Jump to content

Карабао Къп 2025/26


Recommended Posts

  • 4 months later...

Общо взето най-умрелия финал, който някога съм гледал. Никакъв заряд, никакъв хъс, особено от Арсенал. Сити имаха едни добри 10 минути, вкараха 2 гола от нищото, и отново мача приключи. Арсенал са абсолютна пародия, а този майтап че Гьокереш играе сякаш е в тесни дънки, си е абсолютно точен.

Link to comment
Share on other sites

Като гледах снощи проекто-шампиона как щяха да им се пръснат сърчицата от страх и нямаха никаква идея как да си излязат от наказателното поле едни 20/25 минути и ми прилошава колко слабо първенство е ПЛ в момента.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за куадрапъла, ама Ман Сити като нищо пак да направят домашен требъл след като ги освободиха от ШЛ. Едната купа си я прибраха вчера, за другата на 1/4 финал се изправят срещу много слаб отбор, с който няма да имат проблеми, после следват два мача на Уембли, които могат спокойно да си ги вземат. За първенство следващите два мача ще са рубикон за тях, ако бият Челси и Арсенал имат всички шансове. Арсенал от своя страна имат много хлъзгава програма и все в някакъв момент ще им се счупи стомната, въпросът е с равен или загуба. И ако е равен могат ли да издънят и втори равен някъде.

Link to comment
Share on other sites

Абе и Сити не са кой знае какво. Два поредни Х-са в ПЛ. В ШЛ Реал без Белингам и Мбапе ги направи смешни. Имат 115+ нарушения на ФФП пак си харчат като луди. Арсенал са издумкали над 1 милиард за последните 5 години и нямат нищо за сега, но ние едно лято си позволихме по-грандиозни покупки и влязохме в устите на всички. 

И аз не вярвам Арсенал да изпуснат такава преднина. Това, че Сити са с мач по-малко и имат директен мач не значи, автоматично 6 точки. Сигурно никой не очакваше, че мега селекцията на Пеп ще направи два поредни Х-са с борещите се за оцеляване УХ и Нотингам. Обаче изведнуж всеки очаква да си вземат всички мачове до края и Арсенал да се издънят 2 пъти. Не, че е невъзможно, ама е малко вероятно. 

П.С. Гледах само репортаж и не знам каква е била играта, но не ми изглеждаше Сити да са ги спукали от положения. Първия им гол си беше вратарски подарък. Втория беше пак някак си от нищото. Арсенал от своя страна имаха две греди. Сити са имали два точни удара и това са им головете. Не искам да ставам адвокат на Арсеналите и аз не ги харесвам, ама няма смисъл да възвеличаваме Сити без да има за какво. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Stivi_G said:

Абе и Сити не са кой знае какво. Два поредни Х-са в ПЛ. В ШЛ Реал без Белингам и Мбапе ги направи смешни.

Да, далече са от собствените си стандарти! Отпадането от Реал се дължи най- вече на твърдолглавието и ината на Гуардиола... Не може н -ти пореден път да те отстраняват по един и същи елементарен начин и следващият път да правиш пак същото..Точно липсата на тия двамата парадоксално им помогна- с тях в дефанзивен план Реал  щяха да са по- уязвими.

 Арсенал като цяло според показаното през сезона заслужават да станат шампиони и според мен и ще станат!

Link to comment
Share on other sites

Арсенал имат много лесна програма, дори и да паднат от Сити, няма къде да се издънят още два пъти. А Сити както виждаме също бъркат доста често, така че за съжаление май ще станат шампиони.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...