Jump to content
  1. Ливърпул-България

1. 4k
    2. Liverpool-Bulgaria Team

Скрит раздел за екипа на форума

1.7k

Съобщения, Предложения, Въпроси и Проблеми

2.3k

Всичко за "Liverpool-Bulgaria FC"

9.3k
  2. The BootRoom

1. Коп

Общ раздел. Всички новости около клуба. Минало, настояще, бъдеще...

23.6k

Мачовете от настоящия сезон

6.8k

Слухове и спекулации, размисли и страсти

8.4k

Видео, Аудио материали. Анкети.

2k

1. Футболен свят

Всякаква информация, коментари и дискусии на тема футбол

16.6k

Дискусии за всички останали спортове

7.2k

Другата страна

32.9k
  4. Архив

1. Архив

Архив за стари теми

351k

No upcoming events found
    • Мисля, че това май не може да се махне, ама все пак и Бай Иван да каже.Тия надписи на коя версия излизат - на мобилната или на компа?Щото при мен на компа не излиза такова нещо.
    • Пише, че пак ще е в Унгария мача
    • ЦЗ засега няма нужда повече. Такова фиаско като тази година едва ли повече ще се случи, така, че ще си имаме ВВД, Гомез, Матип като първи избор, Дейвис за запълване на дупки и Кабак до 2 години със сигурност ще го развием поне до нивото на Матип, когато ще е на 22 години и ще ни върши дълги години работа. По-наложително е може би смяна вече на централния нападател. Харесваме си Фирмино, но ни трябват голове постоянно.  Друг колега беше писал, че ни трябва и разпределящ халф, но не съм съгласен. Като се върнат Хендо и Фабиньо в средата на задържаща роля, ще имаме Тиаго изцяло съсредоточен върху атаката и ще почне да пуска разкъсващи подавания пред наказателното поле за нападателите. Също и ще се освобождава по-често на позиция за шут, което също му е силна страна. 
    • Поне според мен основен приоритет трябва да е ЦЗ. Някой от класата на ВВД, който да му е партньор. На другите ни защитници трудно може да се вярва. Или са много податливи на контузии (като Матип и Гомез), или не са от класа за  ЛФК (като новите двама). За последните те първа ще видим до края на сезона, но според мен по-скоро бяха взети като пълнеж, от колкото да се разчита на тях дългосрочно. И другият важен фактор за привличане на нов класен ЦЗ е, че връщайки се в игра ВВД не се знае кога и дали ще бъде на това ниво, на което го поменхме. Много примери сме виждали преди на играчи след тежка контузия и дълго отсъствие, как не успяват да върнат старата си форма. Всички се надяваме Върджил да не сред тези примери, но трябва да имаме едно наум и да бъдем разумни на трансферният прозорец. 
    • Кафе ли сте пили с него или ти си гледал на кафе, боб и карти таро?
  • Create New...