с преговорите с желания досега от „червените” Рубен Аморим.

Вчера изненадващо се появи информацията, че „чуковете” са влезли в контакт със Спортинг Лисабон и младия специалист, който по всичко личи ще напусне португалската столица.

След като стана ясно, че Шаби Алонсо ще остане начело на Байер Леверкузен, от Ливърпул насочиха усилия именно към Аморим. Треньорът на Спортинг обаче успя да предизвика интереса и на редица други клубове, сред които и Уест Хем. Лондончани към този момент са най-настоятелни за подписа на Аморим, който в края на сезона ще вземе окончателно решение къде да продължи кариерата си.

Според Джейми Карагър, който в момента работи като анализатор, новото оперативно ръководство на мърсисайдци вече гледа в друга посока. Според него, Ливърпул ще насочи всички усилия, за да привлече на мениджърския пост наставника на Брайтън – Роберто де Дзерби. Това не е първият път, в който името на италианеца се свързва с клуба от „Анфийлд”.

10 hours ago, Freack said:

На мен ми намирисва на Андони Ираола

Казваш това го с неодобрение, обаче, пича не е лош.

И само да спомена, че който и да доде, от новата вълна треньори ще бъде посрещнат с недоверие и е напълно нормално това, но по-добре някой от тях, отколкото някои доказани, но с методи от преди 20 години

Аз съм за италиански треньор - Дали ще е Де Дзерби, Симоне Индзаги, Тиаго Мога или някой друг, време е най-великият клуб да бъде воден от най-великата треньорска школа - италианската.

Тоя Томас Франк го научих от вас преди месеци - някаква снимка имаше постната и не го знаех кой е, а сега чувам и за някакъв Гари ОНийл - какъв е тоя анонимник, за какво се бори. Ние в момента сме на съвсем друго ниво от времето на Рорджърса, че даже и на Клоп когато дойде преди 9 години. Трябва ни име, което да извади потенциала от сегашните играчи и да помага за привличането на нови добри. Притеснява ме, че американците дават прекалено голямо доверие на новата структура и неглижират колко е важен всъщност треньора, недоумявам как това не се промени след опита, който насъбраха при нас.

За мен има две групи треньори от които да избираме:

- млади и спечелили нещо - Индзаги, Алонсо, Аморим

- стари и доказани, ама с кусури - Моуриньо, Бенитес, Тухел, Конте, Зидан......

Всичко останало с такива незнайни е експеримент.

Аз си мисля, че ще е Де Зерби. Той остана единствен от уж топ кандидатите в нашия списък. Както се вижда, за никъде другаде не го спрягат, а и нали новия спортен директор му е голям фен. Според мен там ще натиснем. Проблема е, че за мен Де Зерби е много близко с това, което беше Брендън в Суонзи. Направи 1 добър сезон и айде. В момента Брайтън са горе долу като миналата година, което е похвално, но не изпъкват нито с игра  нито с резултати. Може би накрая Тухел или Емери ще бъдат по - добрият избор.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...