Jump to content

Наследникът на Клоп

Dacheff

Recommended Posts

"Един от най-известните британски спортни журналисти Ричард Кийс излезе с информацията, че Чаби Алонсо вече се е съгласил да поеме Ливърпул и ще наследи Юрген Клоп на поста мениджър на "Анфийлд" от лятото." (източник: https://webcafe.bg/football/chabi-alonso-veche-e-kazal-da-na-livarpul.html )

Абе има си бая време до като лицето Х е назначен за мениджър на отбора. Всички или поне масово се надяваме да е Алонсо, но ще се начетем на какви ли не обрати и глупости. 

1 hour ago, paton said:

Според Джойс, Алонсо предпочита да остане още един сезон при Байер. Тоя от Спортинг, Рубен Аморим става фаворит.

Ако тази информация е вярна,разбирай че сърцето му е в Мадрид.

12 minutes ago, Кирил Пейчев said:

Ако тази информация е вярна,разбирай че сърцето му е в Мадрид.

Или иска да остане още малко в Леверкузен, които почти сигурно ще са шампион на Германия след няколко месеца?

Винаги съм харесвал Моуриньо, ама в последните 5 години е грозен за гледане.

Въпроса е дали е остарял вече, или просто Манчо, Тотнъм и Рома бяха пълни с не толкова добри играчи  и вината не е в Жозе?

Някой ако има наблюдения да сподели, как играят Спортинг. Не съм им гледал мачове и не знам изобщо Аморим що за треньор е.

Алонсо трябва да му е ясно че не избере ли сега Ливърпул може и никога да не ни е треньор, според мен ще е грешка от негова страна. Особено като се има предвид че другия сезон най вероятно нищо няма да направят.

Безумно решение на Алонсо, ако е истина.. сега е на гребена на вълната и трябва да се възползва от интереса към него. Какво правим, ако следващия сезон на Леверкузен е посредствен, което е много вероятно за такъв тип отбори? Дали тогава ще дойдат Ливърпул,Байерн или Реал пак за него? Но явно  е на принципа, страх лозе пази. А ние увисваме сериозно.. единствено може би Аморим остава добър вариант, не искам и да чувам за Де Дзерби или подобни посредственяци.

Ако това е вярно, най-вероятно ще изчака догодина Карлето да му изтече договора, ще си изкара още един при хапчетата, където ще има комфорта на почти 100 % сигурен шампион вече и ще си щрака с пръсти.

Родина му е, млад отбор с едни от най-големите звезди и яко пари ще са му на разположение, ще има почти сигурно подкрепата на публиката, както при нас и мюмюните, а вече не потръгнат ли нещата, ще видим какъв лимит на доверие ще му отпусне оня мошеник строителят.

3 hours ago, paton said:

Някой ако има наблюдения да сподели, как играят Спортинг. Не съм им гледал мачове и не знам изобщо Аморим що за треньор е.

Играят страхотен футбол подобен на нашия и почти сигурно ще са шампиони в Португалия.Много харесвам португалеца.

1 hour ago, Raybeez93 said:

Безумно решение на Алонсо, ако е истина.. сега е на гребена на вълната и трябва да се възползва от интереса към него. Какво правим, ако следващия сезон на Леверкузен е посредствен, което е много вероятно за такъв тип отбори? Дали тогава ще дойдат Ливърпул,Байерн или Реал пак за него? Но явно  е на принципа, страх лозе пази. А ние увисваме сериозно.. единствено може би Аморим остава добър вариант, не искам и да чувам за Де Дзерби или подобни посредственяци.

Няма такова вече " на гребена на вълната" за футболните треньори. Вече и треньорите имат картбланш да се осерат няколко пъти и пак да са желани и да имат опции, ако веднъж вече им се е чуло името някъде.

Може да се даде за пример за това смешника Почетино, за който миналата година даже тук във форума имаше хора, които го смятаха за добър мениджър... Не знам дали още го смятат. За него от 2019та ( когато спечелиха нещо от сорта на 2 мача във втория полусезон в ПЛ) насам си личеше, че е средняк вече.

Алонсо и шести да завърши другата година с Леверкузен, няма да му паднат акциите.

Като гледам какви хора са алтернативите на Алонсо, мисля, че ще се молим на Клоп след година да се върне от пенсия и да ни спасява отново. 

От Португалия футболисти може да се взимат, но треньори - не. Страховити ментета са изоравали първенството там и в последствеие като идат някъде - зеро. Само ще спомена Вилаш Боаш и спирам.  

41 minutes ago, tsbalabanov said:

Като гледам какви хора са алтернативите на Алонсо, мисля, че ще се молим на Клоп след година да се върне от пенсия и да ни спасява отново. 

От Португалия футболисти може да се взимат, но треньори - не. Страховити ментета са изоравали първенството там и в последствеие като идат някъде - зеро. Само ще спомена Вилаш Боаш и спирам.  

Освен Жозето 😀