Jump to content
  1. Ливърпул-България

1. 4k
    2. Liverpool-Bulgaria Team

Скрит раздел за екипа на форума

1.7k

Съобщения, Предложения, Въпроси и Проблеми

2.3k

Всичко за "Liverpool-Bulgaria FC"

9.3k
  2. The BootRoom

1. Коп

Общ раздел. Всички новости около клуба. Минало, настояще, бъдеще...

23.6k

Мачовете от настоящия сезон

6.8k

Слухове и спекулации, размисли и страсти

8.4k

Видео, Аудио материали. Анкети.

2k

1. Футболен свят

Всякаква информация, коментари и дискусии на тема футбол

16.6k

Дискусии за всички останали спортове

7.2k

Другата страна

32.9k

1. Архив

Архив за стари теми

351k

No upcoming events found
    • Поне според мен основен приоритет трябва да е ЦЗ. Някой от класата на ВВД, който да му е партньор. На другите ни защитници трудно може да се вярва. Или са много податливи на контузии (като Матип и Гомез), или не са от класа за  ЛФК (като новите двама). За последните те първа ще видим до края на сезона, но според мен по-скоро бяха взети като пълнеж, от колкото да се разчита на тях дългосрочно. И другият важен фактор за привличане на нов класен ЦЗ е, че връщайки се в игра ВВД не се знае кога и дали ще бъде на това ниво, на което го поменхме. Много примери сме виждали преди на играчи след тежка контузия и дълго отсъствие, как не успяват да върнат старата си форма. Всички се надяваме Върджил да не сред тези примери, но трябва да имаме едно наум и да бъдем разумни на трансферният прозорец. 
    • Кафе ли сте пили с него или ти си гледал на кафе, боб и карти таро?
    • Въпрос към всички, но надеждата ми е в бай Иван. Когато гледам нещо с ACE stream, от време на време в горната част излиза надпис подобен на субтитри, "Buffering 0%", "Buffering 50%", "Buffering 100%". Картината си върви перфектно без накъсване. Има ли някаква настройка, чрез която да спра показването на тези надписи?
    • По склонен съм да вярвам на слуховете за Холанд отколкото за Мбапе. Холанд наистина не харесва МЮ и там няма да отиде. Все пак Клоп има някакви останали приятелства в Борусия което също е плюс в наша полза. Самия Холанд знае че имаме крещяща нужда от заместник на Фирмино. Но колко му е договора с Борусия? 
    • Не знам какви трансфери на  футболисти, ще се правят  лятото, но най-спешна нужда имаме от истински специалист ,който да отговаря за физическото здраве и подготовка  на играчите.Това,което сполетя отбора тази година трябва да влезе в учебниците за "Как не трябва да се провежда физическа подготовка на отбор". Случилото се тази година, далеч надхвърля и най-мръсните клетви на феновете на Манчо!  
  • Create New...