Jump to content
  1. Ливърпул-България

1. 4k
    2. Liverpool-Bulgaria Team

Скрит раздел за екипа на форума

1.7k

Съобщения, Предложения, Въпроси и Проблеми

2.3k

Всичко за "Liverpool-Bulgaria FC"

9.3k
  2. The BootRoom

1. Коп

Общ раздел. Всички новости около клуба. Минало, настояще, бъдеще...

23.6k

Мачовете от настоящия сезон

6.8k

Слухове и спекулации, размисли и страсти

8.4k

Видео, Аудио материали. Анкети.

2k

1. Футболен свят

Всякаква информация, коментари и дискусии на тема футбол

16.6k

Дискусии за всички останали спортове

7.2k

Другата страна

33k

1. Архив

Архив за стари теми

351k

No upcoming events found
    • Направо си е гавра. Ние най-добре го знаем.
    • Като браузър, аз препоръчвам Brave. И някаква допълнителна защита за паролите ви като LastPass. Криптирани са и имаш много по-голяма защита на данните. В днешно време всеки използвайки Windows и Android има Gmail и от там ползва Chrome, където от своя страна 99% от хората запаметяват паролите си. Компрометира ли ти някой браузъра ще има достъп до паролите ти в различните сайтове и най на прицел са банкови детайли и прочие. Така, че имайте едно наум. Извинявам се, че е малко off topic, но съм сигурен, че би било полезно на някой. Sent from my SM-N986B using Tapatalk
    • Изключи си антивирусната. Много пъти разпознават стриймовете като заплаха, а не са. С  десен бутон на иконката на антивирусната на работния плот временно я спираш и няма да имаш грижи. По-късно ще ви дам и две програми, които изчистват кашета, кукита и т.н. и обезмислят антивирусните. Съветвам също да ползвате и опера като браузър.
    • Преди 10 мин пробвах този сайт от БСФС, с мач по Диема:  Ботев - Чорба тръгна  доста добре, но след 3-4 мин  от антивирусната ми програма ми се появи  
    • Точно заради това дадох този сайт. Всекиму според интернета и хардуеъра. Най-важното е количеството работеши линкове, а тука с в изобилие. Спирайте с тая диема, там са само олигофрени дебели, които нямат хал хабер. Кеф ти скай, кеф ти бт спорт и още много и винаги с двама коментатори бивши футболисти. Българското коментатроско ниво е нулево от край време.
  • Create New...